Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 2455
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Boguszów-Gorce: Nasze rendez vous z KOMBII w Boguszowie–Gorcach

Poniedziałek, 22 maja 2017, 16:28
Aktualizacja: 16:31
Autor: red
REGION, Boguszów-Gorce: Nasze rendez vous z KOMBII w Boguszowie–Gorcach
Fot. UM Boguszów–Gorce
Miniony weekend upłynął wyjątkowo atrakcyjnie. Na terenie stadionu przy ul Kusocińskiego w Boguszowie–Gorcach powstała scena, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne. Tak świętowaliśmy Dni Boguszowa–Gorc.

Tegoroczne święto miasta trwało dwa dni, od 20 do 21 maja. Mieszkańcy i przyjezdni bawili się na koncertach takich zespołów jak SEKRET, czy FUNK DA SYSTEM. Niespodzianką dla mieszkańców z pewnością okazał się sobotni koncert zespołu LATAJĄCE TALERZE z repertuarem legendarnej formacji „REPUBLIKA”. Ta polska formacja pochodząca z Krakowa działa na rynku muzycznym od 15 lat. W roku 2009 zdobyła I miejsce na Festiwalu Coverów w Kamiennej Górze za największe przeboje legendarnej grupy „REPUBLIKA” i Grzegorza Ciechowskiego i z tym repertuarem koncertuje z dużym powodzeniem do chwili obecnej. Najbardziej wyczekiwany był oczywiście występ zespołu KOMBII, który porwał publiczność swoimi nieśmiertelnymi przebojami.

Niedziela zorganizowana została w klimacie rodzinnego pikniku. W programie zaprezentowali się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 i Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Boguszowie-Gorcach. Dzieci miały również okazję obejrzeć spektakl KRAINA MAŁEGO DINA. Na stadionie pojawił się „na żywo” prawie dwumetrowy Dinozaur, który niemal natychmiast zyskał sobie sympatię widzów. „Kraina małego Dina” to program teatralno- estradowy z dowcipnymi dialogami, szybkimi zwrotami akcji, specjalnie skomponowanymi, przebojowymi piosenkami Na zakończenie publiczność tegorocznych Dni Miasta bawiła się z zespołem ZORBA.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group