Wałbrzych, OSiR: RC: Rewelacyjny PapTrans Willis ogrywa ZRB Mazur

Wtorek, 17 listopada 2009, 13:10
Aktualizacja: 13:17
PapTrans Willis
To był hit IV kolejki Ronal Cup Ekstraligi. Ekipa PapTrans Willis po bramkach Łukasza Wawrzyniaka i Wojciecha Błażyńskiego wygrała z ZRB Mazur 2:1 i przesunęła się na 7 miejsce w tabeli.

Mazurzy nie myśleli, że przegrają ze słabo spisującym się na początku sezonu PapTrans-em, gdyż już w 4 minucie meczu objęli prowadzenie po bramce Morawskiego. Na 30 sekund przed zakończeniem pierwszej części gry pięknym strzałem zza połowy boiska popisał się jednak Łukasz Wawrzyniak i PapTrans doprowadził do wyrównania. W końcówce meczu obie ekipy próbowały przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść i to udało się outsiderowi. Na 2 minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego Wojciech Błażyński pokonał golkipera ZRB.

Trudne, zadanie miała przed sobą Trans-Tatra. Team Tatuśko w pierwszych meczach zagrał poniżej oczekiwań, ale w spotkaniu IV kolejki dał z siebie wszystko. Po golach Marszałka i Salomonowicza ekipa Mariusza Tatuśki wygrała 2:1 i wróciła do gry o najwyższą stawkę.

W pozostałych meczach, Victoria po zaciętej potyczce pokonała dobrze grający w tym sezonie Rewel 4:2, Faurecia rozgromiła Eden Kowalowa 7:1, a Tesco ograło Zebrę Mieroszów 10:3.

Liderem rozgrywek po wpadkach najlepszych ekip została drużyna Victorii. Drugie miejsce ex-aequo zajmują ZRB Mazur i Trans-Tatra.