Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Wtorek, 19 czerwca 2018 Godz.: 14:18:48 Imieniny: Gerwazego, Protazego Czytających: 3613 Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych

Jerzy Langer komentuje konferencję posłanek PO

Piątek, 20 stycznia 2017, 08:45, ostatnia aktualizacja: 2017-01-20 08:52
red
Miej świadomość
Polska Czarnym Koniem Mundialu 2018? 

Świat Wtorek, 10:19
19 czerwca 2018

 
Najnowsze ogłoszenia
Przyjmę do współpracy
Opiekunka do 30900 Wedemark
Pizzer
kierowca do pizzeri
Robotnik cmentarza - GRABARZ
Sprzedam szynszyle
Pomocnik budowlany
Pracownik budowlany
Szukam prace
TEATR SZUKA CZLOWIEKA!
Kucharz/pomoc kuchenna
Kupię znaczki, monety, medale
Skup Aut 691 035 913 gotówka
Podejmę prace w hotelu
Rzeczy dla noworodka
Drewno opałowe rozpałkowe 80zł
Oddam pieska
Szczotka elektr.
Luneta myśliwska
Tynkarzy / Firmę tynkarską

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry7
Biblioteka pod Atlantami4
Koncerty9
Inne41
 
Fot. PAW

Otrzymaliśmy maila od Jerzego Langera, byłego działacza Solidarności, obecnie polityka PiS–u, który odnosi się do konferencji prasowej zwołanej przez wałbrzyskie posłanki PO – Katarzynę Mrzygłocką i Agnieszkę Kołacz–Leszczyńską.

„PO-ruszająca” konferencja prasowa

R E K L A M A

Poruszyła mnie konferencja prasowa , wałbrzyskich posłanek Katarzyny I. Mrzygłockiej i Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej, z której relację obejrzałem dzięki TV Dami. Sama konferencja poziomem nie odbiegała od poziomu protestu w Sejmie, o którym obie mówiły.

„Od wielu miesięcy blokuje się usta opozycji. Nie mamy możliwości zgłaszania uwag, wniosków, pytań. Gdzie jak nie w parlamencie jest miejsce na dyskusję? My też chcemy mieć propozycje, uwagi, te, które dotyczą naszych społeczności, naszych małych ojczyzn. Ale nikt nas nie chce słuchać.” – skarżyła się Mrzygłocka. Sam chętnie bym przypomniał jej – najlepiej podczas debaty publicznej - jak PO traktowała wszystkie propozycje ówczesnej opozycji i partnerów społecznych, jak mielili miliony podpisów złożone pod inicjatywami obywatelskimi. Nie pamięta pani poseł antypracownicze rozwiązania przyjęte przez Sejm w tzw. ustawie antykryzysowej, naruszające kompromis wypracowany przez partnerów społecznych w Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych i, że to w dużym stopniu jej „zasługa”. Tej Komisji która została rozwiązana z winy PO, która zniszczyła zupełnie dialog społeczny. Przypomniałbym jak odwoływano Głównego Inspektora Pracy, łamiąc przepisy ustawy o PIP. A kto to robił ? Przewodnicząca Rady Ochrony Pracy K. Mrzygłocka i Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski. Dlaczego ? Bo koleś Marszałka Komorowskiego, na którym ciążyły zarzuty prokuratorskie, zapragnął zostać Głównym Inspektorem Pracy, ten sam koleś, który został zmuszony potem do podania się do dymisji.

Dobrze by było gdyby K. Mrzygłocka, zanim zaczęła się żalić na PiS, podała choć jeden przykład przyjęcia przez PO – podczas 8 lat rządzenia – propozycji lub projektu ustawy przygotowanych przez opozycję. Dzisiaj mogę też wymienić ustawy dot. prawa pracy przyjęte przez PiS, np. ograniczające pracę na „czarno”, a które pani poseł osobiście blokowała w czasie gdy była prominentnym członkiem rządzącego klubu PO.

Posłanka Agnieszka Kołacz-Leszczyńska swoje żale skoncentrowała na Marszałku Sejmu; „Marszałek doprowadził do kryzysu, do tego, że został źle przyjęty budżet. Dlatego Platforma Obywatelska złożyła wniosek o odwołanie marszałka Kuchcińskiego.” . Aż się ciśnie na usta odpowiedź i to obu przedstawicielkom totalnej opozycji: jak byście nie warcholili to byście mogli sobie pogadać, tak jak mógł sobie pogadać PiS w czasach gdy prowadził obrady Stefan Niesiołowski czy Bronek Komorowski.

