Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 6426
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowe boisko do gry w bule

Czwartek, 8 września 2022, 11:31
Autor: red
Wałbrzych: Nowe boisko do gry w bule
Fot. użyczone
W piątek 9 września 2022 roku o godzinie 15:30 przy ulicy Chałubińskiego 18 w dzielnicy Stary Zdrój zostanie uroczyście otwarte boisko do gry w bule. Budowa bulodromu jest oddolną inicjatywą mieszkańców dzielnicy, którzy zaangażowali się w jego budowę.

Inicjatywa zrodziła się kilkanaście tygodni temu, kiedy mieszkańcy dzielnicy Stary Zdrój grający w bule postanowili sami zorganizować sobie miejsce do gry. O pomoc zwrócili się do radnego Rady Miejskiej, a zarazem przewodniczącego Rady Wspólnoty Samorządowej Anatola Szpur o pomoc w realizacji przedsięwzięcia.

- Od razu pomyślałem, że to świetna inicjatywa naszych mieszkańców i postanowiłem pomóc im przy jego szybkiej realizacji, choć łatwo i szybko nie było - wyjaśnia Anatol Szpur, radny miejski.

Lokalny samorządowiec pomógł budowniczym w pozyskaniu niezbędnych materiałów budowlanych do postawienia bulodromu. Inicjatywę wsparł Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej. Dzięki temu już w najbliższy piątek o godzinie 15:30 przy ulicy Chałubińskiego 18 w dzielnicy Stary Zdrój, nieopodal Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3, nastąpi otwarcie boiska. Otwarcia dokona Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej. Jednak to nie wszystko, cała impreza będzie mini-piknikiem z grillem dla dorosłych i watą cukrową dla dzieci, na którą serdecznie zapraszają inicjatorzy budowy boiska i radny Anatol Szpur.

Twoja reakcja na artykuł?

6
40%
Cieszy
4
27%
Hahaha
2
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
3
20%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group