Czytających: 5319

Roztoka: Gwarek remisuje z liderem

Wtorek, 15 września 2009, 22:58
Aktualizacja: Środa, 16 września 2009, 9:02
Piłkarze Gwarka Wałbrzych zremisowali na wyjeździe z liderem tabeli Granitem Roztoka 1:1, chociaż mogli wygrać to spotkanie 4:0. Niestety napastnicy oraz pomocnicy zielono–czarnych nie popisali się, a w ostatniej minucie meczu fatalny błąd popełnił jeden z obrońców wałbrzyskiej ekipy.

W 18 minucie mogło być 1:0 dla przyjezdnych, ale będący kilka metrów od bramki Helmi Abid nie trafił w piłkę. W pierwszej połowie bliski szczęścia był jeszcze Adam Mucha. Mając futbolówkę na trzecim metrze huknął, ale ponad poprzeczką.

W drugiej części gry przewagę wciąż mieli goście, ale nic z niej nie wynikało. W 48 minucie bardzo ładnie z rzutu wolnego uderzył Marcin Michnicki. Bramkarz Granitu był jednak na swoim miejscu. Gol w tym spotkaniu mógł paść ponownie w 68 minucie, ale tym razem Mateusz Bylicki nie trafił do pustej bramki.

Bramkarz Granitu na szczęście pomylił się po raz czwarty i w 75 minucie Helmi Abid zdobył gola. Kiedy wydawało się, że piłkarze z Jagiellońskiej wywiozą z Roztoki trzy punkty, w 90 minucie, po zamieszaniu w szykach obronnych Gwarka, Ślęczka trafił w długi róg bramki bronionej przez Grzegorza Hamerskiego. Tym samym doczekaliśmy się podziału punktów i zielono-czarni zamiast 3 miejsca w tabeli zajmują po V kolejkach pozycję 7.

Granit Roztoka - Gwarek Wałbrzych 1:1 (0:0)
Gwarek: Hamerski - Kłodawski (84 Świder), Botwina, Chanek, Pawełczyk (91 Świeży), Sikorski, Waszak, Michnicki Marcin, Michnicki Maciej (65 Bylicki), Mucha, Abid