Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 4780
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Szczawno-Zdrój: Nowa wieża już dostępna

Niedziela, 10 lipca 2022, 6:40
Aktualizacja: 10:10
Autor: red
REGION, Szczawno-Zdrój: Nowa wieża już dostępna
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Kolejna ciekawa turystycznie inwestycja oddana do użytku.

Za nami otwarcie wieży widokowej na Górze Parkowej w Szczawnie-Zdroju, powszechnie zwanej Wzgórzem Gedymina. Wieżę wybudowała Gmina Szczawno - Zdrój ze środków pozyskanych ze źródeł rządowych. Wieża o konstrukcji stalowo - drewnianej, licząca 33 m, z platformą widokową powieszoną 27 m nad ziemią.

- Widok na okolicę przepiękny. Gratuluję Markowi Fedorukowi inwestycji. Takie działania uatrakcyjniają naszą okolicę. Zachęcam Państwa do odwiedzin. Naprawdę warto - mówi starosta Krzysztof Kwiatkowski.
- W tym miejscu chciałbym bardzo serdecznie podziękować Burmistrzowi Szczawna-Zdroju Panu Markowi Fedorukowi za godziny rozmów na temat inwestycji, zarówno tej, jak i wielu innych - nowa szkoła, drogi, odbudowa amfiteatru leśnego czy rewitalizacja tzw. Czwartego Stawu byłyby niemożliwe, gdyby nie dobra współpraca i zaangażowanie burmistrza i całego zespołu urzędu miejskiego. Cieszę, się, że mogłem dołożyć swoją cegiełkę do budowy tej wspaniałej atrakcji, która będzie nowym symbolem Szczawna. A jeśli chodzi o inwestycje w całym regionie wałbrzyskim, to zapewniam, że nie jest to nasze ostatnie słowo - dodaje wicemarszałek Grzegorz Macko.

Twoja reakcja na artykuł?

77
75%
Cieszy
3
3%
Hahaha
2
2%
Nudzi
5
5%
Smuci
2
2%
Złości
14
14%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (40)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group