Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 1441
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Napadł na nastolatkę w parku

Wiadomości: Wałbrzych
Sobota, 5 lutego 2011, 14:23
Aktualizacja: 14:24
Autor: red
Wałbrzyscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku 32–letniego mężczyznę, który przytrzymywał za ręce i tułów 17–letnią dziewczynę. Sytuacja miała miejsce w parku przy ulicy Wrocławskiej. Siedemnastolatka, jak co dzień, biegała w tym czasie alejkami tego miejskiego ogrodu.

Policjanci I komisariatu w Wałbrzychu zatrzymali w parku przy ulicy Wrocławskiej 32-letniego mężczyznę, który przytrzymywał za ręce oraz tułów 17-letnią dziewczynę uniemożliwiając jej jakikolwiek ruch.

Jak co dzień dziewczyna biegała alejkami tego ogrodu. Została zaskoczona dziwnym zachowaniem mężczyzny. Jak mówią śledczy z „jedynki”, wersja zatrzymanego 32-latka różni się znacznie od wersji dziewczyny. Siedemnastolatka twierdzi, że mężczyzna chciał ją pocałować, natomiast on twierdzi, że nie zamierzał zrobić dziewczynie nic złego, a „wyszło na chwilę przytulenia”.

Policjanci wykonują czynności, które pozwolą na ustalenie faktycznego przebiegu całego zajścia, jak również na właściwe zakwalifikowanie zachowania mężczyzny. Na chwilę obecną wykonywane czynności procesowe zmierzają w kierunku wymuszenia określonego zachowania. Ponadto, jak ustalili policjanci, mężczyzna ten był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

32-letniemu wałbrzyszaninowi oprócz zasądzonej już kary, grozi przedłużenie pobytu za więziennymi kratami nawet do 3 lat .

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group