Czytających: 4423

Wałbrzych, OSiR: RC: W meczu na szczycie ekstraklasy tylko remis

Wtorek, 8 grudnia 2009, 10:40
Aktualizacja: Poniedziałek, 14 grudnia 2009, 16:08
Podziałem punktów zakończyło się spotkanie na szczycie pomiędzy Trans–Tatrą, a Victorią. Wicelider po pierwszej połowie prowadził już 4:0, aby ostatecznie zremisować 5:5. Gola dającego jeden punkt dla Victorii zdobył na 17 sekund przed końcem meczu Marcin Szczepkowski.

Na ten remis czekali gracze ZRB Mazur, którzy musieli pauzować podczas VII kolejki. Victorii się udało, chociaż po grze w pierwszych 15 minutach to Trans-Tatra zasługiwała na 3 punkty.

Bardzo dobrze podczas poniedziałkowych rozgrywek zaprezentowali się zawodnicy Teamu Tatuśko. Po wyrównanej walce podopieczni Mariusza Tatuśki pokonali Rewel 5:3 i awansowali na 3 miejsce w tabeli. W pozostałych meczach Tesco ograło Faurecię 5:1, a beniaminkowi z Mieroszowa najmniejszych szans nie dał PapTrans Willis, wygrywając 13:2. W tym ostatnim meczu na listę strzelców w zwycięskiej ekipie wpisali się dwukrotnie Luciński, Michalak, Rapa, Horyk i Wawrzyniak, a po jednym trafieniu dołożyli Błażyński, Sikorski i Witek.