Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 2831
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Narkotyki ich gubią

Czwartek, 6 maja 2021, 6:33
Aktualizacja: 8:15
Autor: red
Wałbrzych/Boguszów-Gorce: Narkotyki ich gubią
Fot. KMP Wałbrzych
Trzy osoby zatrzymali za posiadanie narkotyków w ciągu wtorkowego wieczoru wałbrzyscy i boguszowscy policjanci. Funkcjonariusze zabezpieczyli środki odurzające w postaci marihuany oraz środki psychotropowe w postaci amfetaminy.

4 maja chwilę przed godziną 19:00 przy ul. Zachodniej w Boguszowie-Gorcach przez policjantów z tamtejszego komisariatu zatrzymany został 35-letni mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego. Młody mężczyzna posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy.

Nie minęła godzina, a w ręce funkcjonariuszy prewencji wałbrzyskiej komendy przy ul. 11 Maja w Wałbrzychu wpadł 17-letni wałbrzyszanin. Zatrzymany mężczyzna ukrywał w wierzchniej odzieży środki odurzające w postaci marihuany.

Ostatnia z osób – 25-letni mężczyzna – wpadł w ręce policjantów ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy około godziny 20:30 przy ul. Szkolnej w Boguszowie-Gorcach. Mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego posiadł środki psychotropowe w postaci amfetaminy zarówno przy sobie, jak i w zajmowanym przez siebie lokalu. Policjanci zabezpieczyli niedozwolone substancje, a 25-latek trafił do policyjnego aresztu.

Za posiadanie środków odurzających oraz psychotropowych wszystkie zatrzymane osoby odpowiedzą teraz przed sądem. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
1
17%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
2
33%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group