Kiedyś jechałem do Warszawy, podróż zakłóciła mi blokada drogi zorganizowana przez Samoobronę, zdecydowałem się na objazd i dotarłem do celu. Nielegalnie ? Podobnie było z budżetem, który PO i .N, chciały zablokować, a którym jako pretekst do burdy posłużył „protest rotacyjny w obronie wolnych mediów” i poskromienie przez Marszałka błazenady p-osła Szczerby. Marszałek zamiast wybrać ścieżkę „siłową”, do której były podstawy i na co liczyli „obrońcy demokracji”, wybrał słusznie decyzję o zignorowaniu wystawiających się na śmieszność protestujących posłów. Budżet jest legalny! Podobnie jak był legalny mój pobyt w Warszawie podczas wspomnianej blokady drogi. Co do wniosku o odwołanie Marszałka Kuchcińskiego. Wniosek ten dowodzi o bezradności opozycji. Mam nadzieję, że PiS zareaguje na niego zgłaszając swój wniosek o odwołanie wicemarszałków z PO i .N. Jaki będzie wynik głosowania ? Na pewno dający obu posłankom z Wałbrzycha pretekst do kolejnej konferencji prasowej , na której znowu będą się żalić.

A tak na marginesie; gdyby „Solidarność” w latach 80-tych ub. stulecia dysponowała taką jakością argumentów i przyjmowałaby tak kompromitujące ją formy protestu, jak to robi obecna totalna opozycja, żylibyśmy dalej w PRL-u.

Jerzy Langer
Dodatki: Zapisz | Drukuj | Wyślij | Zapamiętaj
Następna wiadomość Polityka 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  20-01-2017 09:14 | ~1478 | *-58-dolnet.pl (176.109.*.*)
Panie Langer, właśnie do tego PRL kroczymy. Wy jako Solidarność staliście się młodzieżówką Pis, akceptujecie i godzicie sie na metody jakie ta partia nam proponuje - Ciekaw jestem co by Pan powiedział gdyby tak PO, SLD czy inna partia która była przy władzy publikowała twarze demonstrantów w mediach na zasadach "listów gończych", jak Wy Solidarność byście krzyczeli. Macie pełnie władzy - sejm , senat , prezydenta , trybunał konstytucyjny - Tak Wy Solidarność i PIS i co robicie wprowadzacie zamordyzm i kultywujecie religie zemsty za wszelką cenę . Nie potraficie zjednać społeczeństwa, pogodzić zwaśnione strony i dla dobra kraju wprowadzać konieczne zmiany w sprzyjającej atmosferze, tylko uprawiacie dalej ten chory rewanżyzm .

  20-01-2017 09:15 | ~1478 | *-58-dolnet.pl (176.109.*.*)
Marszałek Piłsudski powiedział słowa które winniście do siebie odnieść " WAM KURY SZCZAĆ PROWADZAĆ A NIE POLITYKE ROBIĆ". Wspomni Pan kiedyś moje słowa Spierd.....licie TO

  20-01-2017 09:45 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (217.99.*.*)
W pełni popieram 1478. Niestety Pis potrafi tylko i wyłącznie zarządzać konfliktem i podziałami.

  20-01-2017 09:51 | ~Asban | *.dynamic.chello.pl (87.206.*.*)
Brawo Panie Jerzy - dosyć kłamst PO i ich nastepców .Nowoczesna. Czas wrocic Polske - Polakom a nie lewakom... Pani Mrzygłocka i A. Kłapacz nic nie zrobily przez 8 lat !!! przyklepywały tylko co im TUski i Kopaczowa kazali! Kariera sie konczy takich lemingów bez własnego wyrazu, widac to po ich placzu..

  20-01-2017 10:04 | ~Andy | *.adsl.inetia.pl (178.37.*.*)
Panie Langer. Zawsze ceniłem sobie wolność. Cieszyłem się od 1990 roku, że zawsze i wszędzie mogłem wyrazić swoje zdanie. W tej chwili, podczas rządów PIS u odbiera mi się to wszystko. Oglądając TVP mam wrażenie, że żyję w głębokiej komunie. Kaczyński i jego pachołkowie wprowadzają w Polsce komunę. Dziwię się panu, jako dawnemu członkowi Solidarności, że popiera Pan działania tej chorej partii. Powinien się pan wstydzić. Żal mi Pana.

  20-01-2017 10:13 | idler73 |  
Panie Langer, w przeciwieństwie do wielu tu komentujących, ja pamiętam czasy PRL i mam odniesienie do obecnej sytuacji w Polsce. I wie pan co ? Przyjęliście taktykę PZPR, a wasz wielki wódz, coraz bardziej zaczyna przypominać tow. Wiesława. Z w miarę wolnej TVP, zrobiliście tubę propagandową, której sam Goebbels by się nie powstydził, przeprowadzacie jawny zamach na demokrację i wolność, chociażby publikując zdjęcia manifestujących. Podobnie jak PZPR, chcecie opozycję albo zdławić, albo całkowicie ją sobie podporządkować, zmieniacie system edukacji, który nie będzie już kształtował ludzi samodzielnie myślących, a całkowicie i bezrozumnie posłusznych. Czy Pan zdaje sobie sprawę z tego, do czego to doprowadzi ?

  20-01-2017 10:20 | ~aleko |  (78.10.*.*)
Ceniłem Pana Panie Langer, do momentu gdy obraził Pan Rambachera publicznie! Mówić o tym że szkoda, że matka go nie wyskrobała... żenujące i słabe!

  20-01-2017 10:24 | ~raz dwa trzy | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Pani Mrzygłocka, jak to było w Tarnowie na spotkaniu z udzialem Schetyny? "To co chcecie w parlamencie, macie teraz w tym momencie"? Niczego to was nie nauczyło?

  20-01-2017 10:32 | ~benkmen | *.adsl.inetia.pl (77.254.*.*)
20-01-2017 09:14 | ~1478 -masz rację.Ta "pełnia władz" scedowana została cichaczem w ręce rydzykopodoibnych vatykańczyków.Kosztownych budżetowo.;-)

  20-01-2017 10:43 | ~sceptyk | *-2.tktelekom.pl (88.199.*.*)
POmimo szczekania oponentów z jednego mam wrażenie źródła pan Langer ma dużo racji w tym co piszę. A trzeba być naprawdę ślepy na fakty (nie te z TVN - owoczesnej) żeby nie widzieć jakie "zasługi" przyniosły Wałbrzychowi obie panie posłanki z PO. Udział w imprezach kulturalno - kulinarnych naprawdę niczego nie wnosi.

  20-01-2017 10:44 | ~1478 | *-58-dolnet.pl (176.109.*.*)
Pan, Panie Langer jako opozycjonista którego poprzednia władza przesladowała powinien być w sposób szczególny wyczulony na działania jakie funduje nam PIS. Pańska i pańskich kolegów krótkowzroczność jest zatrważająca . Wy jako związek powinniście szczególnie wrażliwi na działania niedemokratyczne- i abstrahuje tu od zasadności reform gospodarczych i zakresu ich- Niepokój mój budzi sposób zawłaszczania rzeczywistości tej Historycznej i tej teraźniejszej . Czy wy nie widzicie co PIS wyprawia w sfeże demokratycznych praw obywatela , potrafią nawet wywalić z pracy szefa Straży Marszałkowskiej bo chciał tą chucpę załatwić w sposób cywilizowany bez użycia przemocy , niedostrzegacie że każdy potencjalny demonstrant przeciw władzy dostaje jasny sygnał cdn.

  20-01-2017 10:52 | ~ | *-58-dolnet.pl (176.109.*.*)
Uważaj znajdziemy CiĘ i rozliczymy - CZY PAN TEGO NIE ZNA Z MINIONEJ EPOKI. Nie przeszkadza Wam retoryka Piotrowiczów i jemu podobnych. Jestem rocznik 70, pamiętam stan wojenny - rodziców rozmowy co dalej , kolejki , Ściganie opozycji , strajki na kopalni cenzurę wypowiedzi i ogólnie panujący zamordyzm. Pan właśnie Pan i pana koledzy powinniście teraz szczególnie piętnować to co nam pis próbuje zafundować. Demokracja polega na wzajemnym się szanowaniu - Religia katolicka też o tym mówi no chyba że rozumiemy ją opacznie

  20-01-2017 11:07 | ~sceptyk | *-2.tktelekom.pl (88.199.*.*)
Do 1478 Albo pan się obudził obecnie stając się "obrońcą demokracji" nie widząc jak za czasów rządów PO - PSL zwalniało się z pracy albo pan udaje świadomie. Jest jeden urząd państwowy w Wałbrzychu w którym dyrektor przed wyborami "instruował" urzędników jak mają głosować oni i ich rodziny grożąc konsekwencjami. Urząd ten o ironio dalej jest w rękach tej samej opcji co chyba dowodzi o tego, że coś z tymi rzekomymi czystkami obecnie nie tak ...

  20-01-2017 11:24 | ~1478 | *-58-dolnet.pl (176.109.*.*)
Pewnie jest tak jak Pan opisuje w ielu przypadkach , ale na Boga do czego ten wzajemny rewanżyzm doprowadzi. Za jakiś czas Wybory wygrają Oni kim kol wiek by nie byli i co i znowu 4 lata zemsty . Przecież to jest tak głupie aż kwadratowe. W myśl tego to znienawidźmy Niemców , Szwedów , Czechów i wszystkich którzy zrobili nam jakąkolwiek krzywde . A co zwolnijmy sie z ich firm , zamknijmy strefe , zezłomujmy auta , spalmy ciuchy , a w zamian pracujmy tylko w Polskich firmach , kupujmy polską odzież , auta , pralki itp. Tak myslac to cały czas bedziemy w czarnej d.....

  20-01-2017 11:32 | ~Lech | *.adsl.inetia.pl (213.238.*.*)
Żałosny lament PO i ich rodzin oderwanych od koryta

  20-01-2017 11:51 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
1478: To ja zadam pytanie, co PIS, i co ty robiles, jakPO publikowala twarze uczestnikow Marszu Niepodleglosci za swoich rzadow? Gdzie byli experci do obrony uczestnikow Marszu Niepodleglosci? Gdzie byl rysiu kalisz, gdzie byla fundacja praw czlowieka, ktora stwierdzila ze rozwiazanie marszu przez Hanke z Warszawy bylo zasadne? Co, juz nie bede sie na toba pastwil, ze pieprzysz bzdury, ze za PO tego nie robili. Zjednac Totalna Opozycje? Totalna opozycja jak bedzie totalna, to bedzie zepchana na margines. Jak nauza sie skladac wnioski formalne, jak naucza sie zadawac pytania na temat, jak nakazuje regulamin sejmu, jak naucza sie byc poslem w sejmie, a nie warcholem czy dzieckiem w piaskownicy, to ok. Niestety warunkow stepnych sitwa i dyzmy nie spelniaja.

  20-01-2017 11:54 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
dopiero pierwzzy tekst skomentowalem, ale jak czytam co byscie robili jak PO by publikowala twarze... jakby... nie jakby tylko publikowala... klamstwo na dzien dobry obalone. Jak ja nie mam o czyms pojecia nie klapie jezorem jak ty. Najpierw zasiegnij wiedzy jak bylo, by nie wystawiac sie publicznie na smiesznosc. Zobaczmy o czym on dalej pisze... czarnej wizji, chorej glowy z nienawisci i opoiwiesci o tym do czego zmierzamy... czyli opis czegos czego nie ma, ale co moze byc, co sobie wyobrazila chora z nienawisci glowa. Zobaczmy te czarne wizje, kreowane od roku, ale jedyna ofiara jak do tej pory, do manifestant ktory polozyl sie na aswalt udajay rannego. Ale nie uprzedzajmy faktow.

  20-01-2017 12:01 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
Andy: o nastepy frustrat pisze: " Cieszyłem się od 1990 roku, że zawsze i wszędzie mogłem wyrazić swoje zdanie. W tej chwili, podczas rządów PIS u odbiera mi się to wszystko." A mozesz wymienic co ci odebral Kaczynski? Biedna ofiaro dyktatury Kaczora? Co ci odebral? 500+? Wiek emerytalny? A moze za bardzo opodatkowal odpraway prezezesow spolek? Dzieci ci zjadl? Hehehe frustraci, chorzy z nienawisci.

  20-01-2017 12:05 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
idler alias czerwony z sb, cygan... pisze cos ze pamieta czasy PRL, pamieta pamieta, bo wtedy praktykowal i do dzis praktykuje komusze metody. Normalnie nie wierze, komusza scierka pisze o TVP, ze byly w miare wolne?!?! co to kuzwa znaczy w miare wolne? Albo wolne albo uzalezione? Czy w miare wolne to znaczy: ze gdy Duda wygral prezydenckie wybory, to zeby ratowac wynik do sejmu zmienionow TVP zasady zapraszania gosci do dyskusji? Zrezygnowano z przedstawiciela prezydenta, na rzecz SLD, partii razem. Tak brylowal wszedzie Nalecz przedstawiciel Bronka. Ale jak Duda wygral, to zrezygnowali z przedstawiciela prezydenta. To tylko przyklad swiadczacy o w miare wolnych mediach?!?! Juz jest progress, komuch juz nei twierdzi, ze byly wolne media, tylko w miare wolne hehehehe.

  20-01-2017 12:07 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
zapytam wprost, czy TVN24 i Gazeta Wyborcza, to w miare wolne media? Caly rynek medialny byl w rekach PO, TVP poszlo w rece PIS i oni mowia o zniewoleniu mediow w Polsce... Czyli o czym mowilem na poczatku? Wylew chorych frustracji wykreowanych w mozgach przezartych nienawiscia do inaczej myslacych, do ludzi o innych pogladach.

  20-01-2017 12:09 | ~1478 | *-58-dolnet.pl (176.109.*.*)
Tak jest , mścić się do trzeciego pokolenia wstecz. Nigdy nie byłem i nie bede w zadnej partii ani innej organizacji.Jedyne czego chce to żyć w normalnym kraju, kraju w którym nie musze oglądać opluwających sie ludzi . Wytykających sobie ty zrobiłeś mi to to ja mam prawo tobie zrobić to . Czy to cie POLEWA kreci ?

  20-01-2017 12:12 | ~mądrala | *.internetdsl.tpnet.pl (46.171.*.*)
Jak widać w powyższych komentarzach - czerwony Wałbrzych wiecznie żywy :((( Brawo, Panie Langer, popieram w 100 %. A ci, którzy tak ujadają czyżby nie widzieli, że właśnie teraz mają wolność i mogą pisać i mówić wszystko, co chcą! Czyżby zapomnieli, jak ongiś bywało???

