Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Piątek, 21 września 2018 Godz.: 10:40:49 Imieniny: Hipolita, Jonasza, Mateusza Czytających: 4499 , Zalogowanych: 1 . Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych

Leszek Lamparski uniewinniony

Poniedziałek, 12 lutego 2018, 13:24, ostatnia aktualizacja: 2018-02-15 09:13
Robert Bajek
Miej świadomość
Powstanie Warszawskie 1944 

Polska Środa, 22:29
01 sierpnia 2018

 
Najnowsze ogłoszenia
Koordynator projektu-Niemcy
Skup aut 691 035 913 gotówka
Sprzęt Estradowy Unitra Eltron
Schody balustrady producent
Koordynator projektu-Niemcy
Koordynator projektu-Niemcy
Pracownik księgowości
Produkcja/kontrola jako?ci-DE
Produkcja/kontrola jakości-DE
Kupię każde auto tel 785524378
Produkcja/kontrola jakości-DE
Kawalerka 30m w centrum
Produkcja/kontrola jakości-DE
szukam pracy/pełny etat
Produkcja/kontrola jakości-DE
Skup Aut Kasacja 669239511
Auto Skup Złomowanie 785524378
Nauczyciel Przedszkola
Zlecę firmie ogólnobudowlanej
Skup Aut Złomowanie 883141343

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry7
Biblioteka pod Atlantami4
Koncerty9
Inne41
 
Fot. Robert Bajek

W wałbrzyskim Sądzie Rejonowym został dziś ogłoszony wyrok w sprawie Leszka Lamparskiego – byłego Komendanta Wojewódzkiego Milicji Obywatelskiej w Wałbrzychu. Sąd uniewinnił Lamparskiego od zarzutów zawartych w akcie oskarżenia.

Przypomnijmy: proces Leszka Lamparskiego ruszył 13 czerwca 2017 roku. Oddziałowa Komisja Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu oskarżyła Leszka Lamparskiego o to, że będąc Komendantem Wojewódzkim Milicji Obywatelskiej w Wałbrzychu w okresie do 12 do 17 grudnia 1981 roku wydał decyzje o internowaniu 92 osób, co - jak wynika z aktu oskarżenia - stanowi zbrodnię komunistyczną i jednocześnie zbrodnię przeciwko ludzkości. Za zarzucane czyny groziło Lamparskiemu do 10 lat pozbawienia wolności.

R E K L A M A

Jeszcze przed ogłoszeniem wyroku członkowie i działacze Solidarności wskazywali, że nie jest tak istotny wymiar kary, ale fakt uznania Lamparskiego za winnego. Sąd uniewinnił Leszka Lamparskiego od zarzutów zawartych w akcie oskarżenia, wskazując, że oskarżony działał na podstawie nieistniejącego przepisu prawnego, o czym nie mógł wiedzieć. Bezpośrednio po ogłoszeniu wyroku obecni na sali działacze Solidarności wyszli z sali ze słowami "Hańba!". Na temat tej sytuacji wypowiedział się Cezary Kuriata, miejski radny, szef lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości:

- Ci ludzie nadal mają świadomość, że żyją w tym samym kraju co 40 lat temu, że ten cały system, szczególnie w wymiarze sprawiedliwości, nadal trwa. Tu chodziło o to, żeby pokazać tym ludziom, którzy byli krzywdzeni przez ten system, że wiemy, że ich spotkała krzywda. Sąd mógł wydać wyrok zakazu oglądania telewizora, już nie mówię o poważniejszych, ale żeby był wyrok, że jest winny. Bo że jest winny to nikt nie ma wątpliwości. Oprócz sądu i starego układu.

