Czytających: 4190

Wałbrzych: Nowe Miasto odpaliło

Poniedziałek, 16 listopada 2020, 8:46
Aktualizacja: 8:52
Górnik Nowe Miasto po paru słabszych występach wreszcie pokazał na co go stać i pokonał lokalnego rywala Podgórze 5–1.

Górnik był ostatnio dość często krytykowany za swoją postawę, ale w meczu z Podgórzem miejscowi udowodnili, że stać ich na lepszą grę i pozycję w górnych rejonach tabeli. Wprawdzie przez prawie całą pierwszą połowę emocji było jak na lekarstwo, ale w 44. minucie wreszcie niemoc przełamał Matuła. Gola do szatni na 2-0 zdobył tymczasem Matuszko. W drugiej połowie rozluźnieni gracze z Nowego Maista pokazali na co ich stać i zaaplikowali rywalowi trzy gole. Na listę strzelców wpisali się: Rosiński, Bąkiewicz i Wroczyński. Podgórze było jedynie tłem dla rywala i dopiero w końcówce honorowego gola dla gości zdobył Piątek.

Górnik Nowe Miasto Wałbrzych - Podgórze Wałbrzych 5-1 (2-0)