  20-01-2017 12:12 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
no i jeszcze jeden ktory cos belkoczeo szacunku: "Demokracja polega na wzajemnym się szanowaniu - Religia katolicka też o tym mówi no chyba że rozumiemy ją opacznie "... tak tak szacunek wzajemny okazal Komorowski, podobno najlepszy prezydent po stanie wojennym. Dla lemingow wzor prezydenta wszystkich Polakow, jak to pieknie mowil o czuciu satysfakcji gdy lzono polsanke PIS Pawlowicz, albo jak mowil o tym ze czasami trzeba pala po glowie. Albo niesiolowski okazywal szacunek, gdy wykrzykiwal do szalenczego tlumu jak to PIS bedzie musial oknami wyskakiwac... Szacunek, rezydent wszystkich Polakow? Wolne media? Wolne media byly wtedy gdy CBA do redakcji wpadalo, albo jak pod smietnikiem redakcje sie ustalalo.

  20-01-2017 12:14 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
no i najwieszky szacunek i milosc i chec zakopywania podzialow lewactwo, sitwa i komuchy okazuja, gdy blokuja dostep do grobu bliskiej osoby. Na czele blokad stoi aultorytet gazety wyborczej i lewactwa prof Hartman, expert TVN24 i GW, ten co stwierdzil, ze kaziroctwo mozna by zalegalizowac. Nie widza nic zlego w blokowaniu dostepu do grobu bliskiej osoby, a pieprza o szacunku wywloki.

  20-01-2017 12:15 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
Na szacunek trzeba zasluzyc. Zapamietajcie to sobie.

  20-01-2017 12:17 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
1478: Opluwajacych sie ludzi? A kto pluje na lemingow? Kto blokuje dostep do grobu brata? Kto lzyl poslanke Pawlowicz? Kto czul z etgo satysfakcje? Co do plucia... kto plul na modlacych sie na Krakowskim Przedmiesciu? Kto plul w USA na limuzyne prezydencka Dudy z Malzonka? Sam Ambasador Shnepfs ze swoja zona. Elyty... Kto sie msci matole? Jak PO bylo u wladzy to pluto na PIS, gdy PIS jest u wladzy to dalej sie pluje na PIS. Kto kogo pluje?

  20-01-2017 12:23 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
Czy chociaz jedne sKURWmedia, podobno wolne skrytykowaly fakt blokowania dostepu do grubu bliskiej osoby. Jakie media to skrytykowaly? GW? Newsweek? Polityka? TVN24? Cala prawda cala dobe? A moze wymienione media poinformowaly o tym jak polsowie PO podczas blokady sejmu grzebali w rzecach poslow PISu? Skrytykowaly? Ale jak skrytykowac cos co sie nie pokazuje? To ten szacunek? To te wolne media? Ja sie ciesze z TVP, bo przynajmniej moge tam zobaczyc cos, czego w zadnej innej telewizji nie zoabcze. A przeciez zalezy wam na dostepie do informacji, to prawo obywatelskie, nie przeskzadza wam gdy ograniczaja wam te prawa TVN, GW etc? Oczywiscie ze nie, i to czyni was zwyklymi obludnikami. Potraficie piekne slowka uzywac, a w rzeczywistosci jestescie gorsi od tych ktorych krytykujecie. Fakty.

  20-01-2017 12:24 | ~1478 | *-58-dolnet.pl (176.109.*.*)
Polewa za tego matoła to chętnie bym Cię obił , ale tylko za matoła, co do reszty to masz prawo tak myśleć i w tym przekonaniu żyć a ja pozostanę przy swoim

  20-01-2017 12:26 | ~Polewa | *unassigned.calpop.com (64.27.*.*)
brawo panie Langer, za trzezwe spojrzenie na rzeczywistosc.

  20-01-2017 12:28 | ~123$5 | *-06.vectranet.pl (31.11.*.*)
80 % społeczeństwa Wałbrzycha to komuniści , co zrobiła kasjerka z Sat-Kabla dla Wałbrzycha/ NIC /

  20-01-2017 12:52 | ~Polewa | *torexit.schokomil.ch (176.10.*.*)
matol to lagodne okreslenie na kogos, kto wypisuje takie smieci. Najchetniej to naplubym ci w ryj za chocby pisanie o wprowadzaniu zamordyzmu. Uzywasz pojec ktorych chyba nie znasz. Zamordyzm byl za komuny gdy wyrywano paznokcie i torturowano ludzi, by donosili na bliskich. Zamordyzm byl jak zabijano ludzi w tyl glowy i chowano pod plotami, do dzis nie wiadomo gdzie. Zamordyzm byl jak rzad PO podpalilo budke pod ruska ambasada, by moc postrzlac policja do tlumu w ktory byly kobiety i dzieci. Teraz policja w stasunku do was reaguje tylko wtedy, gdy jak matoly rzucacie sie pod auta samochodu. Reaguja w sposob taki, ze tylko was sciagaja z ulicy. A ty masz czelnosc pisac o zamordyzmie? Ty zwykla pala jestes, a nie obronca praw czlowieka.

  20-01-2017 13:07 | ~pytacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Ja sie pytam, czy zamach stanu ujdzie PO i jego czlonkom na sucho? Pytam sie, czy uczciwy czlowiek moze popierac organizacje przestepcze? Na koniec, czy jest sens wobec przestepcow byc uczciwym?

