Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 4665
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowe zajęcia w Aqua Zdroju

Środa, 24 stycznia 2018, 14:45
Autor: red
Wałbrzych: Nowe zajęcia w Aqua Zdroju
Fot. organizatorzy
W Centrum AQUA ZDRÓJ ruszyły nowe zajęcia – Joga, Kangoo Jumps® i Stretching! To propozycja dla wszystkich, niezależnie od poziomu zaawansowania, a zwłaszcza dla tych, którzy lubią nowe wyzwania!

Kangoo Jumps® to trening stworzony dla całego ciała, kształtujący mięśnie oraz zwiększający kondycję fizyczną. Do tego rodzaju zajęć wykorzystywane są buty wyposażone w specjalną sprężynę. Zawierają one system IPS, który zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas skakania. Kangoo Jumps® jest treningiem plyometrycznym dlatego zajęcia nie powodują tzw. zakwasów. Przez co są idealne dla początkujących. Kangoo Jumps® jest to trening przedziałowy, motywujący, stworzony dla całego organizmu. Kształtuje on i tonizuje mięśnie oraz poprawia i zwiększa kondycję. Na zajęciach prezentowany jest program Kangoo PowerTM, który opiera się na kilku prostych ruchach przy czym złożoność i poziom intensywności treningu rośnie z każdymi nowymi zajęciami. Dzięki zastosowaniu ćwiczeń plyometrycznych program jest odpowiedni absolutnie dla każdego.

Stretching to kompozycja ćwiczeń rozciągających określone partie naszego ciała. Zajęcia dedykowane są dla każdego niezależnie od wieku. Regularne rozciąganie uelastycznia mięśnie, poprawia gibkość stawów. Redukuje napięcie mięśni powstałe w wyniku intensywnego treningu, siedzącego trybu życia czy stresu. Przede wszystkim systematyczny stretching pozwala na zwiększenie zakresów naszego ciała. Wykonywanie tych ćwiczeń zmniejsza ryzyko kontuzji i co równie ważne wzmacnia nasze ciało.

Zajęcia trwają 50 minut i składają się z trzypoziomowego treningu:

Rozgrzewki
Części właściwej
Cool-Down

Na trening należy ubrać się w wygodny sportowy strój i mieć ze sobą grubsze skarpety za kostki – jest to warunek konieczny, aby nie obetrzeć sobie kostek.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki w Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA:

18.00 Kangoo Jumps®
19.00 Stretching
20.00 Kangoo Jumps®
Do zapisu na Kangoo Jumps® należy podać: wagę, numer buta, godzinę zajęć imię i nazwisko. Na stretching tylko imię i nazwisko.

Cennik:

Kangoo Jumps® – jednorazowe wejście: 25 zł płatne gotówką, 20 zł płatne przelewem, karnet (4 wejścia): 70 zł

Stretching – jednorazowe wejście: 20 zł płatne gotówką w dniu zajęć, 15 zł płatne przelewem, karnet 55 zł

Wykupując jednocześnie oba karnety przysługuje zniżka 30% na Stretching – karnet za 38 zł.

kontakt: kontakt@kangoofit.pl, tel: 502842601, www.kangoofit.pl, www.facebook.com/KFwroclaw

Joga

Joga jest systemem filozofii indyjskiej zajmującym się związkami pomiędzy ciałem a umysłem. Ashtanga to system jogi przekazany współczesnemu światu przez Sri K. Pattabhi Joisa (1915-2009). Ta dynamiczna praktyka synchronizująca oddech i ruch (vinyasa) wytwarza wewnętrzne ciepło, które oczyszcza ciało. To trening fizyczny i umysłowy dający równowagę emocjonalną i duchową. Praktykę można rozpocząć niezależnie od stopnia zaawansowania. Zajęcia poprowadzi Patrycja Tatuśko, na co dzień praktykująca Ashtanga Vinyasa Jogę. Ukończyła akredytowany przez Yoga Alliance kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga u Basi Lipskiej-Larsen. Cwiczenia odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17:30 w Centrum Odnowy i Rehabilitacji SPORT&SPA.

Szczegółowe informacje:

tel. 602 356 722, e-mail: ashtangayogastudio@mail.com

Jednorazowy koszt za wstęp – 25 zł (brak możliwości korzystania z karnetów Aqua Zdrój).

www.facebook.com/ashtangayogaszczawnozdroj

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group