Środa, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 3572
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Notebooki dla Młodych Przedsiębiorców

Sobota, 23 października 2010, 13:47
Aktualizacja: 13:47
Autor: red
Ruszyła już VIII edycja projektu „Młody Przedsiębiorca”, realizowanego od 2003 roku przez Fundację Edukacji Europejskiej w Wałbrzychu i finansowanego przez Narodowy Bank Polski.

Warsztaty przedsiębiorczości rozpoczęły się 18 października i będą trwały aż do 10 listopada.

W projekcie bierze udział łącznie 15 gimnazjów i ponad 200 gimnazjalistów.
- Ci młodzi ludzie mają znakomite pomysły na swoją przyszłość zawodową. Trzeba pomagać im, by nie zapomnieli o nich gdy wejdą w dorosłe życie – powiedział Grzegorz Kruszyński, Wiceprezes Fundacji Edukacji Europejskiej.

Finał projektu – VIII Turniej Przedsiębiorczości odbędzie się 10 grudnia 2010 roku w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Wałbrzychu i weźmie w nim udział piętnaście trzyosobowych zespołów gimnazjalistów. Laureaci otrzymają 3 notebooki, ufundowane przez Prezydenta Miasta Wałbrzycha Piotra Kruczkowskiego.

26 października 2010 roku na stronie Fundacji – www.fee.pl ogłoszony zostanie konkurs „Notebook dla Młodego Przedsiębiorcy”.
- Po raz pierwszy w historii konkursu postanowiliśmy, że sami ogłosimy dodatkowy konkurs i ufundujemy nagrodę – notebooka dla gimnazjalisty, który opracuje najlepszy biznes plan. W ten sposób każdy młody mieszkaniec powiatu wałbrzyskiego (13-15 lat) będzie mógł spróbować swoich sił i powalczyć o atrakcyjną nagrodę – dodał Grzegorz Kruszyński.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group