Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 3957
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Nowe komisariaty

Czwartek, 10 października 2019, 12:52
Aktualizacja: Piątek, 11 października 2019, 7:39
Autor: red
powiat wałbrzyski: Nowe komisariaty
Fot. UM Głuszyca
Budowa nowego budynku z przeznaczeniem na Komisariat Policji w Głuszycy oraz adaptacja budynku na Komisariat Policji w Mieroszowie to dwie informacje, które przekazali Burmistrz Głuszycy Roman Głód oraz z Wiceburmistrz Mieroszowa Mariusz Pawlak podczas konferencji prasowej zorganizowanej w środę 9 października w czytelni Centrum Kultury–Miejskiej Biblioteki Publicznej w Głuszycy.

W konferencji oprócz włodarzy Gmin udział wzięli Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów – Michał Dworczyk, Wiceprezes Zarządu WSSE „Invest-Park”, były Wicewojewoda Dolnośląski Kamil Zieliński oraz Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu Krzysztof Lewandowski i Komendant Komisariatu Policji w Głuszycy Sebastian Sabadach.
- W ramach środków w całości pochodzących z Budżetu Państwa na przedmieściach Głuszycy naprzeciwko stacji paliw powstanie nowa siedziba Komisariatu Policji w Głuszycy. Nasza Gmina przekaże na ten cel działkę pod budowę obiektu- powiedział Burmistrz Głód.

W Mieroszowie natomiast powstanie Komisariat Policji zaadaptowany po byłej siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej. Będzie również sfinansowany ze środków Budżetu Państwa.

Planowane inwestycje mają na celu zwiększenie poczucia bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Poprawią także komfort pracy funkcjonariuszy Policji.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group