Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 1700
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowe auta dla zdających

Wiadomości: Wałbrzych
Poniedziałek, 4 stycznia 2010, 11:33
Aktualizacja: 11:35
Autor: Paw
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu wzbogaci się w najbliższych miesiącach o 18 nowych pojazdów. Do połowy stycznia powinien zostać rozstrzygnięty przetarg na zakup samochodów.

WORD ogłosił przetarg na zakup 18 nowych samochodów. Termin zgłaszania się firm zainteresowanych wzięciem udziału w przetargu minął 31 grudnia.
- Zgłosiło się kilka firm i teraz komisja sprawdza te oferty pod kątem formalno-prawnym – mówi Leszek Tkaczyk, dyrektor WORD w Wałbrzychu. - Jeśli nie będzie skarg i komplikacji przetarg zostanie rozstrzygnięty do połowy stycznia.

Fakt, że przetarg doszedł do skutku, to dobra wiadomość dla wszystkich, bowiem istniało niebezpieczeństwo, że nie zgłoszą się chętni i w styczniu znów trzeba będzie ogłosić kolejny przetarg. Tymczasem oznacza to tyle, że prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2010 roku przyszli kierowcy będą zdawać egzaminy już nowymi samochodami. Wprawdzie auta, którymi obecnie dysponuje WORD, nie są wcale stare, bo większość z nich ma 3-5 lat, to jednak nowe pojazdy poprawią jeszcze ten stan posiadania.

Tymczasem szkoły nauki jazdy nie mają obowiązku zmiany swojego taboru. Nie muszą kupować takich samych pojazdów, jakie będą wykorzystywane do egzaminów. Wygląda więc na to, że kursanci nadal najczęściej będą uczyć się jazdy na fiatach panda. A jakimi samochodami będą zdawać egzaminy? Okaże się w najbliższych tygodniach.

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group