Czytających: 5270

Wałbrzych, Podzamcze: Najlepsi pingpongiści wyłonieni

Czwartek, 12 listopada 2009, 14:01
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 listopada 2009, 13:01
31 osób wystartowało w Otwartych Mistrzostwach Podzamcza w Tenisie Stołowym. W kategorii Open Puchar Prezesa Wałbrzyskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji wywalczył Robert Derkowski. Na dalszych miejscach znaleźli się Krzysztof Parzycha i Marcin Korus.

W kategorii najmłodszych bezkonkurencyjny okazał się Wojtek Niedźwiedzi, który w finałowej rywalizacji ograł Jakuba Michalaka i Bartka Mroza. Wśród dziewcząt najlepsze były Patrycja i Agata Szul. Na trzecim stopniu podium stanęła Jagoda Kubacka. W kategorii 20-40-latków, tak jak w kategorii OPEN szans rywalom nie dał Robert Derkowski, a w kategorii +41 złoto wywalczył Krzysztof Parzych przed Stanisławem Zagajewskim i Sylwestrem Pakułą.