Czytających: 5426

REGION: XVI Turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach

Wtorek, 19 czerwca 2018, 14:31
Na obiektach Klubu Sportowego Polkowice po raz szesnasty odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach. W rozgrywkach wzięło udział 12 drużyn. Policjantom kibicowało kilkaset dzieci zaproszonych do udziału w turnieju. Turniej Honorowym patronatem objął Burmistrz Polkowic Wiesław Wabik.

Turniej odbył się 15 czerwca 2018r.W rozgrywkach udział wzięło 12 drużyn złożonych przede wszystkim z policjantów województwa dolnośląskiego. Tym razem zagrali z nami policjanci z jednostek policji z Legnicy, Złotoryi, Wrocławia, Góry, Środy Śląskiej, Wałbrzycha, oraz drużyna złożona z pracowników Urzędu Gminy Polkowice połączonych z funkcjonariuszami Straży Miejskiej w Polkowicach, a także poraz pierwszy zagrały drużyny złożone z sędziów i prokuratorów oraz drużyna 4 Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego.

Zwycięzcą XVI Turnieju o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Polkowicach została drużyna KMP Wałbrzych, drugie miejsce zajęła drużyna 4 Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego , a trzecie zdobyli policjanci z KPP Polkowice.

Tytuł najlepszego zawodnika turnieju przypadł policjantowi z KMP Wałbrzych, tj. Rafałowi Siczkowi, najlepszego bramkarza policjantowi Wydziału Techniki Kryminalistycznej z KMP Wrocław Andrzejowi Śliwa, natomiast najlepszym strzelcem turnieju został Szymon Deperas z 4 Głogowskiego Batalionu Inżynieryjnego, który strzelił aż 17 bramek!