Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 3620
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niepohamowany napad agresji

Czwartek, 12 października 2023, 7:42
Autor: red
Wałbrzych: Niepohamowany napad agresji
Fot. KMP Wałbrzych
Wałbrzyscy policjanci pierwszego komisariatu zatrzymali 47–letniego wałbrzyszanina, który w maju tego roku w porze nocnej w wyniku niezadowolenia wyładował swoją frustrację na ekspedientce sklepu znajdującego się na Starym Zdroju. Mężczyzna w akcie agresji rzucił w szybę sklepu butelką piwa, a rozbite szkło spowodowało u pokrzywdzonej obrażania ręki i głowy.

Pokrzywdzona 9 maja tego roku przed godziną 23:00 zgłosiła policjantom, że mężczyzna, który zakupił przed chwilą piwo i zapłacił za nie, zaczął być agresywny i ostatecznie bez jakiegokolwiek powodu rzucił butelką w okienko nocne. Akurat w tym momencie kobieta stała przy nim, a rozbita szyba spowodowała u pokrzywdzonej, na szczęście, niegroźne dla zdrowia obrażenia cała.

Podjęte przez funkcjonariuszy pierwszego komisariatu działania doprowadziły ostatecznie do wytypowania i zatrzymania podejrzanego. 47-latek wpadł w minioną sobotę po południu w ręce dzielnicowych drugiego komisariatu w miejscu zamieszkania przy ul. 11 listopada w Wałbrzychu.

Wałbrzyszanin podczas czynności procesowych przyznał się do popełnionego czynu. Nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego zachowania, ale twierdził, że wszystko było spowodowane spożyciem nadmiernej ilości alkoholu. Za uszkodzenie mienia, ale także spowodowanie uszczerbku na zdrowiu u pokrzywdzonej może teraz trafić za kraty więzienia na 5 lat.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
8%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
8%
Smuci
5
38%
Złości
6
46%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group