Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 2012
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Andrzejówka: Narciarski Bieg Skalnika

Niedziela, 22 stycznia 2012, 10:38
Aktualizacja: Poniedziałek, 23 stycznia 2012, 7:30
Autor: PAW
Andrzejówka: Narciarski Bieg Skalnika
Fot. PAW
W okolicach schroniska Andrzejówka odbył się XII Bieg Skalnika.

Wyniki:

Open:
1 MIROSŁAW KOBUS AZS AWF KATOWICE 00:40:39
2 MARIUSZ WTOREK UKN MELAFIR CZARNY BÓR 00:41:16
3 MAREK KINOL BKL MACHOV 00:44:36

M1:
1 MARIUSZ WTOREK UKN MELAFIR CZARNY BÓR 00:41:16
2 JAKUB PYTKA SWIDNICA 00:45:16
3 MATEUSZ ŁASKI MUFLON BIELAWA 00:54:25

K1:
1 AGATA MICHALIK MELAFIR CZARNY BÓR 00:52:44
2 ALEKSANDRA PODGÓRSKA DREAM BIKE BIELAWA 01:07:25

M2:
1 MIROSŁAW KOBUS AZS AWF KATOWICE 00:40:39
2 MIROSŁAW ZDUNCZYK 00:50:03
3 MICHAŁ GOŁEBIEWSKI UKS DREAM-BIKE BIELAWA 00:50:13

M3:
1 MAREK KINOL BKL MACHOV 00:44:36
2 JAROSŁAW MARCINIUK 00:45:02
3 MARCIN STEFANOW TTS 00:45:24

K3:
1 ANETA MARCINIUK 01:01:04
2 KATARZYNA JASIŃSKA 01:16:47
3 MAGDALENA INGLOT WYCIAG NARCIARSKI MUFLON 01:28:45

M4:
1 KAZIMIERZ URBANIAK DĘBY WAŁBRZYCH 00:48:22
2 WIESŁAW BODUSZEK 00:54:11
3 ARTUR TYBORSKI M4 PARAFIA SW MIKOŁAJA 01:01:01

M5:
1 KRZYSZTOF FIGIEL PARAFIA SW DANIELA 00:49:23
2 MARIAN MYJAK 00:50:27
3 JAROSŁAW SZUPLEWSKI 00:51:49

K5:
1 MARIOLA SARNECKA WKB PODZAMCZE 01:41:06

M6:
1 JERZY SPEIL WKB PODZAMCZE 01:10:04
2 CZESŁAW MARCIAK DĘBY WAŁBRZYCH 01:17:35
3 MARIAN GAWRONSKI 01:18:53

K6:
1 HALINA KAZIMIERCZYK 02:00:25

DZIECI:

0,25 km:

Chłopcy:
1 Bartłomiej Piotrowski UKS "KSG" Boguszów Gorce
2 Kacper Tyborski Wałbrzych

Dziewczęta:
1 Maja Ogorzałek Nowa Ruda
2 Karolina Kasprzak Wałbrzych
3 Marcelina Malicka Wałbrzych

0,5 km:

Chłopcy:
1 Mateusz Sierakowski UKS Sokołowsko
2 Bartosz Meisser UKS Sokołowsko
3 Jakub Marciniuk UKS Sokołowsko

Dziewczęta:
1 Marcelina Bandurska UKS Sokołowsko
2 Hanna Marciniuk UKS Sokołowsko
3 Gabriela Meisser UKS Sokołowsko

1 km:

Chłopcy:
1 Grzegorz Dereń Miszkowice
2 Adrian Pyrdoł UKN Melafir Czarny Bór
3 Jakub Ogorzałek Nowa Ruda

Dziewczęta:
1 Daria Deja Jelenia Góra
2 Martyna Poręba UKN Melafir Czarny Bór
3 Weronika Mikołajczyk Miszkowice

2 km:

Chłopcy:
1 Kacper Centlik Miszkowice
2 Wojciech Janik UKN Melafir Czarny Bór
3 Krzysztof Urbaniak Wałbrzych

Dziewczęta:
1 Paulina Wąsala UKN Melafir Czarny Bór
2 Aleksandra Szeszko MCK Mieroszów
3 Julia Skibska UKS Sokołowsko

3 km:

Chłopcy:
1 Bartłomiej Filip UKN Melafir Czarny Bór
2 Maciej Widlak UKN Melafir Czarny Bór
3 Klaudiusz Kogut Miszkowice

Dziewczęta:
1 Kamila Żuk UKS Mieroszów
2 Karolina Turkowicz UKS Mieroszów
3 Paulina Król UKN Melafir Czarny

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group