Z kolei Jerzy Świteńki - adwokat, obrońca Lamparskiego tak komentował dzisiejszy wyrok:

- Rozumiem emocje osób, których internowania bezpośrednio dotknęły, albo bliskich tych osób, natomiast wyrok opiera się wyłącznie na ocenie okoliczności prawnych a nie politycznych czy moralnych, postawy etycznej wysokich oficerów milicji, stosujących internowania. Sąd dokonał pełnej analizy obowiązującego wówczas stanu prawnego, pewnej praktyki tworzenia prawa a nie tylko stosowania. To nie był wyrok na temat zasadności wprowadzenia stanu wojennego, ani słuszności stanu wojennego, ani trafności stosowanych wówczas rozwiązań. Sprawa dotyczyła konkretnych zarzutów wysokiego funkcjonariusza milicji, ale będącego tylko wykonawcą wprowadzonych wówczas rozwiązań prawnych. Ten wyrok jest wyłącznie konsekwencją oceny prawnej. Nie można pomijać, że te standardy do których dzisiaj już jesteśmy przyzwyczajeni, wynikające z zasady demokratycznego państwa prawa, wtedy nie obowiązywały. PRL takim nie był, nie miał takich ambicji. Prawo było tworzone i stosowane w zupełnie inny sposób. Absolutnie niegodny akceptacji, ale taka była rzeczywistość prawna PRL. Wyrok może być oceniany wyłącznie w kontekście zgodności z prawem. To jest wyrok oparty na wnikliwej analizie obowiązujących wówczas przepisów prawa. Ja sam byłem, jestem i pewnie zawsze będę gorącym przeciwnikiem stanu wojennego, natomiast przedmiotem wyrokowania w tej sprawie były konkretne czynności o charakterze administracyjnym, realizowane przez oskarżonego a nie słuszność, zasadność, celowość wprowadzenia stanu wojennego.

Podczas dzisiejszego ogłaszania wyroku Leszka Lamparskiego nie było na sali wałbrzyskiego Sądu Rejonowego. Wyrok nie jest prawomocny. Adwokat Jerzy Świteńki wyraził zgodę na podawanie pełnego nazwiska i publikację wizerunku Leszka Lamparskiego.
Następna wiadomość Gorący temat 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  19-02-2018 20:16 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
Jak każdy ruski troll, ~Janosik cierpi bardzo z powodu obecności w Polsce wojsk Amerykańskich. Dla mnie, i dla ogromnej większości Polaków nasze członkostwo w NATO i obecność w Polsce wojsk amerykańskich jest czymś WSPANIAŁYM gdyż bardzo utrudnia (a raczej uniemożliwia) Rosji bezkarną napaść na Polskę.

  19-02-2018 20:29 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Buahahaha na pytanie: Kto sie ucieszyl ze PO zrezygnowaala z tarczy antyrakietowej.... komuszek odpowiada nam: Ze tarcza miala nas nie chronic tylko USA.... Po pierwsze kto ci to powiedzial matole? Po drugie czy ja o to pytalem? Pytalem kto sie z tego ucieszyl... przez gardlo ci nie przechodzi nazwa Moskwa i Putin? I dalej ten jego belkot... na sile uszczesliwia nas komusza wizja historii i faktow, ktora nikogo nie interesuje... kiedy zaczniesz bronic Polskich spraw a nie Moskiewskich? Czy 2 mln gwaltow Armii Czerwonej daje nam prawo mowic o nich czerwona armia gwalcicieli?

  19-02-2018 20:58 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Dziwnych macie bohaterów, Pilchowski. Piotrowicz - zdradził, Kukliński - zdradził. Prawo i Sprawiedliwość im. Judasza.

  19-02-2018 21:10 | ~Janosik | *-02.vectranet.pl (178.235.*.*)
do J.J.Pilchowski Obce wojska na naszej ziemi zawsze oznaczały kłopoty. Obecność każdego obcego wojska wspierana jest gospodarczo przez nasz kraj w ramach systemu Host Nation Support - HNS. Bazy znajduję się głównie w Żaganiu, Świętoszowie, Skwierzynie i Bolesławcu. Zatem bronią wschodniej flanki, ale niemieckiej. Na koniec. Czyście nie wykrzykiwali: "Rosjanie do domu" , Armia Radziecka z tobą od dziecka" po to żeby Rosjanie odeszli a teraz klaszcze Pan w łapki "Witajcie Amerykanie" , witając "innego żołnierza" już na stałe . O, sancta simplicitas !!!

