Bielawa: II liga siatkówki mężczyzn: Przywieźli komplet punktów z Bielawy

Poniedziałek, 29 października 2018, 8:40
Aktualizacja: 8:47
Siatkarze MKS–u Aqua Zdrój pokonali na wyjeździe Bielawiankę 3–0.

W pierwszym secie długimi fragmentami wałbrzyszanie prowadzili 1-2 punktami, by w decydującym momencie nieco odskoczyć z wynikiem na 21-17 i kontrolować wydarzenia na parkiecie i w efekcie przyniosło to wymierny skutek w postaci wygranej do 21.

W drugiej partii podopieczni Janusza Bułkowskiego szybko odskoczyli na 8-2, a później prowadzili nawet 14-4 i stało się jasne, że ten set również padnie łupem Aqua Zdroju. I tak też się stało, a miejscowi zdołali ugrać zaledwie 11 oczek.

Trzecia partia miała najbardziej wyrównany charakter. Nieco rozluźnieni wałbrzyscy siatkarze niepotrzebnie pozwolili uwierzyć gospodarzom, że ci są w stanie urwać nam jakiegoś seta. Walka trwała niemal punkt za punkt. Było po 18, a po chwili po 22. Na szczęście w końcówce więcej zimnej krwi zachowali wałbrzyszanie i wygrali seta do 24, a cały mecz 3-0.

Bielawianka Bielawa - MKS Aqua Zdrój Wałbrzych 0-3 (21-25, 11-25, 24-26)