Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 3389
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nie lubił szefa swojej dziewczyny

Czwartek, 22 września 2011, 10:42
Aktualizacja: 10:42
Autor: red
Wałbrzych: Nie lubił szefa swojej dziewczyny
Fot. red
24–letni mężczyzna zlecił dwóm kolegom napad na szefa swojej dziewczyny.

Funkcjonariusze Zespołu do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Wydziału Kryminalnego KMP w Wałbrzychu, zatrzymali trzech młodych mężczyzn w wieku 18,19 i 24 lat, podejrzewanych o dokonanie rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia.

15 września szef jednej z firm pożyczkowych umówił się ze swoją pracownicą po odbiór pieniędzy. Po zakończonej transakcji, do zaparkowanego samochodu wsiadło nagle dwóch mężczyzn. Przykładając kierowcy do szyi wkrętak zażądali wydania pieniędzy. Uciekli zabierając 3000 zł oraz telefon komórkowy.

Bezpośrednio po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie, policjanci podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawców. Na podstawie zeznań świadków i dobrego rozeznania środowiska ustalili i zatrzymali trzech mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju. Okazało się, iż napad został „zlecony” przez znajomego pracownicy firmy pożyczkowej. Wiedział on kiedy pieniądze będą przekazywane i tą wiedzą podzielił się z dwoma kolegami.

Cała trójka stanie przed sądem. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group