Czytających: 5073

Gola Świdnicka: Klasa A: Chwilowy kryzys Skalnika

Wtorek, 6 października 2009, 13:14
Aktualizacja: 13:37
Piłkarze Skalnika Czarny Bór przechodzą kryzys. Tydzień temu przegrali u siebie po fatalnej pierwszej połowie 3:4 z Gwarkiem Wałbrzych, a w ostatnim niedzielnym meczu ulegli Zrywowi Gola Świdnicka 0:2. Skalnik po dwóch porażkach z rzędu spadł z pozycji lidera na 5 miejsce w tabeli.

Skalnik w Goli Świdnickiej zaprezentował się bardzo słabo. Gospodarze w pierwszej połowie kilkukrotnie zmuszali Pawła Wyszowskiego do wysiłku. W końcu w 32 minucie dopięli swego i zdobyli pierwszą bramkę. Drugi gol dla Zrywu padł w 65 minucie po fatalnym błędzie Pawła Laska.

Skalnik: Wyszowski - Masiel, Strzelec, Frankiewicz (75 min. Kosek), Skoczeń, Poręba, Pyrdoł, Lasek (67 min. Ptasiński), Pływaczyk, Beszterecha (69 min. P.Jędrzejczyk), Kois