  19-02-2018 21:18 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
~: Zabawny sposób rozumowanie. - Cieszy mnie bardzo, że wpadacie w tak skrajną paranoję gdyż dzięki temu wasze szanse na powrót do władzy topnieją w bardzo szybkim tempie. P.S. Jest nawet teraz szansa na to, że jakiś "wasz" sędzia w sądzie apelacyjnym lub w Sądzie Najwyższym wyda sprawiedliwy wyrok na Lamparskiego czyli rosyjskiego folksdojcza.

  19-02-2018 21:27 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Ja nie mam żadnej szansy na powrót, bo nigdy ani u władzy nie byłem, ani jej nie straciłem, ani o nią nie zabiegałem. Ogólnie rzygam na politykę, ale mam za to niezły ubaw z durni :)

  19-02-2018 22:00 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
~: W takim razie, cieszy mnie bardzo, że ma pan niezły ubaw z durni czyli z tych którzy głosują na PO. Ja też dobrze się ich kosztem bawię.

  20-02-2018 11:07 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
SN najwyzszy uniewinnil dzis swojego kolesia s kasty, ktory ukradl starszej kobiecie 50 zl na sacji benzynowej... dowody to nagranie video ze zdarzenia. Sady pierwszej instancji usunely z zawodu kasciarza... komuszy sad najwyzszy uniewnnil zlodzieja... twierdzac, ze sedzia ukradl bo byl za bardzo roztargniony... widziecie czytelnicy... wystarczy byc roztargnionym i mozna isc okradac staruszki... SN uniewinni rowniez was.... hehehe czy aby napewno? Czy ty zwykly czlowieku bylbys tak samo potraktowany przez sad jak ten sedzia zlodziej? CO na to obroncy sadow? No? CO macie do powiedzenia? Obroncy praw czlowieka? Czy czlowiek moze liczyc na sprawieldiwy wyrok przed takim roztargnionym sedzia? Kiedy znow idziecie bronic kasty? Jak na dloni widac jaka to sitwa! Rowni i rowniejsi!

  20-02-2018 11:44 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
CIekawe czy po takim wyroku obroncom kasty nie jest poprosu wstyd i glupio? Czy nie jest im wstyd i glupio,z e uwierzyli kascie ktora mowila ze chodzi o ich dobro a nie o dobro kasty.... czy nie jest wam wstyd i glupio ze po raz kolejny daliscie sie zmanipulowac komuchom totalniakom i TVNowi... nie jest wam glupio i wstyd ze daliscie sie po raz kolejny im zmanipulowac, ze pozwoliliscie sie soba tym oszustom wysluzyc? Nie jest wam glupio i wstyd ze po raz koljny was oszukali? Kasta, komuchy, PO i TVNy? Odpowie ktos? czy glupio i wtsyd?

  20-02-2018 11:45 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Ciekawe ktory z obroncow kasty co protestowal chcialby byc sadzony przez takiego roztargnionego sedziego... z racji roztargniecia 5 lat za niewinnosc.... przeciez bylem roztargniony to moglem... wyrok kasty SN wolnych i sprawiedliwych sadow... niezaleznych.... buahahhahahaha... ale cyrk... ciekawe co o tym wyroku powie Timmermans...

