Czytających: 5105

Wałbrzych, OSiR: II Liga: Bez Gajka nie było gry. Victoria przegrała

Czwartek, 21 stycznia 2010, 11:30
Aktualizacja: 23:41
Z powodu kontuzji, bez swojego podstawowego rozgrywającego Tymoteusza Gajka rozpoczęli mecz siatkarze Victorii Wałbrzych. Podopiecznym Janusza Ignaczaka nie udało się wygrać nawet seta. Rosiek Syców zwyciężył 3:0.

Ekipa Victorii mogła wczoraj pokonać trzeciego przeciwnika z rzędu. Mogła, ale tego nie zrobiła. W pierwszym secie wałbrzyszanie zagrali poprawnie. Ta partia była wyrównana do stanu 23:23. Wtedy to dwie akcję z rzędu wykończyli goście i na tablicy widniał wynik 1:0 dla Rośka.

Druga odsłona nie zapowiadała słabszej gry Victorii. Wszystko szło zgodnie z planem do połowy seta. Wtedy to sycowianie zdobyli kilka punktów z rzędu i odskoczyli naszym zawodnikom, ostatecznie wygrywając 25:19.

W trzecim, jak się okazało ostatnim secie, czekała nas podobna seria zdarzeń. Wałbrzyszanie radzili sobie dobrze do połowy tej odsłony, kiedy to wyżej notowany przeciwnik zdobył 6 oczek z rzędu. Victoria nie była już w stanie się podnieść i przegrała trzecią partię 19:25, a cały mecz 0:3.

Victoria Wałbrzych - Rosiek Syców 0:3 (23:25, 19:25, 19:25)
Victoria: Tomiałowicz, Pacioch, Jurczyński, Zieliński, Olszewski, Zdrzałka, Król, Ostapiuk (L)