Poniedziałek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 3704
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotykowy biznes

Wtorek, 11 sierpnia 2020, 8:38
Aktualizacja: Środa, 12 sierpnia 2020, 8:20
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Narkotykowy biznes
Fot. KMP Wałbrzych
Osiem osób zatrzymali w ciągu ostatniego tygodnia za posiadanie środków psychotropowych w postaci amfetaminy i metamfetaminy oraz środków odurzających w postaci marihuany policjanci z Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego.

6 sierpnia po północy przy ul. Grota-Roweckiego w Wałbrzychu funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali 36-latka. Wałbrzyszanin miał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Tego samego dnia około po godzinie 12:00 w Wałbrzychu - tym razem na ul. Fortecznej - w ręce policjantów tej samej jednostki z narkotykami w postaci amfetaminy wpadł 22-latek. W toku wykonanych dalszych czynności funkcjonariusze udowodnili podejrzanemu także udzielanie narkotyków swojej znajomej.

Dzień później po godzinie 12:00 policjanci zespołu wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu na ul. 1 maja w Wałbrzychu przy 22-latku znaleźli woreczek strunowy ze środkami odurzającymi w postaci marihuany. Przed godziną 17:00 natomiast podczas zgłoszonej interwencji rodzinnej funkcjonariusze z Boguszowa-Gorc znaleźli ten sam rodzaj narkotyków u 25-letniego mieszkańca tej miejscowości. Podczas kolejnego zgłoszenia, tym razem policjanci prewencji Komisariatu Policji II w Wałbrzych, przed budynkiem przy ul. Piłsudskiego ujawnili marihuanę u 42-latka.

W sobotę dalsze działania doprowadziły do zatrzymania kolejnego mężczyzny. Policjanci prewencji wałbrzyskiej komendy po godzinie 9:30 w Szczawnie-Zdroju na ul. Równoległej zatrzymali 34-latka z amfetaminą. W niedzielny wieczór około godziny 19:30 policjanci drugiego komisariatu przy ul. 11 listopada znaleźli natomiast marihuanę u 20-letniego wałbrzyszanina. W poniedziałek z amfetaminą oraz metamfetaminą na ul. Armii Krajowej w ręce policjantów pierwszego komisariatu wpadł natomiast 26-letni mieszkaniec naszego miasta.

Teraz wszystkim zatrzymanym mężczyznom za posiadanie środków psychotropowych oraz odurzających może grozić kara pozbawienia wolności do lat 3. O losie podejrzanych zadecyduje teraz sąd.

Twoja reakcja na artykuł?

1
11%
Cieszy
2
22%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
5
56%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group