  20-02-2018 11:49 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Kasta urodzila kolejne cudenko... jak Kruczkowskiego uniewniinali za to ze kolesi wbrew prawu obsadzl na stolkach spolek miejskich, to sad uznal uniewinniajacKruczkowskiego, ze Kruczkowski mogl nie znac przepisow prawa... teraz mozna krasc o ile jestes roztargniony... wtedy nic ci nie grozi... MASAKRA.... nie wstyd wam obroncy kasty? Nie wstyd wam ze daliscie sie komuchowm PO i TVNowi posluzyc soba? Nie wstyd wam ze znow was zmainpulowali mowiac ze to nie o przywileje kasty chodzi tylko o owas... nie wtyd wam ze uwierzyliscie kascie, ktora wmowila wam ze chodzi o sprawiedliwe wyroki? No to macie sprawiedliwe wyroki kasty.... buahahaha.... naprawde ciekaw jestem co na to Timmermans.... kasta obronila 1 swojego na krotko, bo i tak koniec karirery, ale minimum 3% dla PISu po tym wyroku. Min..

  20-02-2018 16:02 | ~Sprawiedliwości stało się | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
E tam . Wystarczy być PiSiurkiem jak Senator ( to brzmi dumnie) Stanisław Kogut, żeby Senat RP nie zgodził się na uchylenie imunitetu. Tak to działa PiSiurkowa sprawiedliwość. Buhaha .....

  20-02-2018 16:45 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Matole... Niezgodzili sie tylko na areszt... sprawa Koguta w toku, sad ja bada... nikt go nie uchronil przed kara jak kasta sedziowska matole... Senat nie zgodzil sie tylko i wylacznie na areszt tymczasowy... Ale komusza swinio jak zwykle klamiesz... bo klamstwo totalniacy macie we krwi... zycze ci... aby ten wlasnie roztargniety sedzia byl twoim sedziom, i z roztargnienia, czy tez czyjejs lapowki pomylil sie na twoja niekorzysc. Skoro twierdzisz ze kasta jest ok. Przypomina mi sie senator Rulewski ktory skomentowal wyrok na Sawickiej: No skoro z oszustki matrymonialnej i materialnej zrobili bohaterke... to sedzia do PISu napewno nie nalezal.... Dodam ze po wyroku na Sawickiej, miala ona podstawy do odszkodowania i panstwo musialo oddac jej zarekwirowane lapowki... SZOK? Nie... FAKT!

  20-02-2018 19:43 | ~ktos |  (78.10.*.*)
dla mnie pisowkie scierwa to najgorsze co sie Polsce mogło przytrafic, obłudne i zakłamane, dla mnie osbiscie to dno s ierwo opluwajace innych ,sami zasługujecie tylko i wyłacznie na brak szacunku i to odemnie macie bo pis i kosciół to gówno i tyle, brunatne, hitlerowskie pokłosie polscy faszysci niszczacy innych= pis i kosciół, obłudnicy

  21-02-2018 09:09 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
ktos: podobnymi slowami milosci opisywal Hitler Zydow... ktosu nie opluwajacy innych.

  21-02-2018 09:34 | ~pic | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
jeżeli to zbrodnia przeciwko naszemu narodowi nie będzie wyjaśniona to sędziów i podobnych L L trzeba skremować

  21-02-2018 09:36 | ~pic | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
to nic

  21-02-2018 10:43 | ~Sprawiedliwości stało się | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Romek pa Kredycik . Moje ty ordynarne bydlątko. Może by tak najpierw buzi przed przejściem na ty. Jak ktoś wam PiSiorkom przedkłada wasze machlojki to gotowi pluć , ubliżać. Ślizgacie się na własnym łajne . buhaha

  21-02-2018 10:56 | ~Sprawiedliwości stało się | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Romek Pan kredycik. Mojety ordynarne bydlątko. Akurat wymieniony wyżej senator RULEWSKI bronił aferanta PiS przed utratą immunitetu . Mówił , że to nagonka PIS i Prokuratury (buhaha....) . Sprawiedliwości stało się zadość .

  21-02-2018 11:32 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Buzi ode mnie chcesz geju? Calujcie sie tymi szminkowymi ustami w swoim lewackim twoarzystwie.... Senator Rulewski o Sawickiej: https://www.youtube.com/watch?v=Jjo-cJFCY28 ... no i co ze bronil matole Koguta... chyba ma do tego prawo... podczas glosowania moze glosowac jak chce.... kolejny komuch, ktoremu sie nie podoba jak glosuja... Z jednej strony matoly narzekaja, ze glosuja jak maszynki, bez rozumnie glosuja jak im partia karze... a jak glosowali za projektem o aborcji to lewaki oburzone, ze PO nie glosowala tak jak oni chcieli, czyli jak maszynki. tak jak lewacy chca, a nie tak jak posel uwaza osobiscie. Lewactwo to zwyklifaszysci... chca ludzi formatowac na swoje dewianckie podobienstwo, juz chca od przedszkoi dzieci przerabiac.

  21-02-2018 11:46 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Lewackie hasla ze sztandarow: Torlerancja i mowa milosci... ohhh to najlatwiejsze... ile tolerancji lewacy i totalniacy maja, wystarczy poczytac ich komentarze wypelnione mowa milosci... Sam Hitler pozazdroscil by tych epitetow, jakie lewactwo uzywa do katolikow i wyborcow PIS (40% spoleczenstwa). Wolnosc sumienia... Tak wolnosc sumienia jak lewakom i totalniakom na tym zalezy widzielismy gdy czesc poslow PO byla przeciw aborcji... Ale wrzask byl... ze zaglosowali wedlug wlasnych sumien... Wrecz skandal, terror lewacki na poslow PO sie wylal bo mieli glosowac tak jak lewacy chcieli... Wolnosc slowa -> wolnosc slowa udowodnili jak im zalezy, gdy chcieli karaz ludzi 2 latami wiezienia za zle mowienie o aborcji ehehe... wymieniac dalej?

  21-02-2018 12:10 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Totalniak mysli ze bede mu Panowal... Jak szanujecie Polskiego Pana pokazaliscie w sejmie... rase panow chcieliscie zrobic, z kulturalnego polskiego Pana... wiec chocby dlatego nie zaslugujesz na Pan... moge ci conajwyzej POTowarzyszyc Towarzyszu, skoro polskim Panem gardzicie. Ale wracajac do lewackich hasel ze sztandarow. Obroncy Kobiet, oraz Obroncy Kobiet... Wzor to Farmazon, ale i Sikorski pokazal jakim jest dzentelmenem do Szydlo, Komorowski jaki dzentelmen do Pawlowicz, a cale lewactwo i totalniactwo pokazuja jakimi obroncami kobiet sa gdy mowia o rzecznicce PISu, czy tez o poslance Pawlowicz... za czym tam jeszcze stekaliscie? Szminkowousci? Ladnie PO sie przytula do lewicy co? DO SLD do UBekow...

  21-02-2018 12:12 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
Marsz wolnosci PO, wspierany przez UBecje z katiusza na ustach. Katiusza piesn zagrzewajaca czerwono armistow do walki... Pewnie to w ramach wdziecznosci ze poslowie PO jak Budka wspierali demonstracje UB gdy im emerytury zabierali... https://www.youtube.com/results?search_query=katiusza+na+marszu+PO

  21-02-2018 15:03 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
~ktos: Rozumiem towarzyszu wasze zdenerwowanie ale nic wam to nie pomoże. Lamparski zostanie skazany. Co dla was gorsze, nie radzę kraść tak jak za "złotych" czasów PO.

  21-02-2018 17:19 | ~Sprawiedliwości stało się | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Jak odczytuję V kolumna Mossadu w ataku na demokrację i. Prawdziwych Polaków

  21-02-2018 17:36 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka |  (47.88.*.*)
WY czytac potraficie? Tez mi powod do chwalenia sie na forum... na oklaski liczyles matole?

  21-02-2018 18:12 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Pilchu, jeżeli nie rozumiesz sarkazmu, to nie świadczy o tobie dobrze.

