Piątek, 22 stycznia
Imieniny: Anastazego, Wincentego
Czytających: 4258
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Noc w bibliotece

Niedziela, 1 czerwca 2014, 11:55
Aktualizacja: Wtorek, 3 czerwca 2014, 8:09
Autor: red.
Wałbrzych: Noc w bibliotece
Fot. użyczone
Z 30 na 31 maja Oddział Dziecięco–Młodzieżowy wałbrzyskiej Biblioteki pod Atlantami zorganizował dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat noc w bibliotece. Impreza odbyła się pod hasłem „W królestwie baśni ". Z zaproszenia do spędzenia nocy w bibliotece skorzystało ponad 20 dzieci.

Na początku każde z dzieci opowiadało o sobie, swoich zainteresowaniach i o tym, co lubią robić i w co lubią się bawić. Następnie rozpoczęła się zabawa. W programie imprezy znalazło się malowanie twarzy, liczne gry i wspólne zabawy, głośne czytanie i opowiadanie baśni, bitwa na poduszki, zwiedzanie i omawianie poszczególnych działów biblioteki. Były też konkursy, zajęcia plastyczne obejmujące zarówno malowanie w sposób tradycyjny, jak również tworzenie obrazków przy pomocy komputerów, a także spotkania z baśniowymi postaciami. Ciekawą zabawą była pewna forma gry miejskiej, przeprowadzonej na terenie biblioteki - dzieci wspólnie szukały ukrytego skarbu.

Organizatorzy zadbali oczywiście o napoje, słodki poczęstunek i kolację dla maluchów. Noc w bibliotece była dla dzieci dobrą zabawą, dostarczyła też niektórym wielu emocji, ponieważ była to dla nich pierwsza noc spędzona poza domem.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group