Czwartek, 25 czerwca
reklamy

Nie stracili uprawnień

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

W piątek na terenie naszego miasta oraz powiatu wałbrzyskiego odbyła się akcja „Prędkość”. Nikt nie utracił uprawnień za jej przekroczenie o ponad 50 km/h na obszarze zabudowanym.

W trakcie akcji 22 funkcjonariuszy ruchu drogowego dokonało 114 kontroli drogowych i ujawniło 62 wykroczenia, które dotyczyły przekroczenia dozwolonej prędkości przez kierujących. Funkcjonariusze objęli swoim działaniem Wałbrzych oraz powiat wałbrzyski realizując zadania statycznie na punktach kontrolnych. W tym dniu nikt nie utracił uprawnień do kierowania pojazdami na najbliższe 3 miesiące.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka