Niedziela, 17 stycznia
Imieniny: Antoniego, Jana
Czytających: 2354
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Nasi przedstawiciele uczestniczyli w otwarciu nowego Biuro Poselskiego

Niedziela, 21 września 2014, 12:59
Autor: red
REGION: Nasi przedstawiciele uczestniczyli w otwarciu nowego Biuro Poselskiego
Fot. Dariusz Nowaczyński
Robert Jagła otworzył swoje Biuro Poselskie w Świdnicy. W uroczystości, która odbyła się 19 września, wczesnym popołudniem uczestniczyli
goście z całego regionu.

Robert Jagła ślubowanie poselskie złożył 27 sierpnia. Niezwłocznie, zgodnie z procedurą, rozpoczął przygotowania do otwarcia swojego Biura Poselskiego. Na początek postawił na Świdnicę.
- Świdnica jest obecnie priorytetem. To miasto, w którym zebrałem zdecydowanie największą część głosów w wyborach w 2011 roku. Zatem tutaj w pierwszej kolejności chcę służyć moim wyborcom. Nie ukrywam, że myślę także o biurze w Wałbrzychu, gdyż tutaj od kilku lat intensywnie pracuję zawodowo – mówi Robert Jagła.

Od ubiegłego tygodnia poseł Robert Jagła jest członkiem dwóch komisji: komisji gospodarki oraz komisji innowacyjności i nowoczesnych technologii. Praca w nich to element strategii, w której poseł nacisk kładzie przede wszystkim na zaangażowanie w rozwój regionu oraz promocję przedsiębiorczości.
- Szansą dla regionu jest rozbudowa infrastruktury oraz wspólna polityka regionalna, której silnym filarem jest dla nas Aglomeracja Wałbrzyska. Wierzę, że intensywna współpraca przyniesie konkretne efekty, poprawiające jakość życia mieszkańców - podkreśla poseł Jagła. - Zależy mi na daleko idącym kompromisie na rzecz współpracy w samorządzie lokalnym. O trudnych sprawach chcę rozmawiać i szukać rozwiązań.

Na uroczystym otwarciu Biura Poselskiego Roberta Jagły, które mieści się w Rynku 1A, pojawiło się około osiemdziesięciu gości. Byli w tym gronie parlamentarzyści, samorządowcy, politycy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele organizacji społecznych i gospodarczych. Nie zabrakło m.in. prezydenta Świdnicy Wojciecha Murdzka, prezydenta Wałbrzycha Romana Szełemeja, starosty świdnickiego Zygmunta Worsy, a także posłanek: Katarzyny Mrzygłockiej, Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej, Teresy Świło oraz senatora Wiesława Kiliana. Z gratulacjami i życzeniami przybył również Jacek Protasiewicz, Przewodniczący Regionu Dolnośląskiego Platformy Obywatelskiej.

Biuro Poselskie Roberta Jagły jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 -17:00. Kontakt tel. 513 024 252.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group