Czytających: 4374

Głuchołazy: II liga siatkówki: Pewna wygrana siatkarzy Aqua Zdroju

Niedziela, 18 listopada 2018, 9:39
Aktualizacja: 9:45
Zgodnie z oczekiwaniami, siatkarze MKS–u Aqua Zdrój wygrali w Głuchołazach z miejscową Juvenią 3–0.

Pierwszy set od początku do samego końca przebiegał pod dyktando wałbrzyszan, którzy utrzymywali długimi fragmentami bardzo bezpieczną 3-4 punktową przewagę, a seta wygrali do 20. W drugiej partii mieliśmy bardzo podobny scenariusz. Ambitnie grający rywale walczyli, ale nie mieli sportowych argumentów, by dorównać mądrze i rozważnie grającej wałbrzyskiej ekipie, która w tym secie pozwoliła Juvenii ugrać 18 oczek. Ostatnia trzecia partia była najbardziej wyrównana. W szeregi wałbrzyszan wdarło się trochę nonszalancji, nasi siatkarze popełnili kilka niewymuszonych błędów, ale ostatecznie wyszli z opresji obronną ręką i wygrali seta do 23, a mecz 3-0.

Juvenia Głuchołazy - MKS Aqua Zdrój Wałbrzych 0-3 (20-25, 18-25, 23-25)