  20-01-2017 13:19 | ~Polewa | *.tor.outfall.net (163.172.*.*)
PS: do tych co uwazaja Ucho Prezesa za miniserial dokumnetalny. W planach Gorskiego jest kolejny miniserial pod tytulem Lemingrad, ciekaw jestem reakcji lemingow.

  20-01-2017 13:24 | ~Polewa | *.tor.outfall.net (163.172.*.*)
Ooo jak czytam, to hejt ze strony obroncow demorkacji na Gorskiego za Lemingrad sie zaczal. Jeszcze nic nie powstalo a hejt juz leci. Pisza o nim, ze sie zaprzedal i ze Lemingrad powstaje na zamowienie polityczne. Masakra... jaka obluda i hipokryzja... Niedawny bohater lemingo kabareciaz Gorski byl na oltarzach za Ucho Prezesa, dzis tylko jest pogloska o serialu o opozycji Lemingrad i juz zaczal sie hejt. To tyle jezeli chodzi o szacunek, laczenie sie, wspolprace, tolerancje i prawdomownosc. Pieknych slowek nauczyl ich Donio Tuszczenko, a w rzeczywistosci to zwykle szuje i dyzmy, nijak sie majacy do tego co moiwa i deklaruja. Wone media, toleracnja, rownosci i sprawiedliwosc, ochrzcij se kota!! O manipulacjach slow Kaczynskiego w wolnych mediach nie bede wspominal. Cala Prawda Cala DObe.

  20-01-2017 13:28 | ~Polewa | *.tor.outfall.net (163.172.*.*)
ktos tam o pIotrowiczu napomknal. Tak wolne media szczuly i niszczyly przez ponad tydzien czlowieka. Reporterzy jezdzili do domow opozycjonistow wypytywac o Piotrowicza, dowiedzieli sie tylko ze im nie pomagal, nie uslyszeli ze im szkodzil, tylko ze nie pomagal. To wystarczylo. Oczywiscie reporterzy teewizji Cala Prawda Cala Dobe nie raczzyli pojechac i zrobic wywiadu do tych opozycjonistow co sadzili inaczej, zze jednak im Piotrowicz pomagal. Oczywiscie takie glosy w Cala Prawda Cala Dobe sa zbyteczne, bo nie pasowaly do przekazu krwawego prokuratora. A wszystkim tym, ktorzy uwierzyli w propagande krwawego prokuratora(sa i tu takze tacy), to jezeli macie sie za inteligentnych ludzi z zasadami etycznymi, to wskazcie mi ofiary Piotrowicza, krwawego prokuratora. Dwie ofiary? Jedna? Dotarlo?

  20-01-2017 13:30 | ~Polewa | *.tor.outfall.net (163.172.*.*)
Dotarlo do mozgow jak wami manipuluje i graja na waszych emocjach? Dotarlo? Dotarlo ze sluzycie tylko jako instrumenty, manipulowane pacynki w celu uzyskania korzysci dla koryciarzy? Czy jeszcze malo faktow przedstawilem?

  20-01-2017 13:35 | ~Polewa | *.tor.outfall.net (163.172.*.*)
A wspomne jeszcze o tych poslach PO, od wyzszych standardow, kultury i etyki, co maja ryje pelne demokratycznych frazesow i zasad. W filmie PUCZ widac, jak PIS przeniosl sie do sali kolumnowej, poslowie PO lataja po miejscach PISu i grzebia w ichdokumentach, teczkach, szperaja w ich prywtanych rzeczach. Szacunek? Jak ty bys potraktowal kogos w pracy, co grzebie ci w szatni po kieszeniach w kurtkach, czy innych rzeczach pozostawionych w nadziejei ze nikt tam nie bedzie grzebal co? Jakim trzeba byc perfidnym, wrednym i parszywym czlowiekiem zeby cos takiego robil. Gdziekolwiek!!! Wyobrazasz sobie to u lekarza? W domu? W urzedzie? Nie wyobrazasz? A widzisz w sejmie sie zdarzylo. I co? I nic? Cala prawda cala dobe. A na osiedlu taki ktos bylby pogoniony z towarzystwa na zawsze.

  20-01-2017 13:38 | ~Polewa | *.tor.outfall.net (163.172.*.*)
A tu wychodza dwie festyniary, ktore braly w tym udzial i pieprza 3 po 3 jakie to one oburzone i pokrzwydzone!!! No coz... prostytucja polityczna... jakos idzie zrozumiec, polityk z reguly klamie, ale zeby miec jeszcze wsparcie, jeszcze znajduja sie tacy ktorzy ich bronia, tu na forum? To mi rece opadaja i ma pewnosci, ze sa to ratuszowe ratlerki, ktore walcza tylko o swoje koryto. Bo tak zbrukanym etycznie to nie mozna byc naturalnie. Cos musi do tego ich sklaniac albo zmuszac.

  20-01-2017 13:56 | ~Polewa | *politkovskaja.torservers.net (77.247.*.*)
~~Prozno szukac wsrod sitwy slowa Przepraszam, a mysle ze po tym co zrobili ,od blokady sejmu, poslow, czy grobow etc etc... chyba byloby na miejscu. Niestety wyzsze standardy kultura i etyka nakazuje im jeszcze wieksze brniecie w absurd czyli robienie z siebie ofiar sytuacji ktora sami stworzyli. Zenada. Co boli? Ma bolec. Ja przejrzzalem na oczy pare lat temu jak sitwa niszczy ludzi dla swoich celow osobistych. I obiecalem, ze przyczynie sie do upadku PO. Pamietacie haslo: Donald Matole twoj rzad obala KIBOLE? TO ciagle trwa. Nie docenialiscie postaw partiotycznych? mieliscie nas za bydlo? Pietnowaliscie nas w mediach, pluliscie na nas? To teraz bydlo ma was za kumuchow i okazuje wam gdzie wasze miejsce. Boli? Ma bolec. Boli jak kibole ucza was postaw patriotycznych i szacunku? elyty pff

  20-01-2017 14:12 | ~benkmen | *.adsl.inetia.pl (77.254.*.*)
20-01-2017 10:43 | ~sceptyk :udział w imprezach kulturalno - kulinarnych naprawdę niczego nie wnosi?? Uważam że wnosi ..podwyższenie kaloryczne i wagę , co widać po fałdkach podbródkowo-platformerskich.;-)

  20-01-2017 14:23 | ~Ewa | *.internetdsl.tpnet.pl (83.3.*.*)
Po co w ogóle redakcja dała ten list? Kogo interesuje zdanie tego pana...

  20-01-2017 14:34 | ~do polewa | *.adsl.inetia.pl (178.37.*.*)
przeczytaj sobie artykuł Nie , porównanie Wiesława do Jarosława, normalnie kuźwa bracia, niestety ciemny lud tego nie widzi, widzą tylko 500 i wiek , który za 5 lat doprowadzi do kryzysu finansowego, może się założysz? polewapis, a o tym że emerytury obiecane [ nie piszesz

  20-01-2017 14:40 | ~Polewa | *lh28409.voxility.net (93.115.*.*)
Co do gazetki Urbana NIE, to wybacz i tak wiele robie, ze zagladam na GW i Newsweeka zeby zobaczyc co tam bredza o tym jak Kiszczak byl czlowiekiem honoru. Wybacz, NIE, to za juz za wiele. Zreszta gratuluje swietnego zrodla wiedzy opartego na czym? Porownywali wiezniow politycznych? Porownywali tortury? Porownywali zmuszanie ludzi do donoszenia na siebie? Porwonali niszczenia psychiczne ludzi? Porownywali strzaly w tyl glowy? Porownywali wywozki nie wiadomo gdzie? Porownali jak sie traktuje strajkujacych? Dodali do tego porownania traktowanie strajkujacych za PO? Porownali wysylanie wojska na strajki? STrzelanie do ludzi? Mordy w kopalni wujek czy pacyfikacje pomorza? Nie? TO co oni porownali, ze wyszlo im prawie to samo?

  20-01-2017 14:42 | ~Polewa | *lh28409.voxility.net (93.115.*.*)
Co do zusu, to jest on skazany na baknructwo max za 20 lat. Wiec chyba ty wierzysz w emerytury. Ja jestem w wieku w ktorym niewierze w emeryture. Wiec, zamiast mi cos zarzucac, przedstaw pomysl na reforme. Podwyzszenie wieku i praca do smierci? No tak... brawo.

  20-01-2017 14:44 | ~Polewa | *lh28409.voxility.net (93.115.*.*)
Po co w ogle redakcja udostepnila komentarz Ewy? Kogo interesuje zdanie tej pani? Po co redackja poinformowala o konferencji festyniar? Kogo obchodzi ich zdanie? To kolejny przejaw kultury, tolerancji oraz checi zasypywania podzialow. Prawda ze to co w ryjach sitwarzy i POmiotow ma sie nijak do ich czynow?

  20-01-2017 14:47 | ~Polewa | *-exit.calyxinstitute.org (162.247.*.*)
Ewcia cos ci powiem. Jak ktos sie czyms nie interesuje, to 1. tam nie wchodzi, 2. nie czyta, 3. a juz na pewno nie komentuje, a wiesz dlaczego? Bo nie dochodzi sie do bazy 3, bez pokonania 1 i 2. Comprende?

  20-01-2017 15:12 | ~~~ | *.adsl.inetia.pl (178.37.*.*)
Polewa ,żyłka ci pęknie. Nie podniecaj się niezdrowo.I nie obrzucaj ludzi inwektywami , bo to jest karalne.

