Wtorek, 6 czerwca
Imieniny: Danuty, Dominiki
Czytających: 5714
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Nie podsumują akcji referendalnej?

Czwartek, 22 lipca 2021, 15:20
Aktualizacja: 15:37
Autor: opr. PAW
Wałbrzych/Szczawno-Zdrój: Nie podsumują akcji referendalnej?
Fot. Referendum Wałbrzych 2021
Burmistrz Szczawna–Zdroju Marek Fedoruk na profilu społecznościowym Uzdrowiskowej Gminy Szczawno–Zdrój opublikował odmowną odpowiedź dotyczącą zamiaru zorganizowania zgromadzenia w Parku Zdrojowym w Szczawnie–Zdroju.

W piśmie podpisanym przez burmistrza Marka Fedoruka czytamy m.in. "....zachodzi drastyczna różnica pomiędzy celem zgromadzenia w Pani zawiadomieniu (pismo skierowane jest do Małgorzaty Śmietany), w którym jest informowanie o zagadnieniach związanych, cyt. "zdrowie, prawa człowieka" a treścią zamieszczoną aktualnie w internecie , z której wynika, że celem tego zgromadzenia jest "Referendum - Wałbrzych 2021"... podsumowanie referendum w sprawie odwołania władz Wałbrzycha".

Burmistrz jednocześnie informuje w piśmie, że jako administrator Parku Zdrojowego, nie wyraża zgody na organizację zgromadzenia.

Na profili Referendum Wałbrzych 2021 znajdziemy informację, że w piątek 23 lipca o godzinie 17.00, właśnie w Parku Zdrojowym w Szczawnie-Zdroju, miało nastąpić podsumowanie referendum w sprawie odwołania władz Wałbrzycha. Mieli na tym zgromadzeniu pojawić się specjalnie zaproszeni goście, a także miał odbyć się koncert. W sytuacji kiedy burmistrz nie wydał zgody na zorganizowanie zgromadzenia, nie wiadomo, jak cała historia potoczy się dalej.

Twoja reakcja na artykuł?

6
22%
Cieszy
14
52%
Hahaha
1
4%
Nudzi
0
0%
Smuci
2
7%
Złości
4
15%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group