Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 3534
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Kamienna Góra: Nieznani sprawcy zgwałcili kobietę

Czwartek, 26 listopada 2009, 13:40
Aktualizacja: 17:47
Autor: PW
REGION, Kamienna Góra: Nieznani sprawcy zgwałcili kobietę
Fot. Policja
Do zdarzenia doszło w nocy z 14 na 15 listopada w Kamiennej Górze. Kobieta została uprowadzona przez kilku mężczyzn, kiedy wracała do domu z dyskoteki. Poszkodowana została wywieziona za miasto, a następnie brutalnie zgwałcona. Policja poszukuje świadków tego zdarzenia i próbuje ustalić sprawców przestępstwa.

Młoda mieszkanka powiatu kamiennogórskiego wracała tej feralnej nocy z dyskoteki piechotą do domu. Nagle zatrzymał się przy niej samochód osobowy. Kobieta została siłą wciągnięta do auta i wywieziona poza miasto. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że sprawców było czterech. Sprawcy wywieźli poszkodowaną do lasu. Tam jeden z nich zgwałcił kobietę.

Następnie mężczyźni oddalili się z miejsca zdarzenia, a swoją ofiarę pozostawili w lesie. Policjanci prowadzą w tej chwili czynności śledcze, które mają doprowadzić do zatrzymania tajemniczych porywaczy. Funkcjonariusze poszukują również osób, które mogłyby mieć jakąkolwiek wiedzę na temat tego przestępstwa. Policja liczy, że znajdą się osoby, które widziały feralnego dnia kilku mężczyzn poruszających się ciemnym samochodem osobowym.

Pierwszy z poszukiwanych mężczyzn miał 20-25 lat i około 185 cm wzrostu, był szczupłej budowy ciała. Ubrany był w bluzę i ciemne dżinsy. Miał krótkie włosy, ciemne, postawione na żel. Drugi z poszukiwanych mężczyzn był ubrany w ciemną bluzę z napisem z przodu, miał krótkie, ciemne włosy, był średniej budowy ciała. Miał pseudonim „Cygan” i charakteryzował się brakiem zęba na przedzie.

Trzeci z poszukiwanych miał na głowie czarną chustę i był otyły. Czwarty poszukiwany miał 20-25 lat, ciemne, krótkie włosy. Ubrany był w bluzę i dżinsy. Na szyi z prawej strony miał tatuaż.

Osoby, które rozpoznają mężczyzn na portrecie pamięciowym, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamiennej Górze pod numerem telefonu: 75/ 744-68-88 lub z najbliższą jednostką policji.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group