Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 3282
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Narkotyki do depozytu

Sobota, 23 stycznia 2021, 6:44
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Narkotyki do depozytu
Fot. KMP Wałbrzych
Kolejne porcje narkotyków zdjęte z czarnego rynku. Tym razem policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy na początku tego tygodnia zatrzymali 24–letnią mieszkankę powiatu wałbrzyskiego oraz 48–letniego wałbrzyszanina.

Policjanci kryminalni w poniedziałek wieczorem udali się na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu, gdzie na jednym z parkingów zatrzymali 24-letnią boguszowiankę. Mundurowi znaleźli przy niej i zabezpieczyli środki psychotropowe w postaci metamfetaminy, z których można było wykonać blisko 100 porcji handlowych tych narkotyków. W trakcie dalszych czynności procesowych funkcjonariusze udowodnili kobiecie wielokrotną sprzedaż narkotyków innym osobom.

Dzień później nad ranem inni policjanci tego samego pionu wałbrzyskiej komendy odwiedzili jedno z mieszkań przy ul. Ogińskiego w Wałbrzychu. W toku przeszukania ujawnili i zabezpieczyli tam środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Tym razem było to ponad 400 porcji handlowych tych narkotyków. Mundurowi zatrzymali do tej sprawy 48-latka i udowodnili podejrzanemu także wprowadzenie substancji zabronionych prawem do dalszego obrotu.

Obojgu podejrzanym funkcjonariusze postawili zarzuty posiadania narkotyków oraz handel nimi, za co mogą trafić za kraty więzienia na 10 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
3
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group