Czytających: 5178

Wałbrzych: Rozpędzeni Czarni

Środa, 21 lutego 2018, 15:42
Aktualizacja: 15:43
W drugim zimowym sparingu Czarni odnieśli drugie zwycięstwo pokonując w Świebodzicach Unię Bogaczowice 4:2.

To przeciwnik rozpoczął to spotkanie lepiej obejmując prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą gole Łukasza Misiaka i Grzegorza Wroczyńskiego sprawiły, że pierwsze 45 minut w lepszych humorach kończyli wałbrzyszanie. W drugiej połowie po bramkach Patryka Konsewicza i zawodnika testowanego było już 4:1 dla Czarnych, a Unia zdołała odpowiedzieć tylko honorowym trafieniem i tym samym druga wygrana podopiecznych trenera Marka Żamojcina stała się faktem.

Skład Czarnych: Brzeziński, Sęk, Zawadzki, Kumor, Marosz, Cupiał, Marszałek, Konsewicz, Wroczyński, Misiak, Łukasik oraz Kozłowski, Szkudlarek, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany.

Bramki dla Czarnych: Łukasz Misiak, Grzegorz Wroczyński, Patryk Konsewicz, zawodnik testowany.

Źródło: Czarni Wałbrzych