Środa, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 3207
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Niezwykle ciekawie zapowiada się wiosenny repertuar Teatru Zdrojowego

Wiadomości: REGION, Szczawno Zdrój
Czwartek, 26 kwietnia 2012, 13:36
Aktualizacja: 13:37
Autor: red
Fot. red
Teatr Zdrojowy w Szczawnie Zdroju na najbliższe dni zaplanował kilka ciekawych imprez.

1 maja o godz. 17:00 Teatr Zdrojowy zaprasza do Parku Zdrojowego na koncert promenadowy, podczas którego wystąpi szczawieńskie „Trio Salsula”. Muzycy zaprezentują nam najbardziej znane i lubiane przeboje muzyki klasycznej oraz światowej.

3 maja o godz. 19:00 Burmistrz Szczawna- Zdroju Tadeusz Wlaźlak zaprasza na koncert z okazji uchwalenia Konstytucji 3 Maja. W tym roku wszystkich melomanów czeka nie lada gratka. Otóż na scenie Teatru Zdrojowego wystąpi Orkiestra Filharmonii Sudeckiej pod dyrekcją samego Jerzego Maksymiuka.

6 maja (niedziela, godz. 19:00) swoją działalność w Szczawnie- Zdroju zainauguruje pierwszym koncertem Fundacja Wspierania Kultury „Ogrody”. W Teatrze Zdrojowym zaprezentują się młodzi, wybitnie zdolni artyści: Agnieszka Świerczyńska – Sokolnicka (sopran), Maria Rozynek (sopran koloraturowy) oraz Wojciech Sokolnicki (tenor). Akompaniować im będzie Joanna Zaremba, zaś całość poprowadzi Eugeniusz Zdański. Na program koncertu złożą się m.in. utwory Debussy’ego, Straussa, Rachmaninova i Alabiewa.

Natomiast 11 maja (godz. 19:00) Teatr Zdrojowy zaprasza na niezwykle ciekawie zapowiadający się koncert pt. „Magia musicalu”. W programie koncertu znalazły się najbardziej znane i najmocniej łapiące za serce przeboje z tak wspaniałych spektakli muzycznych jak „Chicago”, „Cabaret” czy „Moulin Rouge” oraz niezapomniane piosenki z repertuaru Nat King Cole’a, Franka Sinatry i Nicole Kidman. A wszystko to w wykonaniu pedagogów oraz młodych adeptów śpiewu Wrocławskiej Szkoły Aktorstwa i Musicalu.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group