Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 3277
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Naraził ludzi

Poniedziałek, 26 października 2020, 11:35
Aktualizacja: 11:37
Autor: red
Wałbrzych: Naraził ludzi
Fot. KMP Wałbrzych
Przez nieodpowiedzialne zachowanie 54–letniego mężczyzny, który doprowadził do pożaru swojego mieszkania, kilka dni temu mogli zginąć lokatorzy jednego z budynków przy ul. Pocztowej w Wałbrzychu.

Wałbrzyscy policjanci wraz ze strażakami informację o pożarze otrzymali w zeszłą środę około godziny 20:00. Funkcjonariusze wspólnie wyprowadzili z budynku łącznie 12 osób. Po udzieleniu pierwszej pomocy okazało się, że nikomu nic się nie stało. W toku wykonanych bezpośrednio na miejscu zdarzenia czynności funkcjonariusze szybko ustalili, że sprawcą pożaru jest jeden z lokatorów. 54-latek w wyniku nieumyślnego działania spowodował zaprószenie ognia w swoim mieszkaniu. Okazało się, że 11 września tego roku ten sam mężczyzna pozostawił otwarty palnik kuchenki gazowej, czym również naraził mieszkańców na zagrożenie, ale tym razem wybuchem.

Wałbrzyszanin za tak nieodpowiedzialne zachowania odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 8. Sąd Rejonowy już zastosował w stosunku do mieszkańca naszego miasta środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres dwóch miesięcy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
2
25%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
4
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group