Niedziela, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5859
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Niezwykła niedziela w Teatrze Lalki i Aktora

Czwartek, 23 marca 2017, 6:32
Autor: red
Wałbrzych: Niezwykła niedziela w Teatrze Lalki i Aktora
Fot. organizatorzy
W najbliższą niedzielę 26 marca Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu zaprasza zarówno dzieci, jak i dorosłych. O godzinie 12:30 na Dużej Scenie zobaczymy spektakl „Koziołek Matołek” w reżyserii Lucyny Sypniewskiej natomiast o 18:00 wystąpi zespół BISQIUT.

Niedzielny poranek z Koziołkiem

Tytułowy Koziołek Matołek wyrusza w podróż po świecie w poszukiwaniu słynnego Pacanowa. Młody, niedoświadczony i łatwowierny Koziołek musi zmierzyć się z własnymi słabościami i lękami przed nieznanym. Po drodze poznaje wielu ciekawych ludzi z różnych stron świata: chińskiego cesarza, bombajskiego zaklinacza węży, córkę arabskiego księcia, Indian. Podczas swej wędrówki uczy się chińskiego alfabetu, zostaje wodzem plemienia, pracuje na farmie, wygłasza odczyty w różnych miastach, jeździ samochodem. Koziołek często wpada tarapaty, a jednak uczy nas, że wytrwałość oraz chęć zdobywania wiedzy pomagają w osiągnięciu wymarzonego celu. Na „Koziołka” zapraszamy rodziców z dziećmi w wieku 2+.

Wieczór przy dźwiękach wyrafinowanego pop-u i smooth jazzu

Zespół BISQUIT zasłynął między innymi takimi utworami jak „Wielki mały człowiek” czy „Kino”. Teraz czas na NAGIEGO KRÓLA, singiel, promujący najnowszą płytę zespołu, której premiera już w marcu 2017. BISQUIT powstał w 2001 r. pierwsze piosenki komponowane były w domowym zaciszu przez Tomka "Serka" Krawczyka i Asię Chacińską. Po kilku latach wspólnego grania zadebiutowali płytą „Inny Smak" (nominacja do Fryderyka w kategorii Debiut Roku). Niedługo po niej ukazały się „Pytania”. Ich przedostatnia płyta „Lilly", to bardzo emocjonalny krążek – od prostych, akustycznych piosenek, po bardziej rozbudowane formy, które potwierdzają ogromną wrażliwość na dźwięki i słowa. Nie ma nic ważniejszego od poszukiwania prawdy - dojrzałość, której nabywają artyści BISQUIT jest tym, co niezwykle słychać w ich drodze artystycznej.

Bilety na spektakl „Koziołek Matołek”: 16 zł (dla dzieci), 18 zł (dla dorosłych)
Bilety na koncert zespołu BISQUIT: 40zł (w przedsprzedaży), 45zł (w dniu koncertu)

Rezerwacja biletów oraz informacja w Biurze Organizacji Widowni Teatru: 74 666 73 40.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group