Niedziela, 13 czerwca
Imieniny: Antoniego, Lucjana
Czytających: 2506
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nestor Band w A Propos – BILETY ROZLOSOWANE

Piątek, 12 lutego 2010, 20:25
Aktualizacja: 20:26
Autor: PAW
Wałbrzych: Nestor Band w A Propos – BILETY ROZLOSOWANE
Fot. organizatorzy
Dziś o godzinie 20.00 w wałbrzyskim klubie muzycznym A Propos zaprezentuje się Nestor Band. Wśród naszych czytelników, którzy wzięli udział w konkursie, rozlosowaliśmy bilety na ten koncert.

Nestor Band został ponownie zaproszony do wałbrzyskiego klubu muzycznego A Propos po tym, jak uwiódł całą publiczność w czasie Balu Karnawałowego.

W A Propos Nestor Band i jego lider Tadeusz Nestorowicz zaprezentują najlepsze utwory muzyki rozrywkowej, standardy i evergreeny. Kto zdecyduje się przyjść w piątek do klubu usłyszy trąbkę lidera, która przywraca ducha Luisa Armstronga i jego Wspaniały Świat.
W programie na pewno znajdzie się utwór „My funny Valentine". Na scenie zobaczymy i usłyszymy: Adama Moszyńskiego – perkusja, Marka Błaszczyka – bass, Mateusza Chmielewskiego - gitara & ocal, Romana Sonemberga - vocal & piano, Wacława Zarębskiego - sax & klarnet oraz leadera - Tadeusza Nestorowicza - trąbka & ocal.

Aby wygrać bilet wstępu na dzisiejszy koncert wystarczyło odpowiedzieć prawidłowo na pytanie, które brzmiało: Czy Nestor Band występował wcześniej w wałbrzyskim klubie muzycznym A Propos? Prawidłowa odpowiedź brzmi – TAK.

Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do Marioli Migdał i Andrzeja Kościka. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group