Sobota, 17 kwietnia
Imieniny: Rudolfa, Roberta
Czytających: 1933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/REGION: Niebezpiecznie na drogach

Sobota, 25 grudnia 2010, 10:14
Aktualizacja: 10:15
Autor: red
W ostatnich dniach odnotowaliśmy na naszych drogach kilka kolizji i wypadków drogowych, w których ucierpiały trzy osoby.

W Wałbrzychu przy ulicy Wańkowicza 37-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, potrącił 8-letnią dziewczynkę, która wybiegła zza autobusu komunikacji miejskiej bezpośrednio pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku zderzenia, 8-latka doznała ogólnych potłuczeń i została przewieziona do szpitala, gdzie pozostała na obserwacji. Kierowca był trzeźwy.

Do wypadku doszło też w Mieroszowie. Tam przy ulicy Wolności 47-letni mężczyzna, kierujący samochodem ciężarowym, na łuku drogi potrącił idącego po nieprawidłowej stronie 70-letniego mężczyznę. W wyniku zderzenia, pieszy doznał złamania miednicy, złamania prawej ręki oraz ogólnych potłuczeń i trafił do szpitala. Natomiast w Wałbrzychu przy ulicy Sikorskiego 39-letni mężczyzna, kierujący samochodem dostawczym, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił nietrzeźwego 36-letniego mężczyznę (2,70‰ alkoholu w organizmie). W wyniku zderzenia, pieszy doznał rozcięcia skóry na brodzie. Po udzieleniu pomocy medycznej 36-latek oddalił się samowolnie ze szpitala. Kierowca był trzeźwy.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group