Czytających: 4848

Wrocław: Druga porażka w drugim sparingu

Poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 13:24
Aktualizacja: 13:29
Koszykarze wałbrzyskiego Górnika ulegli we Wrocławiu miejscowemu Śląskowi w meczu towarzyskim.

Obie ekipy przygotowują się do sezonu w I lidze. Nasz zespół w pierwszym meczu kontrolnym uległ 13 punktami GTK Gliwice. Tym razem podopieczni Marcina Radomskiego nie sprostali ligowemu rywalowi, jakim jest Śląsk. Nasi do przerwy nie mieli wiele do powiedzenia. Znów szwankowała u nas skuteczność, a do tego bardzo słabo radziliśmy sobie w defensywie i stąd po 20 minutach gospodarze prowadzili 47-33. W drugiej połowie Górnicy zaprezentowali się lepiej. Wprawdzie nadal mieliśmy olbrzymie problemy ze zdobywaniem punktów, ale lepiej prezentowaliśmy się w obronie i w efekcie porażka 61-73. Warto też powiedzieć, że w naszym zespole zabrakło dwóch filarów - kapitana Rafała Glapińskiego oraz podkoszowego Piotra Niedźwiedzkiego.

FutureNet Śląsk Wrocław - Górnik Trans.eu Wałbrzych 73:61 (26:17,21:16, 15:16, 11:13)

Śląsk: Dziewa 24, Krakowczyk 12, Kulon 12, Żeleźniak 6, Tomczak 6, Musiał 6, Michałek 4, Skibniewski 2, Zagórski 1

Górnik : Spała 11,Wróbel 9, Krzymiński 9,Krzywdziński 8, Der 6, Ratajczak 6,Kruszczyński 4,Durski 4,Jeziorowski 4.