Czytaj także: Jelenia Góra Świdnica

WIADOMOŚCI |  SPORT |  FOTOREPORTAŻE |  OGŁOSZENIA |  Będzie się działo |  Rykowisko |  REKLAMA 
Niedziela, 18 listopada 2018 Godz.: 23:57:49 Imieniny: Anieli, Romana, Klaudyny, Karoliny Czytających: 6592 Niezalogowany

Wiadomości, Wałbrzych

Ireneusz Zyska będzie walczył o fotel prezydenta Wałbrzycha

Środa, 30 maja 2018, 15:33, ostatnia aktualizacja: 2018-06-03 09:49
Robert Bajek
Miej świadomość
Koncert dla Niepodległej 

Polska Poniedziałek, 14:37
12 listopada 2018

 
Najnowsze ogłoszenia
Do pracy na kuchni
Kelnerka
Kupię fiat 126p
Czyszczenie dywanow tapicerek
Wózek 3 w 1
Przyjmę złom
Sprzedam styropian
Przyjmę naklejki!
Pilnie. Pokojówka, sprzątanie
Osobowy/towarowy/przeprowadzki
Angielski/niemiecki - nauka
Zabawki
Pchacz
Ubranka dziewczęce
Pół domu w łomnicy 205000
Wyprzedaż za 50 groszy
Wyprzedaż za 1 zł
Wyprzedaż za 10 zł
Kierowca A B C E wózek widłowy
Wyprzedaż po 5 zł

Dodaj ogłoszenie
 
Kalendarz wydarzeń
Kategorie wydarzeń
Teatry7
Biblioteka pod Atlantami4
Koncerty9
Inne41
 
Fot. Robert Bajek

Dzisiaj w siedzibie WSSE "INVEST–PARK" w Wałbrzychu odbyła się konferencja prasowa, podczas której Ireneusz Zyska, reprezentujący partię Wolni i Solidarni, oficjalnie poinformował o swoim udziale w zbliżających się wyborach samorządowych i kandydowaniu na stanowisko prezydenta Wałbrzycha.

W konferencji, oprócz Ireneusza Zyski - Posła na Sejm RP udział wzięli również: Anna Zalewska - Minister Edukacji Narodowej, Michał Dworczyk - Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Kornel Morawiecki - Marszałek Senior, Przewodniczący Partii Wolni i Solidarni. Uczestnicy konferencji poinformowali o pełnym poparciu ze strony Prawa i Sprawiedliwości i rządu dla kandydatury Ireneusza Zyski na stanowisko prezydenta Miasta Wałbrzycha. O swoim poparciu zapewnił również Wicewojewoda Dolnośląski Kamil Zieliński.

R E K L A M A

Na co stawia Ireneusz Zyska? Na reindustrializację, na naukę, na wielomiliardowe inwestycje, na rozwój przemysłu na najwyższym poziomie, gdyż jak sam powiedział wybudowanie kawałka chodnika, kawałka ulicy czy otwarcie nowego przedszkola to za mało dla Wałbrzycha.

- Wałbrzych jest miastem przemysłowym. Zawsze takim miastem był. Wałbrzych potrzebuje specjalnego programu z pozycji rządu, dlatego że sam już nie jest w stanie wygenerować impulsów rozwojowych, o które nam chodzi, o które chodzi mieszkańcom, na których zależy społeczności Wałbrzycha i osobom, które czują się odpowiedzialne za rozwój Wałbrzycha. Wałbrzych jest miastem niestety zadłużonym. Na to zadłużenie składa się cały szereg czynników, które narastały przez kolejne kadencje samorządu. Nie chciałbym kogokolwiek obciążać tym, że dzisiaj Wałbrzych jest w takiej kondycji w jakiej jest, natomiast jest to fakt niezaprzeczalny i Wałbrzychowi bardzo trudno jest w tej chwili znajdować energię w postaci własnych środków na inwestycje. Te inwestycje, które są bardzo potrzebne, a w których Wałbrzych musi zapewnić wkład własny. Dlatego nawiązałem do słów pana prezesa Jarosława Kaczyńskiego, który deklarował swojego czasu, że powinien być utworzony specjalny fundusz restrukturyzacyjny czy fundusz rewitalizacji miasta Wałbrzycha i program, który będzie sformułowany na poziomie rządu. Jak ten program będzie wyglądał w szczegółach, jakie priorytety zostaną zaakcentowane i wyznaczone to zależy od nas wszystkich, od mieszkańców Wałbrzycha, ode mnie jako kandydata na prezydenta Wałbrzycha, od ludzi, którzy czują się za Wałbrzych odpowiedzialni - powiedział Ireneusz Zyska.

Ireneusz Zyska wskazywał też na zmianę planowanej trasy Via Baltica. Zdaniem Ireneusza Zyski jest to dla Wałbrzycha duża szansa, ponieważ nowa trasa będzie wiodła między innymi z Wrocławia do Pragi, przez Wałbrzych i może stać się osią rozwoju przemysłowego, rozwoju usług i rozwoju nauki a w Wałbrzychu mogą dzięki temu powstać centra i instytuty badawczo-rozwojowe, które będą współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami.

- Chciałbym, żeby Wałbrzych stał się miejscem, gdzie będą powstawać produkty wysoko przetworzone, innowacyjne. Aby Wałbrzych był miastem bardzo ekologicznym, aby tutaj były tworzone technologie związane z odnawialnymi źródłami energii i żeby były one tanie, dostępne dla mieszkańców i poprawiały jakość życia mieszkańców Wałbrzycha. Bardzo szanuję, doceniam pana prezydenta Romana Szełemeja, doceniam jego wkład pracy i wysiłek, który włożył podczas tych dwóch kadencji jako prezydent miasta, ale uważam, że będzie mu bardzo trudno wyzwolić kolejne impulsy rozwojowe. Jako Poseł, który blisko współpracuje z rządem, ma poparcie pana Premiera, Ministrów obecnego rządu, jestem przekonany, że uda mi się zbudować program, który spowoduje dodatkowe impulsy rozwojowe zewnętrzne. Niesłychanie ważne jest też, aby sprowadzić dużych inwestorów do Wałbrzycha, którzy są w stanie zainwestować pieniądze rzędu kilku miliardów euro czy dolarów. to jest wielka ambicja, aby Wałbrzych powrócił na ścieżkę rozwoju przemysłowego. To jest możliwe.
Następna wiadomość Wieści czysto polityczne 
 Poprzednia wiadomość Strona główna 
 
Waszym zdaniem
Do komentujących
Przypominamy, że komentarze, które nie dotyczą treści artykułów, obrażają innych uczestników forum, pomawiają bohaterów tekstów, są wulgarne, propagują treści rasistowskie, nawołują do łamania prawa oraz zawierają rażące błędy ortograficzne, nie będą akceptowane. Regulamin forum czytaj tu.
  30-05-2018 15:43 | ~Dziamdziak | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
Tylko skąd ten Zyska weźmie te miliardy?

  30-05-2018 15:49 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
4 kadencje samorzadowe PO i 8 lat rzadow PO w Polsce... ile inwestorow sprowadzila do Walbrzycha PO? W koncu jakis plan na rozwoj miasta, a nei remont dziur, tylko z wyremontowanych dziur walbrzych chleba nie bedzie mial. Niestety Romek nie jest w stanie zrobic nic wiecej... co udowodnil oni PO przez tylelat rzadzac tym miatem efekt jest taki, ze zamiast tworzyc nowe spolki miejskie to PO je sprzedaje. Czyli pozbywa sie dochodow miasta.

  30-05-2018 15:52 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
PO jak budowala autostrady to z pominieciem Walbrzycha, nawet lacznikow nie zrobili hehehe. A PIS zmienia trase VIA Baltica, z ktorej PeOwcy tak sie smiali i robi Walbrzychowi droge ktora polaczy Walbrzych z Ryga, Wrocalwiem, Praga i kolejnymi poludniowymi stolicami Europy... PO przez tyle lat nie zadbala o to by zrobic chociaz konretne polaczenie do stolicy Dolnego Slaska z Walbrzycha.

  30-05-2018 15:54 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
Ogolnie jak na star5t to brawo.... dalej trzeba udowodniac i do wyborow pokazywac ze cos w tej kwestii sie dzieje, ze to nie slowa rzucone na wiatr, ludzie musza tu uwierzyc, ze sa Partie inne niz PO, czyli takie, co nie rzucaja slow na wiatr i nie klamia swich wyborcow jak PO.

  30-05-2018 15:58 | ~ | *.lan.ekonet.info (213.195.*.*)
kochane uPOśledzone lemingi wałbrzyskie, nie szczekajcie zbyt głośno bo szkoda śliny, wiadomo że wasz Bóg Roman wygra i Pan zyska nie jest dla niego zagrożeniem:D

  30-05-2018 16:02 | ~Mosiek z Nazaretu | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Czy na listach wyborczych będą podane dane dotyczące narodowości (nie obywatelstwa) i wyznania kandydata?

  30-05-2018 16:14 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
No fakt, zeby nam tu Ukraincow jak Siemoniak nie wciskali... czy inne nacje ktore na nas pluja lub oskarzaja o Holocaust

  30-05-2018 16:24 | ~olo | *-07.vectranet.pl (37.8.*.*)
Wałbrzych to miasto komuchów wiec lemingi nie podniecajcie się wasz Bóg Romek wygra .Pisałem juz co wam wystarczy ze zrobi dwie konferencje w tygodniu , otwarcie szaletu , poszpanowanie przy remoncie 20 metrów drogi i takie tam dla was inny świat nie istnieje. obieca wam lotnisko czy cos w tym stylu A okradanie waszego miasta ( czytaj zadłużanie bez miary ) was nie interesuje albowiem powiecie ze to dla waszego dobra . POzdrawiam was komuchy pochodzenia Francuskiego - no w znacznej mierze

  30-05-2018 16:53 | ~ | *-133.unitymediagroup.de (5.146.*.*)
Impulsy rozwojowe proszę teraz przedstawić dla dzielnic: Konradów,Gaj,Poniatów,Kozice. Zostawić już Podzamcze,Szczawienko i Piaskową Górę a zająć się tym co jest zaniedbane totalnie.

  30-05-2018 16:54 | spoon |  
Nowy symbol: "parodia Górnika - Roman Przekręcik"

  30-05-2018 17:06 | ~ | *.adsl.tpnet.pl (83.30.*.*)
Olo- nie obrażaj repatriantów z Francji, bo nic o nich nie wiesz!

  30-05-2018 17:12 | ~olo | *-07.vectranet.pl (37.8.*.*)
*.adsl.tpnet.pl (83.30.*.*) wiem i to bardzo dużo połowa moich sąsiadów pochodzi z Francji -wszyscy głosowali od zawsze na komuchów teraz na PO . Ich :szczególnym " przedstawicielem jest gosciu w czerwonym krawacie z ...... prefekt mówi po Francusku

  30-05-2018 17:28 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
Majac na uwadze to, ze najlepsze tasmy prawdy jeszcze przed nami jestem jakos tak spokojny o wynik wyborow tych czy nastepnych.

  30-05-2018 18:44 | ~maryna | *.dialog.net.pl (78.9.*.*)
Przecież ten Pan to cyniczny ultrakatolik, jak to ładnie określił ciało kobiety "to świątynia" dlatego jest za zaostrzeniem aborcji. Słabe to strasznie. Nawet nie jest z Wałbrzycha...

  30-05-2018 18:46 | ~Bicz_bozy | *.gprs.plus.pl (31.0.*.*)
Brakuje mi jedynie w tym programie "szklanych domów" i "drugiej Japonii " ;)

  30-05-2018 18:48 | ~maryna | *.dialog.net.pl (78.9.*.*)
a i pokazuje to jak krótką ławkę ma PiS i jak bardzo ceni sobie mieszkańców Wałbrzycha, że na prezydenta wystawia jakiś spad po Kukizie

  30-05-2018 18:54 | ~Nikol | *.lan.ekonet.info (213.195.*.*)
Pamiętacie pewnie fantastów obiecujących pola golfowe na hałdach? to są ci sami fantaści obiecujący dziś Via Baltika przez Wałbrzych;a swoją drogą; poseł Dworczyk przeznaczył 3000 000 Zł.na renowację świątyń,kiedy w centrum miasta niszczeje dworek ks.Dejsy,o którym ów poseł pewnie nie słyszał;dlaczego? bo to obiekt cywilny,a nie kościelny.Wszyscy wiemy,że to nie premier decyduje o pieniądzach,a miłośnik kota nie lubi Wałbrzycha-z przekonania. Popaprańcom typu ;olo; chcę powiedzieć,że to dzięki wysiłkowi owych ;Francuzów; to miasto egzystowało przez wiele lat. Desantowi ze Świebodzic mówimy stanowcze-NIE!!! MY TU MAMY SWOICH MĄDRYCH LUDZI.

  30-05-2018 19:19 | idler73 |  
@Niko, 100% racji ! Niestety, do "samodzielnie myślących" i tak to nie trafi. Wiesz z czego jest robiony i jakie IQ posiada beton ? Jest zrobiony z tego samego co pisiaki, a oni z IQ, jak wiem są niżej niż beton. Po prostu, kilku opłacanych (mam nadzieję, że ideowych) trolii, pisze regularnie głupoty zassane z TVP i innych reżimowych lub proreżimowych mediów. Wolno ? Wolno, to w końcu jeszcze wolny kraj i jeszcze członek UE ! Spokojnie zatem i tak lecą w dół, co gorsza, doskonale o tym wiedzą, a linia obrony, Oj! Słabiutka! Benzyna 5.60, ale oj tam ...

  30-05-2018 20:06 | ~ | *.walbrzych.vectranet.pl (109.241.*.*)
Panie Zyska my tu nie chcemy aby tu nam mieszac zostan Pan se w Swiebodzicach i tam dalej mieszaj jezeli pozwolna na to ,mam duze watpliwosci,skaczesz Pan jak pszczolka z kwiatka na kwiatek ,nie chcemy tu obcych popaprancow zyciowych ,poczytaj sobie Pan komentarze nie tylkona tej stronie ,nikt tu nie chce Pana

  30-05-2018 20:06 | ~roś | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
Że metra nie zaplanował. Co za minimalista ze Świebodzic.

  30-05-2018 20:28 | ~Eugeniusz | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
Umarłem ze śmiechu Zyska na prezydenta Wałbrzycha ;) Facet skacze po partiach byle tylko ugrać własny interes. Jak bardzo można się poniżyć? Ta kandydatura obraża wałbrzyszan i pokazuje, że w polityce nie ma granic poniżania sie aby tylko wykołować wyborców. Nie trzeba byc bystrzakiem aby domyślić się, że Zyska jedynie chce wbić haka na listy PiS w wyborach parlamentarnych. Wałbrzych go tyle obchodzi co mnie zeszłoroczny śnieg.

  30-05-2018 20:58 | ~wal | *.walbrzych.vectranet.pl (78.88.*.*)
A kogo ta wiocha zwana Wałbrzychem obchodzi? To miasto zwija sie jak boa dusiciel z bólu. Co tam Radom, co tam Sosnowiec -to Wałbrzych króluje jako symbol totalnej degrengolady. Dziękujemy Panie Szełemej!

  30-05-2018 22:01 | ~wyzwalacz | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
Za co mu dziękujesz cymbale?

  30-05-2018 23:15 | ~Pikus | *-gprs383654.centertel.pl (37.47.*.*)
Zyska z ramienia PIS dziwne jeszcze niedawno zbierał głosy z ramienia KUKIZ 15 Zmiana nagła poglądów?

  31-05-2018 00:40 | ~Jarek | *-04.vectranet.pl (31.11.*.*)
Nie dosc, ze nie zyska to straci. Skończy jak Najman... daj sobie spokój chlopie

  31-05-2018 07:55 | ~wieszcz | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Nie ważne kto - najważniejsze żeby był z PIS-u. Brawo PiS.

  31-05-2018 09:25 | ~v7 | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
Koryto w mieście musi być zachowane nie PO to sprowadzano dęby od cioci frau, żeby teraz wygrał Zyzka, jeszcze w papierach zacznie grzebać i się wyda, że każda inwestycja, to dla dobra naszego, a nie Kowalskiego, pozdrawiam Józef Bąk

  31-05-2018 09:36 | ~ozyrys | *.dynamic.chello.pl (84.10.*.*)
A mi się marzy "zielony Wałbrzych" a nie Wałbrzych "wysoko uprzemysłowiony", bo ja - w przeciwieństwie do kandydata tu mieszkam.

  31-05-2018 10:11 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (31.0.*.*)
~maryna: Kal ktoś pisze "ultrakatolig" to normalnym Polakom (najczęściej po prostu katolikom) powinno się w głowie urodzić pytanie czy jest pani ultrażydówką. ultrarosjanką czy może ultraniemką. - Istnieją tez Polacy którzy nienawidzą Polaków którzy czuja się katolikami i to jest najsmutniejsze gdyż są to po prostu ludzie którzy ciągle jeszcze są "zaczadzeni" PRLem.

  31-05-2018 10:40 | ~kosiarz umysłów | *.play-internet.pl (94.254.*.*)
W Wałbrzychu jest też sporo żydoszkopów. Dla wszystkich wymienionych przez Plichowskiego grup jest charakterystyczna nienawiść do rdzennych, słowiańskich Polaków którzy tą polskość i słowiańskość kultywują instynktownie. Są oni wyśmiewani jako ,,wiocha, oszołomy,obciach,zacofanie", jednym słowem - podludzie. Natomiast polscy żydoszkopy, szabesgoje, ukrainofile, folksdojcze, debile prounijni - zamknieci są w matni, bo pogardzają nimi prawdziwi Niemcy, Żydzi, Amerykanie, Brukselczycy za to, że w rzeczywistości są gownojadami którzy sprzedają rodaków za poklepywania po plecach i uśmiech i ślepe uwielbienie dla tychże ras wyższych.

  31-05-2018 10:58 | ~zle nastawiony | *.dynamic.chello.pl (89.64.*.*)
ON JEST ZE ŚWIEBODZIC A TO POWIAT ŚWIDNICKI. WIADOMO JEST ŻE LUDZIE ZE ŚWIDNICY I POWIATU ŚWIDNICKIEGO SĄ ŹLE NASTAWIENI DO WAŁBRZYCHA

  31-05-2018 11:24 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Debil napisał: "PIS zmienia trase VIA Baltica, z ktorej PeOwcy tak sie smiali i robi Walbrzychowi droge ktora polaczy Walbrzych z Ryga, Wrocalwiem" Hura ! Wreszcie pojadę na wakacje do Wrocławia. A może nawet do Rygi.

  31-05-2018 11:36 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Prawdziwi Amerykanie? Chodzi ci o Indian, kosiarzu? Dlaczego niby zwykły Apacz ma pogardzać takim Pilchowskim?

  31-05-2018 11:36 | ~v7 | *.adsl.tpnet.pl (83.26.*.*)
kosiarz umysłów w samą dychę. Rosja jak i Niemcy dzielą nas na dwie kategorie, tych co im służą i nimi gardzą, oraz tych co nienawidzą. Roman wygra, a jak się będzie palić, to jak zwykle POdzamcze dosypie głosów, by żyło się lepiej 😀 Będziemy POśmiewiskiem, już nas Sosnowiec wyprzedził, mają awans do ekstraklasy, my mamy SK z dotacją 8mln rocznie. Kredyty, kredyciki, a efekty żadne, bo inne miasta nie takie drogi budują i zmieniają infrastrukturę. Kiedyś nas Wrocław olewał, bo byliśmy czerwoni, teraz mamy liberałów, którzy młodych wygonili z miasta, a zostali ludzie którzy za parę groszy oddadzą głos na koryto. Góra dwa lata, jak banki zaczną mieszkania przejmować, ale oj tam, oj tam, bo się robi, jest rondo i metalowa ławka jest zabawa. Wałbrzych się zmienia 😂

  31-05-2018 11:44 | ~Szczur | *.adsl.inetia.pl (81.219.*.*)
Prędzej wybudują drogę na księżyc niż Via Baltica. Mija już 2,5 roku panowania i widzimy na własne oczy ile się zmieniło. Jaka więź i miłość panuje wśród rodaków, jaką skromność i służalczość władza ma w stosunku do swoich obywateli, jak bardzo dba o najsłabszych i schorowanych, jak bardzo obniżyła podatki w tym VAT na wszystkie produkty, jak bardzo poprawiła służbę zdrowia, jak bardzo obniżyła zarobki prezesów Spółek Skarbu Państwa, jak rozbudowała zatrudnienie w tych Spółkach zatrudniając na specjalnie stworzonych stanowiskach tzw. swoich, jak bardzo wzrósł koszt utrzymania samych siebie. Wystarczy nie kraść, to hasło przestało być już być wiarygodne wobec braku oficjalnych danych o tym procederze. Długo pisać tylko po co, kiedy są zakute łby które wierzą obiecanki przedwyborcze takie j

  31-05-2018 13:12 | ~tak dla zmian | *.static.chello.pl (84.10.*.*)
Oczywiście, że fotel prezydenta jest ważny. Zastanawiam się tylko jak będzie z radnymi. Obecni radni to żenada.. POwsko - SLDowskie popłuczyny głosują tak jak im Roman każe. Funkcja kontrolna Rady praktycznie nie istnieje. Jeżeli natomiast PiS lub szeroko pojęte środowisko patriotyczne wystawią tych co zawsze to też daleko nie pojadą. Zawsze mnie to zastanawiało, że pomimo skupianiu wielu wartościowych ludzi wystawia się albo miernoty intelektualne albo przefarbowane wilki w owczej skórze ......... która mentalnie i towarzysko jest z PO a startowała z PiS. Pora naprawdę to zmienić.

  31-05-2018 13:55 | ~tylko nie to | *-01.vectranet.pl (178.235.*.*)
Tylko nie to, Panie Szełemej walcz i wygraj

  31-05-2018 15:41 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
PiS nie kradnie. PiS sobie przyznaje, bo im się należy :D

  31-05-2018 22:58 | ~Londynczyk | *-127.as13285.net (80.43.*.*)
Brod, syf, dziadostwo i korupcja a PO zawsze wygrywa w Walbrzychu!

  31-05-2018 23:20 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
Jejku nie robcie z siebie polinteligentow.... kosiarz umyslow to kosiarz trawnikow radnych PO.... czyli danielek wyzwalacz.... rece opadaja jak lemingi i wyborcy PO daje soba manipulowac. Jak juz dajecie sie manipulowac ruskim trolom to co dopiero PO? Polecam samodzielne myslenie... dociekliwosc....

  01-06-2018 01:18 | ~Husky35 | *-43.c.is (89.160.*.*)
Prom kosmiczny , 1000 + i autosradę do samego Torunia aby na mszę do ojca dojeżdżać. Wyborcy pisu kupią wnet te obiecywania .

  01-06-2018 09:34 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
PIS nagrody oddaje... Rzecznik praw dziecka z PO przyznal sobie 155 tys nagrod... kiedy odda? PO ni eoddaje bo im sie nalezy, tak jak urzednikom, ktroym ROmek i PO podwyzki daje. Nam mieszkancom Walbrzycha PO daje podwyzki czynszow, parkinkow, biletowo i wody, a sobie podwyzki pensji

  01-06-2018 09:37 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
A jakimi obietnicami PO przekonalo wyborcow PO? Likwidacja 500+? A moze likwidacja IPN? A moze likwidacja CBA? Jakimi obietnicami PO was przekonalo? Ze co? Czym w waszych oczach PO zdobyloo swoja wiarygodnosc? Jakie obietnce PO spelnila? Jedyna obietnica o ktora tak PO walczyla i gdyby nie utrata wladzy to by ja spelnila na 100% to uchodzcy.

  01-06-2018 10:52 | ~ | *-03.vectranet.pl (31.11.*.*)
Przypominam Kretynikowi, że to temat o Zysce, a nie o PO. Kaczor was tak nauczył, że zawsze jak się źle pisze o naszych, trzeba odwrocić Alika ogonem? Zła taktyka.

  01-06-2018 12:19 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
Przypominam ogarowi z ratusza spuszczonego ze smyczy ze mamy wolnosc slowa... ja wiem ze o walkach PO najlepiej bys chcial by byla zmowa milczenia hehehe.

  01-06-2018 15:04 | ~maryna | *.dialog.net.pl (78.9.*.*)
Cyniczny ultrakatolik, i żeby było jasne sama jestem katoliczką ale takich cynicznych talibów nie znoszę, dzisiaj się na Papieża JPII powołuje a jutro robi co innego. Raz startuje od Kukiza a jak poczuje lepsze frukty to do PiSu leci. Cynizm pełną gębą. I przepraszam bardzo niby jak ten Pan ma zamiar zrobić "przemysłowy Wałbrzych"? Bo samymi chęciami nic nie zdziała, a gadać każdy może. Znowu jakaś pijawka bez jaj. To trzeba mieć charyzmę, ciepłe kluchy już były (Kruczkowski), nie trzeba przypominać jak to się skończyło. Zero zaplecza, marne pomysły, brak znajomości miasta, rzeczywiście kandydat jak miód. Jakby to była Zalewska to tak, ale Zyska? Serio? SŁABO

  01-06-2018 16:28 | ~maryna | *.dialog.net.pl (78.9.*.*)
Cyniczny ultrakatolik, i żeby było jasne sama jestem katoliczką ale takich cynicznych talibów nie znoszę, dzisiaj się na Papieża JPII powołuje a jutro robi co innego. Raz startuje od Kukiza a jak poczuje lepsze frukty to do PiSu leci. Cynizm pełną gębą. I przepraszam bardzo niby jak ten Pan ma zamiar zrobić "przemysłowy Wałbrzych"? Bo samymi chęciami nic nie zdziała, a gadać każdy może. Znowu jakaś pijawka bez jaj. To trzeba mieć charyzmę, ciepłe kluchy już były (Kruczkowski), nie trzeba przypominać jak to się skończyło. Zero zaplecza, marne pomysły, brak znajomości miasta, rzeczywiście kandydat jak miód. Jakby to była Zalewska to tak, ale Zyska? Serio? SŁABO

  03-06-2018 00:39 | ~Wałbrzych moim domem |  (77.111.*.*)
Wałbrzych nigdy nie był w tak dobrej kondycji jak teraz, gdy przyjeżdżają do mnie znajomi z Warszawy czy Szczecina to jest co pokazać wszyscy są zaskoczeni jaką przemianę przeszło to miasto. Nie wiem czy jest jeszcze jakieś miejsce,które w tak krótkim czasie przeszło tak wielką metamorfozę. Nie widzę nas dalej bez Szełemeja, a już na pewno z kimś ze Świebodzic...

  03-06-2018 07:19 | ~Jerzy Jacek Pilchowski | *.internet.cyfrowypolsat.pl (5.172.*.*)
~maryna: W jednym ma pani rację. Polityk powinien mieć charyzmę i trzeba przyznać, że dr Szełemej ją ma. - Jeśli chodzi o "rozwój miasta" oparty na braniu lichwiarskich pożyczek i organizowanie szemranych przetargów to jego sukcesy są naprawdę duże.

  03-06-2018 14:42 | ~Romek pan Kredycik - Chwilowka | *.hfc.comcastbusiness.net (50.233.*.*)
Walbrzych nigdy nie byl w tak dobrej kondycji? Buahahaha.... a kiedy mial wiecej dlugow jak dzisiaj? I kiedy mial wiecej do splaty kredytow jak dzisiaj? Niegdy nie mial sie tak dobrze? To gdzie jest PKS? Gdzoe sa baseny? Gdzie sa Porcelany? DLaczego sprzedana jest Koksownia Victroia? Dlaczego sprzedany jest PEC, dlaczego mamy max podatki i czynsze? Dlaczego mamy najdrozsze bilety? Gdzie jest WAMAG? Kiedy miasto przestalo sie wyludniac? Kiedy miasto przestalo sie starzec? Dlaczego bezrobocie nie spada, koro miasto sie rok w rok wyludnia? Jakie sa perspektywy dla mlodych po studiach? Linia produkcyjna na strefie hehe? Gdzie jest walbrzyski sport druzynowy?Gdzie mozna isc sie rozerwac na weekend? to efekt 20 lat rzadow PO.za malo czasu mieli by wyrwac miasto z zapasci? 20 lat? Jak Lukaszenka

1  2  Dalej » | Ostatnia z 2 stron
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta w portalu Wałbrzyszek - zarejestruj się!
 
Będzie się działo! - Walbrzyszek poleca
Najczęściej czytane komentowane
10 30
10 30
 
Najnowsze wiadomości
W Sejmiku Województwa Dolnośląskiego trwa budowa koalicji W Sejmiku Województwa Dolnośląskiego trwa budowa koalicji  (23)

REGION Czwartek, 13:04
8 listopada 2018

Zapewne wciąż wiele osób zadaje sobie trudne pytanie – kto będzie rządził dolnośląskim Sejmikiem?...
Spotkanie powyborcze KWW Romana Szełemeja [FOTO] Spotkanie powyborcze KWW Romana Szełemeja   (55)

Wałbrzych Czwartek, 22:01
25 października 2018

W Klubie Montownia na terenie Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbyło się wczoraj...
Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer wspólnie przeciwko PiS–owi [FOTO] Grzegorz Schetyna i Katarzyna Lubnauer wspólnie przeciwko PiS–owi   (32)

Wałbrzych Wtorek, 07:51
16 października 2018

Na dziedzińcu przed Zamkiem Książ odbyła się konferencja prasowa Grzegorza Schetyny i Katarzyny Lubnauer.
Konwencja Wyborcza KW PiS [FOTO] Konwencja Wyborcza KW PiS   (65)

Wałbrzych Środa, 11:29
3 października 2018

W Hotelu Maria odbyła się Samorządowa Konwencja Wyborcza KW Prawa i Sprawiedliwości.
PiS odkrył karty i przedstawił listę kandydatów do Rady Miasta Wałbrzycha PiS odkrył karty i przedstawił listę kandydatów do Rady Miasta Wałbrzycha  (69)

Wałbrzych Środa, 14:53
19 września 2018

Informuję, że Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość zarejestrował w Miejskiej Komisji Terytorialnej...
Mateusz Morawiecki w Wałbrzychu [FOTO] Mateusz Morawiecki w Wałbrzychu   (74)

Wałbrzych Sobota, 21:48
8 września 2018

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził dzisiaj Wałbrzych. Powodem wizyty premiera w naszym mieście było...
Sylwia Dąbrowska będzie ubiegać się o fotel burmistrza Boguszowa–Gorc Sylwia Dąbrowska będzie ubiegać się o fotel burmistrza Boguszowa–Gorc  (140)

REGION, Boguszów-Gorce Poniedziałek, 12:33
27 sierpnia 2018

O tym w gminie Boguszów–Gorce mówiło się od dość dawna. Sylwia Dąbrowska, obecnie przewodnicząca...
Prezydent Szełemej będzie się starał o reelekcję [FOTO] Prezydent Szełemej będzie się starał o reelekcję   (66)

Wałbrzych Czwartek, 19:18
16 sierpnia 2018

Dzisiaj na Placu Magistrackim w Wałbrzychu odbyło się spotkanie, podczas którego prezydent Roman...
Inicjatywa Polska wnioskuje do prezydenta o remont pomnika Mikołaja Kopernika w dzielnicy Sobięcin Inicjatywa Polska wnioskuje do prezydenta o remont pomnika Mikołaja Kopernika w dzielnicy Sobięcin  (25)

Wałbrzych Wtorek, 10:33
24 lipca 2018

Inicjatywa Polska wnioskuje do Prezydenta Wałbrzycha o przeznaczenie kwoty 150 tys. zł ze środków...
Radny Langer interpeluje w sprawie barierek Radny Langer interpeluje w sprawie barierek  (19)

Wałbrzych Piątek, 12:52
13 lipca 2018

– W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami dotyczącymi wysokich kosztów montażu w...
Jerzy Buzek orędownikiem sprawy sudeckiej Jerzy Buzek orędownikiem sprawy sudeckiej  (15)

Wałbrzych Piątek, 16:41
29 czerwca 2018

Podczas Kongresu Regionów we Wrocławiu europoseł, były premier i przewodniczący Parlamentu...
Kandydat na prezydenta Wałbrzycha z wizytą u premiera Kandydat na prezydenta Wałbrzycha z wizytą u premiera  (77)

Wałbrzych Środa, 09:34
20 czerwca 2018

Ireneusz Zyska, który jest od kilku tygodni oficjalnym kandydatem prawicy na stanowisko prezydenta...
Zobacz więcej artykułów
 
 
Kalendarz wydarzeń
 
Redakcja
Masz problem? A może wiesz coś ciekawego i chcesz się z nami ta wiedzą podzielić? Zadzwoń do nas!
TEL. + 48 510 237 818

We wtorek dyżuruje
Redaktor naczelny
Paweł Wyszowski
Od 9.30 do 15.30

 
 
Wiadomości |  Sport |  Fotoreportaże |  Ogłoszenia |  Imprezy |  Rykowisko |  Partnerzy |  Regulaminy 
© 2002-2018 Walbrzyszek jest znakiem należącym do Highlander's Group.
WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Napisz do nas | Redakcja | Jelenia Góra | Świdnica | Wałbrzych | hydraulik | Logo