Czytających: 4667

Sulęcin: Zwycięstwa w Sulęcinie

Środa, 16 września 2009, 9:10
Aktualizacja: 11:24
Siatkarze wałbrzyskiej Victorii wygrali turniej przygotowawczy do rozgrywek II ligi. W meczach rozegranych w Sulęcinie nasi zawodnicy pokonali miejscową Olimpię oraz Oriona Sulechów po 2:1.

W obu meczach rozegrano tylko 3 sety. W pierwszym spotkaniu wałbrzyszanie spotkali się z Orionem. Najpierw Victoria wygrała 25:20, w drugiej partii uległa Orionowi do 18, by w ostatnim decydującym secie zwyciężyć 25:17.

W spotkaniu z Olimpia Sulęcin nasi zagrali na wielkim luzie. Pierwsza partia zakończyła się minimalnym zwycięstwem Victorii 25:23, w drugiej wałbrzyszanie pokonali przeciwników 25:18, a w trzeciej partii, kiedy to na parkiecie pojawili się rezerwowi wygrać udało się Olimpii 25:23.

Najlepszym rozgrywającym turnieju został Tymoteusz Gajek, a w ataku najlepiej radził sobie Michał Tomiałowicz.

Victoria - Orion 2:1 (25:20; 18:25; 25:17)
Victoria - Olimpia 2:1 (25:23; 25:18; 23:25)
Victoria: Gajek, Król, Olszewski, Tomiałowicz, Zieliński, Jurczyński, Ostapiuk (libero) oraz Skibicki, Pacioch, Kopciński