« Wstecz | 1  2  3  Ostatnia z 3 stron
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
Dożynki powiatowo–gminne w Starych Bogaczowicach [FOTO] Dożynki powiatowo–gminne w Starych Bogaczowicach  

REGION, Stare Bogaczowice Wtorek, 13:09
11 września 2018

W sobotę do Starych Bogaczowic przybyli mieszkańcy z terenu całego powiatu wałbrzyskiego, by wspólnie...
Czy Wojska Obrony Terytorialnej znajdą swoją siedzibę przy ulicy Internatowej? [FOTO] Czy Wojska Obrony Terytorialnej znajdą swoją siedzibę przy ulicy Internatowej?   (23)

Wałbrzych Środa, 09:01
29 sierpnia 2018

Pojawiają się kolejne ewentualne lokalizacje dotyczące przyszłej siedziby Wojsk Obrony Terytorialnej w...
Agresywny mężczyzna zmarł podczas interwencji Agresywny mężczyzna zmarł podczas interwencji  (26)

Wałbrzych Czwartek, 14:36
16 sierpnia 2018

Do trzech zdarzeń kryminalnych doszło tej nocy w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze. Policjanci otrzymali...
Ulubiona ławka dla spożywających mocniejsze trunki Ulubiona ławka dla spożywających mocniejsze trunki  (26)

Wałbrzych Wtorek, 14:25
7 sierpnia 2018

Napisał do nas czytelnik z Podzamcza, który poruszył pewien problem. Z tym pismem, jakie zamieszczamy na...
Zakaz wjazdu na działki Zakaz wjazdu na działki  (26)

Wałbrzych Piątek, 10:13
27 lipca 2018

Jak poinformował nas jeden z czytelników, na Rodzinnych Ogrodach Działkowych "Podzamcze" postawiono...
Festyn „Biała Lilia” w Sokołowsku [FOTO] Festyn „Biała Lilia” w Sokołowsku   (2)

REGION, Sokołowsko Czwartek, 13:20
19 lipca 2018

W środę 19 lipca w Sokołowsku odbyła się uroczystość upamiętniająca 100 – lecie śmierci św....
Wkrótce dojedziesz autobusem z Wałbrzycha do Warszawy Wkrótce dojedziesz autobusem z Wałbrzycha do Warszawy  (15)

Wałbrzych/REGION Czwartek, 11:34
5 lipca 2018

FlixBus to znana na rynku autobusowym firma realizująca połączenia dalekobieżne. Teraz...
Pyszny gulasz serwowano w Walimiu [FOTO] Pyszny gulasz serwowano w Walimiu   (3)

REGION, Walim Niedziela, 11:30
24 czerwca 2018

Tegoroczna edycja Festiwalu Gulaszu w Walimiu przyciągnęła do Parku Jordanowskiego sporą grupę...
Marsz dla Życia i Rodziny w Wałbrzychu [FOTO] Marsz dla Życia i Rodziny w Wałbrzychu   (49)

Wałbrzych Niedziela, 17:27
17 czerwca 2018

Ulicami Paskowej Góry przeszedł wczoraj kolejny Marsz dla Życia i Rodziny. Tegoroczne hasło marszu...
Konsekracja kolejnego wałbrzyskiego kościoła [FOTO] Konsekracja kolejnego wałbrzyskiego kościoła  

Wałbrzych Poniedziałek, 09:20
11 czerwca 2018

Kościół Parafia p.w. Świętej Rodziny w Wałbrzychu został konsekrowany.
Rada miasta przyznała środki na ratowanie wałbrzyskich kościołów Rada miasta przyznała środki na ratowanie wałbrzyskich kościołów  (29)

Wałbrzych Piątek, 08:45
1 czerwca 2018

Ta uchwała wywołała sporo emocji. Ponad milion złotych miejscy radni postanowili przeznaczyć na...
Na Truskawieckiej budują żłobek [FOTO] Na Truskawieckiej budują żłobek   (4)

Wałbrzych Wtorek, 09:59
22 maja 2018

W wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto rozpoczęła się budowa żłobka, które pomieści 66 dzieci.
Zobacz więcej artykułów
 
 
Kalendarz wydarzeń
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

W sobotę dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo