Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3002
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niebezpieczne dziki

Czwartek, 1 sierpnia 2019, 9:44
Aktualizacja: Piątek, 2 sierpnia 2019, 12:01
Autor: red
Wałbrzych: Niebezpieczne dziki
Fot. KMP Wałbrzych
Dwóch nastoletnich chłopców w wieku 13 i 15 lat poszukiwali wczoraj wieczorem policjanci pierwszego komisariatu oraz prewencji wałbrzyskiej komendy. Młodzi mieszkańcy naszego miasta odłączyli się od swoich kolegów, po tym jak na ich drodze stanęło stado dzików. Zaalarmowani o zdarzeniu funkcjonariusze już po kilkudziesięciu minutach odnaleźli przestraszonych nastolatków i cała historia dobrze się skończyła.

Po przyjeździe na ul. Piastów Śląskich Wałbrzychu - w rejon Zamku Książ - funkcjonariusze zastali dwóch roztrzęsionych chłopców oraz pracownika ochrony, który zaalarmował mundurowych o zaistniałej sytuacji.

Z relacji młodych wałbrzyszan w wieku 12 i 16 lat wynikało, że wraz z kolegami - we czterech - wybrali się oni w środę na basen do Świebodzic, a po zakończonej zabawie zamiast wrócić do Wałbrzycha autobusem, postanowili wybrać się w wędrówkę przez Książański Parki Krajobrazowy. Niestety, kiedy szli przez las, zauważyli stado dzików. Na ich widok przestraszyli się. Dwóm z nastolatków udało się uciec, a pozostała dwójka w obawie przed zwierzyną wspięła się na drzewo.

Policjanci po zebraniu pełnych informacji o zdarzeniu niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania dwóch zagubionych nastolatków w wieku 13 i 15 lat. Okazało się, że w tym samym czasie zaginięcie jednego z chłopców w Komisariacie Policji II w Wałbrzychu złożyła już zaniepokojona mama.

W wyniku podjętych działań jeszcze przed zmrokiem dwaj młodzi wałbrzyszanie zostali odnalezieni przez funkcjonariuszy około 1,5 kilometra od miejsca zgłoszenia. Na szczęście byli cali i zdrowi. Ostatecznie cała czwórka została przewieziona na komisariat, gdzie trafiła w ramiona rodziców.

Twoja reakcja na artykuł?

33
52%
Cieszy
6
9%
Hahaha
7
11%
Nudzi
3
5%
Smuci
4
6%
Złości
11
17%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group