Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4928
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Narkotyki do depozytu

Środa, 28 września 2022, 6:30
Autor: red
Wałbrzych: Narkotyki do depozytu
Fot. KMP Wałbrzych
Pięć osób trafiło w miniony weekend w ręce policjantów z Wałbrzycha za posiadanie różnego rodzaju środków psychotropowych oraz środków odurzających. Jeden z mężczyzn dodatkowo kierował samochodem pod wpływem narkotyków.

W sobotę po godzinie 6:00 policjanci kryminalni wałbrzyskiej komendy na Białym Kamieniu przeprowadzili kontrolę drogową, podczas której u kierującego znaleźli niewielkie ilości środków psychotropowych w postaci amfetaminy. Funkcjonariusze ustalili również, że 29-latek kierował samochodem osobowym pod wpływem tych właśnie narkotyków, dlatego też mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych.

Tego samego dnia wieczorem policyjny patrol wywiadowców udał się na Stary Zdrój. Około godziny 19:00 mundurowi na jednej z ulic tej dzielnicy wylegitymowali 32-latka. W trakcie kontroli osobistej okazało się, że wałbrzyszanin miał przy sobie woreczek, a w nim mniejsze ilości środków psychotropowych w postaci amfetaminy. Dlatego też mężczyzna noc spędził w jeden z cel wałbrzyskiej komendy.

W tym samym czasie w ręce policjantów tego samego pionu na innej ulicy Starego Zdroju wpadł kolejny przestępca. Przy 42-letnim wałbrzyszaninie mundurowi znaleźli zawiniątko, a w nim mniejsze ilości środków odurzających w postaci marihuany. I dla tego mężczyzny znalazło się więc miejsce w jednej z cel wałbrzyskiej komendy.

W niedzielę koło godziny 15:00 kolejni funkcjonariusze ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy legitymowali na Podgórzu 27-letniego mieszkańca naszego miasta. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że mężczyzna posiadał przy sobie niewielki ilości środków psychotropowych w postaci metamfetaminy.

Przedwczoraj przed godziną 19:00 w ręce policjantów ogniwa wywiadowczego wpadł jeszcze jeden mężczyzna z narkotykami. Tym razem mundurowi odwiedzili jedno z mieszkań w centrum Wałbrzycha. W zajmowanym przez 27-latka lokalu mieszkalnym mundurowi znaleźli kilka woreczków foliowych. Po przebadaniu okazało się, że znajdowały się w nich spore ilości marihuany oraz mniejsze ilości metamfetaminy. Z zabezpieczonych narkotyków można było wykonać ponad 130 czarnorynkowych porcji handlowych. Zatrzymanemu mężczyźnie za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Dzisiaj podejrzany usłyszał zarzut.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
25%
Nudzi
1
25%
Smuci
2
50%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group