  20-01-2017 15:21 | ~Polewa | *.exit.torworld.org (51.15.*.*)
~~~jezeli chodzi o inwektywy to zaczales czytac komentarze od konca zeby zareagowac? Czy czytales od poczatku i te wedlug ciebie wlasciwie ukierunkowane inwektywy poprostu nie wywarly na ciebie wrazenia? Co do karalnosci... to bardziej karalne niz blokowanie mownicy, sejmu, poslow, grobow i lzenie poslankom?

  20-01-2017 15:25 | ~Polewa |  (65.19.*.*)
moglbym tez odpowiedziec jak jeden z obroncow demokracji, zwolennik tolerancji, obronca kobiet, komuch, ktory tak opisal wulgaryzy komuchow w strone PISU: to nie inwektywy, to tylko dostosowanie jezyka do odbiorcy. Wiec nie siej paniki to nic zlego jak mawia forumowy ałtorytet komuchow bicz_z_kalu.

  20-01-2017 15:59 | ~v7 | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
Brawo, a niektórym jak widać kotlecik w POciagach dalej ładnie pachnie. Obrońcy demokracji z modelowym złodziejem na czele 😀

1  2  Dalej » | Ostatnia z 2 stron
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Zaatakowała kobietę i zabrała jej rentę Zaatakowała kobietę i zabrała jej rentę 

REGION, Boguszów-Gorce Wtorek, 13:45
19 czerwca 2018

Za rozbój odpowie 31–letnia mieszkanka powiatu kamiennogórskiego zatrzymana przez funkcjonariuszy z...
Kolejny "Trzeźwy poranek" na drogach powiatu wałbrzyskiego Kolejny "Trzeźwy poranek" na drogach powiatu wałbrzyskiego 

Wałbrzych Wtorek, 13:40
19 czerwca 2018

Wczoraj w godzinach porannych funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w...
Wszędzie czuć atmosferę zbliżającego się meczu Polska–Senegal Wszędzie czuć atmosferę zbliżającego się meczu Polska–Senegal 

powiat wałbrzyski Wtorek, 10:56
19 czerwca 2018

Dziś jest ważny dzień dla fanów piłki nożnej i wszystkich Polaków.
Święto Starych Bogaczowic [FOTO] Święto Starych Bogaczowic  

REGION, Stare Bogaczowice Wtorek, 10:16
19 czerwca 2018

W minioną sobotę Gmina Stare Bogaczowice obchodziła swoje święto. Dni Gminy rozpoczął wójt...
Radosław Mechliński ponownie wiceprzewodniczącym dolnośląskich struktur Solidarności Radosław Mechliński ponownie wiceprzewodniczącym dolnośląskich struktur Solidarności 

REGION Wtorek, 10:02
19 czerwca 2018

Podczas pierwszego po XXX WZD Zarządu Regionu nastąpiło ślubowanie nowo wybranych władz związkowych....
Ostatnia sesja przed wakacjami. Kto zagłosuje za absolutorium dla prezydenta? Ostatnia sesja przed wakacjami. Kto zagłosuje za absolutorium dla prezydenta?  (2)

Wałbrzych Wtorek, 09:37
19 czerwca 2018

W czwartek 21 czerwca o godz. 9.00 w ratuszu odbędzie się sesja Rady Miejskiej Wałbrzycha.
Coraz więcej cudzoziemców jest zatrudnionych legalnie w Wałbrzychu Coraz więcej cudzoziemców jest zatrudnionych legalnie w Wałbrzychu 

Wałbrzych/REGION Wtorek, 09:18
19 czerwca 2018

Składki od legalnie zatrudnionych obcokrajowców płyną na konta ZUS. Obecnie w Zakładzie Ubezpieczeń...
Artystyczna niedziela w Głuszycy [FOTO] Artystyczna niedziela w Głuszycy  

REGION, Głuszyca Wtorek, 09:04
19 czerwca 2018

Balet, hip–hop, zumba kids, gra na gitarze, śpiew to występy, które można było zobaczyć 17 czerwca...
Kolacja w kuchni Hochbergów  

Wałbrzych Poniedziałek, 17:49
18 czerwca 2018

Niecodzienne wydarzenie przygotował dla swoich gości Zamek Książ. 5 lipca o godzinie 19.00 na V...
Wałbrzyska szkoła ma imię Kawalerów Orderu Uśmiechu [FOTO] Wałbrzyska szkoła ma imię Kawalerów Orderu Uśmiechu   (4)

Wałbrzych Poniedziałek, 15:11
18 czerwca 2018

W Publicznej Szkole Podstawowej Specjalnej nr 10 w Wałbrzychu odbyła się uroczystość nadania szkole...
Ślimaki pokazały charakter Ślimaki pokazały charakter  (1)

REGION, Walim Poniedziałek, 15:02
18 czerwca 2018

Zawrotne tempo, emocje sięgające zenitu i okrzyki dopingującej publiczności to jedynie krótki opis...
PWSZ podpisała kolejne umowy o współpracy [FOTO] PWSZ podpisała kolejne umowy o współpracy  

Wałbrzych Poniedziałek, 14:39
18 czerwca 2018

Podczas uroczystego posiedzenia Senatu i Konwentu JM Rektor Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im....
Zobacz więcej artykułów
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W czwartek dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo