Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Sobota, 18 sierpnia 2018 Godz.: 23:49:20 Imieniny: Bronisławy, Heleny, Ilony, Karoliny Czytających: 8835 , Zalogowanych: 2 . Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych

Manifestacja "Obywatele dla Demokracji"

Sobota, 5 sierpnia 2017, 06:44, ostatnia aktualizacja: 2017-08-06 10:24
Robert Bajek
Miej świadomość
Powstanie Warszawskie 1944 

Polska Środa, 22:29
01 sierpnia 2018

 
Najnowsze ogłoszenia
Fotografia ślubna
Transport = przeprowadzki
Zaopiekuję się/poprowadzę dom
Umyję okna
Sprzedawca / Galeria Sudecka
Kupię iPhone 8 plus
Szafka pod RTV
Sprzedam atrakcyjną, ogrodzoną działkę
Nóż krojczy kulis
Owerlok 3.4.5. nitkowy pfaff
Kosiarka spalinowa 7km
Zagineła kotka
Stihl ms 029
Skup aut 691 035 913 gotówka
Cieplice 92 m 4 pokoje
Poszukuję pracy na weekendy 09
Drewno opałowe rozpałkowe 90zł
Szukam pracy na etat
Brukarstwo - kompleksowo
Sprzedam biurko

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry7
Biblioteka pod Atlantami4
Koncerty9
Inne41
 
Fot. Robert Bajek

Wczoraj o godzinie 21.00 na Placu Magistrackim w Wałbrzychu zebrali się przedstawiciele partii, stowarzyszeń, fundacji, oraz niezrzeszeni mieszkańcy naszego miasta, aby dać wyraz zaniepokojenia i niezadowolenia z działań podejmowanych przez partię rządzącą.

- Akcja skierowana jest do wszystkich obywateli, do wszystkich mieszkańców Wałbrzycha i okolic, którym leży na sercu demokracja, wolność, przestrzeganie konstytucji. Dzisiejsze spotkanie różni od poprzednich to, że nie będzie dotyczyło tylko sądownictwa, ale będą poruszane też inne kwestie, w których partia rządząca ustanawia prawo, które jest po prostu szkodliwe, albo łamie konstytucję i podstawowe wartości, jakimi powinniśmy się kierować w państwie demokratycznym - powiedziała Małgorzata Beślerzewska - koordynatorka IP w Wałbrzychu.

R E K L A M A

Manifestacja przebiegła pod hasłem "Obywatele dla Demokracji". Zgodnie z zapowiedzią uczestnicy akcji mówili nie tylko o głośnych ostatnio zmianach dotyczących wymiaru sprawiedliwości, chociaż wiele słów padło na temat podpisanej przez Prezydenta RP ustawy o sądach powszechnych, ale również o łamaniu przez partię rządzącą konstytucji, zaburzaniu trójpodziału władzy, ograniczaniu podstawowych praw obywateli czy wycince i dewastacji puszczy.

- Jestem dumny z tego, że w Wałbrzychu również odbywają się protesty obywatelskie. To ważne, że nie tylko w Warszawie, ale w Wałbrzychu i w całej Polsce ludzie mają siłę i determinację, żeby protestować. Prezydent Andrzej Duda odegrał pozytywną rolę, zawetował ustawy, pokazał że nie chce niekonstytucyjnych ustaw. Za reformą sądów są pewnie wszyscy. Za tym, żeby orzekały sprawniej, żeby orzekały sprawiedliwie. Tu nie chodzi o demonstrowanie politycznych frontów, tylko o to, żeby ta reforma była dobra. My jako Platforma jesteśmy gotowi, żeby współpracować z prezydentem i z innymi środowiskami, ale tak, żeby reformy były mądre, a nie były upartyjnieniem sądów. Największą wartością jest niezawisłość sądów. Tego trzeba wymagać od każdej reformy. To co zaproponował PiS nie było żadną reformą, tylko było i jest wymianą prezesów, dyrektorów i chęcią upartyjnienia wymiaru sprawiedliwości. Po co? Zdradził się z tym Jarosław Kaczyński, mówiąc że wszyscy politycy Platformy będą siedzieć, mówił o mordercach, kanaliach, zdradzieckich mordach. Ta intencja była tutaj bardzo wyraźna i zła - powiedział Tomasz Siemoniak - Poseł na Sejm RP.
Następna wiadomość Polityka 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  05-08-2017 08:47 | ~sceptyk | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Pomimo wsparcia tylu organizacji politycznych i udziale ich przedstawicieli z różnych miast frekwencja bardzo mała co o czymś świadczy. Na uwagę zasługuje jeszcze jedno. Ta rzekomo "spontaniczna" inicjatywa ma przygotowane wielkie ekrany, koszulki w jednym stylu flagi banery, wsparcie przychylnych mediów itp. Naprawdę tylko głupiec nie zauważy tego, że jest to celowe działanie polityczne nie mające nic wspólnego z obroną demokracji, bo ta ma się dobrze. Celem jest próba destabilizacji kraju mająca tworzyć wrażenie, że dzieje się źle. "Ulica i zagranica" jak powiedział pewien pełen miłości lider opozycji. Do rymu dodałbym słowo Targowica bo ono najpełniej określa działania twórców tego typu zgromadzeń.

  05-08-2017 08:51 | ~sceptyk | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Dla tych, których rodzice lub dziadkowie przyjechali tu w ramqach akcji NKWD na radzieckich czołgach małe wyjaśnienie. Targowica to nie targ rolny tylko miejsce niesławnej konfederacji, której uczestnicy wołali o pomoc i interwencje inne "światłe" europejskie państwa w imię rzekomo zagrożonej demokracji. I wtedy i teraz chodziło o utratę przywilejów wąskiej grupy osób uważającej się za elitę.

  05-08-2017 09:28 | idler73 |  
@sceptyk. Oczywiście, że organizacja tych manifestacji ma tło polityczne. Manifestacja "W obronie wolności mediów" i co miesięczne spędy pisiactwa pod pałacem, też mają. Targowica mówisz ? Przypominam, że w targowicy udział brał "kwiat" polskiej szlachty i duchowieństwa, w tym prymas Polski, powieszony nieco później przez Kościuszkę, chociaż o tym pisiacka wersja historii, mówi raczej niechętnie. Do tego, papież Pius VI, targowicę pobłogosławił. Po za tym, musisz wiedzieć, mój drogi chłopcze, że ludzie ci, protestują przeciwko powolnemu, ale notorycznemu łamaniu konstytucji, przeciwko coraz większej kontroli PiSu, nad niezależnym dotąd instytucjami państwa. Błędem była dość późna pora, stąd niska frekwencja, dzień jest coraz krótszy.

  05-08-2017 09:29 | ~do sceptyk | *-gprs393126.centertel.pl (37.47.*.*)
o ile znam sie na historii to na innych czołgach nie mogli przyjechać bo amerykańskie czołgi jechały od strony Francji czy Belgi

  05-08-2017 09:31 | ~Maniek | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
O idler sie obudzil. Mowisz ze wieszano Targowiczan? Ach te staroswieckie obyczaje. Lza sie w oku kreci że już przeminęły...

  05-08-2017 09:31 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
Demonstracja skierowana do wszystkich tych, ktorym zalezy zeby Sitwa i Koryciarze wrocili do Koryta. A hasla o demokracji i obronie sadow, to juz udowodnilem wielokrotnie ze nic nie znacza. Co odpowiedzieli na moje zadane pytania, czy zebrali sie tylko po to by pluc? Zaproponowali cos w zamian? Nie odpowiadajcie. Znam odpowiedz.

  05-08-2017 09:34 | idler73 |  
Osobiście zastanawiam się, jak bardzo naiwnym, zapewne również bardzo młodym człowiekiem jesteś. Wierzysz absolutnie bezkrytycznie we wszystko, co powie/napisze, jedynie słuszna władza. Władza PiS powoli się kończy, wykończą ją ludzie młodzi tacy jak ty. Ludzie kochający wolność i demokrację, ludzie bawiący się na Woodstocku, przyszli inżynierowie, lekarze, prawnicy, bankowcy. Jeszcze jedno. Bardzo często posługujecie się mocno wytartym sloganem, że PO, nie może pogodzić się z przegraną w wyborach. Wy nie mogliście się pogodzić przez 8 lat, szczując, knując, wymyślając teorie spiskowe. Ty, z uwagi na młody wiek, możesz tego nie pamiętać, ja pamiętam doskonale. Alleluja i do przodu, miłej soboty, a demokrację i kraj obronimy. Przed wami.

  05-08-2017 09:35 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
DObre dobre... ulica, zagranica, targowica.

  05-08-2017 09:35 | idler73 |  
@maniek, wiem, najchętniej byście mnie powiesili. Niestety, nie możecie, jeszcze ...

  05-08-2017 09:37 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
Jak zwykle spontaniczne obywatelskie manifest, a ludzie z PO, Nowoczesnej KODu. DLaczego wy tak formatujecie ludzi? Wstydzicie sie swoich barw politycznych? Juz nawet oszukijecie ludzi, by ich wyciagnac na ulice?

  05-08-2017 09:37 | ~Sceptyk | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Ależ doskonale, że wieszano zdrajców ksiadz czy nie ksiądz. Zdrajca to zdrajca. Obecnosc kleru w polityce nke oznacza ich poparcia dla PIS. Walbrzyski przykład mowi coś innego. Idler daruj sobie ten protekcjonalny ton chlopcze bo ani wiek ani całokształt twoich wypowiedzi nie czyni cie dobrym mentorem.

  05-08-2017 09:42 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
o jejku jaki biedny Hidlerek. Ile to razy zyczyles smierci pisowcom tu na portalu? Kaczynskiemu? O jejku... jaki bidulek... znow ofiare lewacki faszysta z siebie robi? hehhe. No cyrk. Istny cyrk.

  05-08-2017 09:51 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
temat kleru czesto sie u lewakow przewija. A ja wiem najlepiej z kim kler trzyma. W koncu mam brata w PO. Tu troche faktow z Walbrzycha. Prosze wpisac youtobera Walbrzyskie kazanie. Mit lewacki, ze kosciol trzyma z pisem padl juz dawno, Hidler faszysta kreujacy sie na ofiare terroru PISu, dobrze wie jakie sa fakty i z kom kler trzyma, widzial ten film wielokrotnie, ale on jest cynicznym propagandzista. Wie jak jest, ale nie po to łże, zeby mowic prawde. Dla niego jest jeden cel KORYTO. W tym celu klamie, manipuluje, ubliza... czerwony faszysta. https://www.youtube.com/watch?v=dD_PS0rzBio

  05-08-2017 09:57 | ~oberwator | *.play-internet.pl (188.33.*.*)
Osobnik taki jak Idler73 to funkcyjny piewca i obrońca układu. Na demonstracji jeden z najbardziej bezsxczelnych radnych, PO działacze IP marząc od lat by zabłysnąć w polityce zapominając o zaliczeniu matury i działacz PSL na państwowej posadził występujący przeciw swoim przelozonym. O nowosmiesznych ze Świdnicy nawet nie warto wspominać.

  05-08-2017 09:58 | ~ks Sowa do janosika | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
Czy wybaczyles czerwonej armii gwalcicieli? Czy uwazasz zolnierzy broniacych Donbasu skladajacych kwiatu na grobach ofiar UPA za faszystow. Czy Jaruzelski to byl bohater czy zdrajca i pacholek Moskwy. Czy uwazasz ze Polska po II wojnie byla okupowana przez Moskwe, narod Polski wyniszczany, i czy Rosja dazyla do wykulturowniea i zniszczenia ducha Poslkiego narodu? Berling to bohater czy zdrajca? Czy chcialbys aby w takcie wojny Ukrainy z ROsja, Polska wbila noz w plecy Ukrainie? Po ktorej jestes stronie w konflikcie Ukraina Rosja? Czy Rosja to agresor w stosunku do Polski czy wyzwoliciel. Stan wojenny byl potrzebny? Nie udawaj leminga, matola i nie zachowuj sie jak tepy leming i odpowiadaj wprost. Udowodnij ze nie jestes Ruskim trollem, straznikiem komuszej pamieci. Czas na twoje odpowiedzi

  05-08-2017 09:58 | ~olo | *-07.vectranet.pl (37.8.*.*)
Co ja widzę 100 000 WAŁBRZYSZAN broni demokracji w całym kraju grubo ponad 30 000000 Naród się budzi broni demokracji przed PIS-em . Bo PIS łamie demokracje wygrali wybory , opanowali wszystkie ministerstwa, mają swoich wojewodów , w sejmie przegłosowują opozycję To nie jest demokracja Jak robi to PO to wtedy demokracja 100% ale nie PIS . Precz z PIS Żeby było tak jak było . Naród się budzi Cały Wałbrzych protestuje . Widzę tu setki tysięcy

  05-08-2017 10:03 | ~Maniek | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Idler nikt cie nie chce wieszać spokojnie. Meczennicy nawet w tak śmierdzącej sprawie (ze wzgledu na smród moralny uczestików )nie sa potrzebni. Zyj sobie spokojnie i w dalszym ciagu zanieczyszczaj powietrze na równi z Mobrukiem podmiotem wspieranym przez twoich mocodawców.

  05-08-2017 10:04 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
Mi sie nie chce ciagle i tego samego pisac, znow moge zadac kilkanascie porstych pytan o prawie, o sadach, o naszych lokalnych dzialaczach PO, ktorzy zamiast siedziec w celi siedza w spolkach miejskich, bo sady byly dla nich laskawe. No ale po co. Co to zmieni, nic... targowica dalej bedzie targowica. Znow zamkne usta, pytania zostana bez odpowiedzi, a komuszki i lemingi i tak beda smigac po ulicy na smyczy zagranicy i tak. Nie czujecie sie tak troche jak pieski? Z ktorymi trzeba na spacer wychodzic? Tak was Zagranica i PO i komuszki na ulice wyprowadzaja... Niech sie wyproznia. Tyle w nich pakujemy propagandy za pomoca TVN, wiec gdzies musza sie tez wyproznic. Komuszki i leming stronia od powaznej dyskusji, wiec sie tym razem tylko z nich posmieje. ulica, zagranica, targowica.

  05-08-2017 10:13 | ~jasko | *.play-internet.pl (188.33.*.*)
Zabawny jest ter radny karakan owinięty unijna flagą. Podobno on sam smial się ze wzrostu Prezesa :) mógł od niego drabinki pożyczyć i był by bardziej widoczny.

  05-08-2017 10:16 | ~patrzacy z dystansu | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Ale wstyd 15 osob razem z reporterami. Podobno z Kremla zagrozili ze wstrzymaja finansowanie

  05-08-2017 10:38 | ~Polewa z polewy | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
Choc jak powszechnie wiadomo nie jestem zwollenikiem partii rzadzacej - musze stwierdzic niestety ze marketing polityczny i PR opozycji lezy i kwiczy...

  05-08-2017 11:48 | ~Cebulak | *.dynamic.chello.pl (84.10.*.*)
"Obywatele dla Demokracji? Tak się zastanawiam, o co chodzi, o jakich obywateli? Była już demokracja obywatelska, w starożytnej Grecji - dotyczyła tylko obywateli z prawem głosu, czyli około 30% społeczeństwa - reszta nie miała nic do gadania - o to chodzi??? Bo demokracja rozumiana jako rządy sprawowane przez większość wyłonioną w wyborach przez wszystkich obywateli ma się bardzo dobrze.

  05-08-2017 12:15 | ~Cebulak>>>05-08-2017 09:28 | idler73 | *.dynamic.chello.pl (84.10.*.*)
Heilt H_idler73! Przypominam, że to twórcy i obrońcy Konstytucji 3Maja jako pierwsi poprosili o pomoc w rozwiązywaniu problemów wewnętrznych zagranicę – Moskwę. Gdy zorientowali się, że to błąd, było już za późno!!! Ich protektor – Moskwa – nie wycofał się, tylko zmienił pomagierów-zdrajców. Ich Konstytucja 3Maja i maniakalna obrona konstytucji, to przyczyna dezintegracji obszaru Rzeczypospolitej – przyczyna rozbiorów – to były gwoździe do trumny I Rzeczypospolitej. Historia lubi się powtarzać, jak widać, obrońcy Konstytucji znowu działają na szkodę Rzeczypospolitej... to zdrajcy... Heilt H_idler73

  05-08-2017 13:26 | ~Polak | *-253.nsyspolska.pl (89.190.*.*)
Od 1945 do dzisiaj Walbrzychem zarzadzali sami idioci czego efektem dzisiaj jest tutaj dolina biedy!!! Przykladem takim jest wczorajszy wybuch butli gazowej przy ulicy Szymanowskiego Gdzie szly pieniadze z oplat za mieszkania w smiesznym adm ze ludzie nie maja gazu w mieszkaniach w wielu domach od 50 lat nie bylo remontu???? Tego nikt nie widzi??? A jaki do tej pory byl wymiar sprawiedliwosci???? O co ta patologia protestuje???? O to ze ludzie chca zmienic tę patologiczne Polskie sady!!!!

  05-08-2017 14:40 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (31.0.*.*)
Cytuję: "Jarosław Kaczyński, mówiąc że wszyscy politycy Platformy będą siedzieć, mówił o mordercach, kanaliach, zdradzieckich mordach. Ta intencja była tutaj bardzo wyraźna i zła - powiedział Tomasz Siemoniak". Kaczyński nie powiedział, że wszyscy. w Platformie jest też sporo ludzi którymi kieruje brak zdolności do samodzielnego myślenia. Łatwo jest jednak zrozumieć wyraźnie widoczne zdenerwowanie Siemoniaka gdyż jemu akurat grozi odpowiedzialność karna za różne szemrane przetargi jakie miały miejsce w MONie gdy właśnie on kierował tym ministerstwem.

  05-08-2017 15:20 | ~pytacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Czy te głąby kapuściane naprawdę liczą że pedalski euromajdan się w Polsce uda? Przy tak licznym poparciu dla kontrrewolucji anty -eurozłodziejskiej?

  05-08-2017 15:26 | ~pytacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Jak pokazała ostatnia manifestacja poparcia reform, konrrewolucja jest na tyle liczna że czapkami nakryje mordy zdradzieckie i najemników RFN. Eurokorpus nie przyjdzie z pomocą, bo na tą okazję US Army się rozwaliło na zachodniej granicy, mimo protestów Goebelsów.Pokrzyczeć sobie zawsze możecie ale nic więcej.I tyle w temacie.

  05-08-2017 15:53 | ~Troll | *.dialog.net.pl (78.9.*.*)
Hmm..Trzeba będzie Pl.Ratuszowy przemienić na ProtestPlatz.;)

  05-08-2017 16:05 | ~pytacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Może od razu w plac Hansa Franka? Makrela się wam ucieszy.

  05-08-2017 16:49 | ~Pan i treser idlera73 | *.gprs.plus.pl (37.7.*.*)
Brawo idlerku szczekasz jak najęty, widać ze tresura odnosi skutek a więc piesku DAJ GŁOS!!!!:)))))

  05-08-2017 16:54 | ~xxx | *-04.vectranet.pl (31.11.*.*)
hej pis..orki a wasza manifestacja przed sadem rejonowym to spontaniczna akcja? tez polityczna. a co tam slychac na koksowni - jak wasz przedstawiciel nią zarządza jest dobrze i będzie lepiej - tu cytuje słowa pana Kuriaty z wywyaidy w dami... no hyba nie ...

  05-08-2017 18:18 | ~Troll | *.dialog.net.pl (78.9.*.*)
Och ~pytacz - czy nie lepiej skwer dla piesków im.Herr Tuska? Piesi miałyby radość iczyściej byłoby w centrum miasta

  05-08-2017 19:09 | 57jurand |  
Niejaki ,,Maniek'' twierdzi czy pierdzi coś o męczennikach i ich zapotrzebowaniu.Otóż to prawactwo pożywia się i dowartościowuje głosząc kult zamęczonych.Mam nadzieje ,żeś koleś był dzisiaj w firmie ks. Wermińskiego oddać pokłon i zapalić świeczkę tym wszystkim wymordowanym na Woli. Zapewne tam w zaświatach też się radują z faktu bycia ukatrupionym.

  05-08-2017 19:12 | ~żenada | *.adsl.tpnet.pl (83.30.*.*)
Na placu Magistrackim tak pusto jak w mózgach tych nieszczęśników w koszulkach ze składek moskiewskich oligarchów

  05-08-2017 21:27 | ~gohciu | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
... to luj z kochanką...Ale względem boga tzn. KASY baaardzo pobożną.

  05-08-2017 23:39 | ~BB | *.t-mobile.pl (188.146.*.*)
~sceptyk Kto powiedział, że to spontaniczna manifestacja? Decyzja o jej zorganizowaniu zapadła we wtorek wieczorem, a że były koszulki, flagi, banery? Niczego na tę manifestację nie trzeba było kupować, wszystko było wykorzystywane już wcześniej. Przecież PiS łamie konstytucję od kilkunastu miesięcy. Teraz wystarczy dobra wola, by się szybko zorganizować. W tym przypadku wolę taką i chęć współpracy wyraziły wszystkie opozycyjne partie i stowarzyszenia. Mam nadzieję, że na kolejnych protestach będą kolejne grupy. I więcej ludzi, bo rzeczywiście nie było ich zbyt dużo, co z powodu Woodstock'u i wakacji jest jednak zrozumiałe.

  06-08-2017 01:06 | ~Pilot | *.gprs.plus.pl (37.248.*.*)
Przyszli Ci co mają coś za skórą .jak sądy się zmienia to ich zgraną walczcie walczcie złodzieje

  06-08-2017 08:04 | ~v7 | *.adsl.tpnet.pl (83.22.*.*)
To już nie POmaga towarzysze, trzeba dla dalszej walki dokonać aktu samospalenia, POświęcenie dla wolnych sądów, żeby było tak jak było.

  06-08-2017 08:08 | ~logika | *.dynamic.chello.pl (89.67.*.*)
Wydaje się, że totalna opozycja chce funkcjonować we własnym państwie równoległym nie uznając demokratycznie wybranego rządu, telewizji publicznej, uchwał większości sejmowej, decyzji - nawet budżet uznawała za nielegalny. Aby być konsekwentnymi, powinni zrezygnować z diet poselskich z "pisowskiego" budżetu i czerpać środki ze składek partyjnych, dotacji Sorosa i ze zbiórek podczas marszów protestu wobec reform oczekiwanych przez suwerena.

  06-08-2017 08:19 | ~logika | *.dynamic.chello.pl (89.67.*.*)
I dodam jeszcze, że zamiast wykosztowywać się na koszulki, śpiewniki, banery i inne materiały agitacyjne, mogli za te środki rozdawać bezpłatnie piwo, a mieliby dobrą frekwencję do pochwalenia się w tvn i onecie

  06-08-2017 10:57 | ~mniam mniam | *.dynamic.chello.pl (89.67.*.*)
Mogli też kupić kiełbasy zwyczajnej do piwa.

  06-08-2017 13:05 | ~ |  (78.10.*.*)
Szkoda,że nie wiedziałem, bo bym zadzwonił na straż miejską,że jacyś chuligani zakłócają spokój i porządek

  06-08-2017 16:58 | ~kawasaki |  (89.174.*.*)
Policzyłem- 29 osób. Jak na późną porę i brak wsparcia organizacyjnego partii politycznych - bardzo dobry wynik. Duży spontan , duży szacun. Tej siły już nie powstrzymacie :)

  06-08-2017 17:20 | ~Sceptyk | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
Do kawasaki. Ty oczywiscie zartujesz? Brak wsparcia organizacyjnegl partii ?? Tam byli funkcyjni z PO, PSL , Nowoczesnej, IP do tego sciagnieci z innych miast a ty liszezz o sukcesie i braku wsparcia ? Wolne zarty .

  06-08-2017 18:52 | ~do sceptyk |  (89.174.*.*)
A może i ktoś tam, coś tam pomógł zorganizować. Ale - jak podkreślił profersor Siemoniak- wszyscy tam zebrali się jako prywatni u ..obywatele , zatroskani stanem Ojczyzny. 29 osób. Jest siła, jest moc :) Wg mnie, po tej manifie PIS już się n i e p o d n i e s i e... :)

  06-08-2017 19:57 | ~obi | *.play-internet.pl (188.33.*.*)
Zwłaszcza ten kurdupel który innych wyzywa od kurdupel jest apolityczny i broni demokracji hahaha

  07-08-2017 12:13 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
Co tam u Zdradka Sikorskiego? Nic nie mowia o nim w Cala Prawda Cala Dobe? Lumpenelity... Czy to juz ostatnia tasma? Powiem wam tak najlepsze dopiero przed nami. Oj Radziu Radziu, juz chyba nie bedzie plul na Powstancow i Wykletych. Tyle lat dawac sie zwodzic takim lupenelitom. Juz wiecie dlaczego Zdrdek zostal pogoniony z PISu... Giertych tez? Bo to ludzie o mentalnosci zldzieja i komuszka. A takich PO zawsze przytuli. Wszyscy sie ciesza jak ja??

  07-08-2017 14:28 | ~ | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Wywołany do przesłania pytania do Polewy zeminva vel ks. Sowa - bandersyna. Bandersynu Polewa z leminga vel ks. Sowa czy potępiasz zbrodnie ludobójstwa na Polakach i Sprawiedliwych Ukraińcach przez ukraińskich nacjonalistów?

  07-08-2017 15:04 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
Moskiewska rura m tu jeden cel. Wzbudzac nienawisc do calego narodu. Taki jest cel Moskwy. A on jest narzedziem Moskwy wyszkolony do tego wlasnie celu. Ruro tu jest Polska i cokolwiek ni epowiesz ruro, to nikt nie bedzie za twoimi namowami reprezentowal interesow Moskwy. Zapamietaj to sobie ruro. Polska bedzie dbac o Polskie interesy, nie Moskiewskie. Wiem ze ci to nie pasuje, ale nikogo nie interesuja zyczenia moskiewskich rur. Wez idz i wypoleruj nagrobek Jaruzela, do tego sie nadajesz tylko.

  07-08-2017 15:06 | ~ks Sowa | *.hfc.comcastbusiness.net (50.203.*.*)
Co tam u Zdradka? Myslicie ze to przypadek ze tkaie persony jak Zdradek i Giertych sa gonieni z PISu, a PO takich przytula? Przypadek? Nie!! To SITWA.

1  2  Dalej » | Ostatnia z 2 stron
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Słuchobus zawita do Starych Bogaczowic Słuchobus zawita do Starych Bogaczowic 

REGION, Stare Bogaczowice Sobota, 09:38
18 sierpnia 2018

W ramach „Ogólnopolskiego programu profilaktyki narządu słuchu” firma MARMED realizuje BEZPŁATNE...
Nasadzenia drzew w ramach społecznej akcji w Kuźnicach [FOTO] Nasadzenia drzew w ramach społecznej akcji w Kuźnicach  

REGION, Boguszów-Gorce Sobota, 09:23
18 sierpnia 2018

W Boguszowie–Gorcach zakończył się nietypowy projekt mieszkańców miasta.
Występ orkiestry dętej z Kościana [FOTO] Występ orkiestry dętej z Kościana  

REGION, Szczawno-Zdrój Sobota, 08:57
18 sierpnia 2018

Trzydziestoosobowa Młodzieżowa Orkiestra Dęta "Ton" z Kościana wystąpiła w piątkowe popołudnie w...
Straż pożarna interweniowała na Podzamczu [FOTO] Straż pożarna interweniowała na Podzamczu  

Wałbrzych Sobota, 08:52
18 sierpnia 2018

Wczoraj tuż po godzinie 18:00 na ulicę Forteczną w Wałbrzychu dyżurny Państwowej Straży Pożarnej...
<b> "Kolonia dla młodych artystów za nami [FOTO] </b> "Kolonia dla młodych artystów za nami  

Wałbrzych Piątek, 10:15
17 sierpnia 2018

Stowarzyszenie „MŁODY ARTYSTA” zakończyło realizację dwóch turnusów „Kolonii dla Młodych...
Runmageddon coraz bliżej   (1)

Wałbrzych Piątek, 13:05
17 sierpnia 2018

W ostatni weekend września w Wałbrzychu po raz pierwszy odbędzie się Runmageddon. Warto się do niego...
Czterech kierujących pod wpływem alkoholu Czterech kierujących pod wpływem alkoholu  (1)

Wałbrzych/powiat wałbrzyski Piątek, 12:03
17 sierpnia 2018

Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili dwie akcje prewencyjno–kontrolne. Na drogach naszego miasta...
Pracuj krócej – rób więcej i lepiej Pracuj krócej – rób więcej i lepiej  (1)

Polska Środa, 10:30
1 sierpnia 2018

Jak zwiększyć efektywność w pracy równocześnie dbając o zdrowie? Rozwiązanie jest niemalże...
Wałbrzyski Półmaraton i Baranowski Tour będą królować Wałbrzyski Półmaraton i Baranowski Tour będą królować 

Wałbrzych/REGION Piątek, 14:34
17 sierpnia 2018

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem weekendowych imprez.
Łukasz Mikołajczyk z PSL–u kolejnym kandydatem na stanowisko prezydenta Wałbrzycha Łukasz Mikołajczyk z PSL–u kolejnym kandydatem na stanowisko prezydenta Wałbrzycha  (18)

Wałbrzych Piątek, 14:51
17 sierpnia 2018

Coraz więcej się dzieje w wałbrzyskiej i powiatowej polityce.
W Dziećmorowicach pamiętali [FOTO] W Dziećmorowicach pamiętali   (5)

REGION, Dziećmorowice Piątek, 14:24
17 sierpnia 2018

Dla mieszkańców Dziećmorowic 15 sierpnia to okres niezwykle świąteczny– prócz Festiwalu Sera,...
Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny podczas interwencji policji Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny podczas interwencji policji  (2)

Wałbrzych Piątek, 14:12
17 sierpnia 2018

Prokurator Rejonowy w Wałbrzychu wszczął w dniu 16 sierpnia 2018 roku śledztwo dotyczące zgonu...
Zobacz więcej artykułów
 
 
Kalendarz wydarzeń
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

We wtorek dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo