Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 3610
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nieustanna walka

Wtorek, 2 lutego 2021, 6:34
Autor: red
Wałbrzych/powiat wałbrzyski: Nieustanna walka
Fot. KMP Wałbrzych
Tylko od piątku do niedzieli wałbrzyscy policjanci zatrzymali sześć osób, które posiadały różnego rodzaju środki psychotropowe oraz odurzające. Za przestępstwa narkotykowe podejrzani mogą teraz trafić za karty więzienia na najbliższe 3 lata.

W piątek przed godziną 1:00 w nocy na ul. Armii Krajowej w Wałbrzychu funkcjonariusze prewencji pierwszego komisariatu zatrzymali 37-letniego mieszkańca Katowic. Mężczyzna posiadał przy sobie spore ilości narkotyków w postaci amfetaminy, z których można było wykonać około 140 porcji handlowych tych środków psychotropowych.

Tego samego dnia przed godziną 19:00 w ręce policjantów ogniwa wywiadowczego wałbrzyskiej komendy na ul. 1 Maja w Wałbrzychu wpadł natomiast 20-letni głuszyczanin. Mężczyzna miał ukryte w wierzchniej odzieży narkotyki w postaci marihuany. Przed godziną 23:00 na ul. Andersa natomiast inni policjanci tego samego pionu legitymowali 31-latka. Przy wałbrzyszaninie mundurowi znaleźli środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Nie minęło pół godziny, a funkcjonariusze prewencji drugiego komisariatu na ul. 11 Listopada w Wałbrzychu sprawdzili, czy narkotyków nie posiada przy sobie 25-letni wałbrzyszanin. Okazało się, że mężczyzna był w posiadaniu marihuany.

W niedzielę przed godziną 3:00 w nocy natomiast policjanci prewencji pierwszego komisariatu udali się na interwencję domową na ul. Hetmańską w Wałbrzychu, gdzie zatrzymali 17-latkę, która przechowywała w miejscu zamieszkania środki psychoaktywne w postaci marihuany.

Ostatni z zatrzymanych z narkotykami mężczyzna wpadł w ręce policjantów ogniwa prewencji wałbrzyskiej komendy na ul. Świdnickiej w Wałbrzychu podczas kontroli drogowej. Przy 27-letnim mieszkańcu naszego miasta funkcjonariusze znaleźli narkotyki w postaci marihuany. Mundurowi zlecili także pobranie krwi do badań od wałbrzyszanina celem sprawdzenia, czy nie kierował pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Twoja reakcja na artykuł?

1
13%
Cieszy
4
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
2
25%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group