Wtorek, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 3274
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat wałbrzyski: Nowy BIP

Wtorek, 9 lutego 2021, 14:26
Aktualizacja: 14:27
Autor: red
powiat wałbrzyski: Nowy BIP
Fot. Ziemia Wałbrzyska
Funkcjonalny, nowoczesny, przejrzysty – taki jest nowy Biuletyn Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Wałbrzychu.

W przejrzystej konstrukcji nowego BIP (https://bip.powiatwalbrzyski.pl/) wyeksponowane zostały najważniejsze informacje związane ze starostwem, organami władzy i uchwalanymi przez nie aktami prawa. W podzielonych według tematyki zakładkach mieszkańcy znajdą też inne przydatne informacje w tym m.in. ogłoszenia wydziałów, zamówienia publiczne czy druki i formularze niezbędne do załatwienia spraw urzędowych.

Nowy biuletyn jest w pełni responsywny, co oznacza, że prawidłowo będzie wyświetlać się na wszystkich urządzeniach mobilnych tj. smartfony czy tablety. Strona spełnia najnowsze wymogi WCAG 2.0 dostosowujące ją do potrzeb osób niepełnosprawnych. Jest też spójna z odświeżoną w niedawno stroną internetową Powiatu Wałbrzyskiego dostępną pod adresem https://www.powiatwalbrzyski.pl.

Dotychczasowy Biuletyn Informacji Publicznej dostępny pod adresem http://www.bip.sp-walbrzych.dolnyslask.pl/ jest wersją archiwalną serwisu (dane aktualne do 31.12.2020).

Twoja reakcja na artykuł?

1
9%
Cieszy
6
55%
Hahaha
1
9%
Nudzi
1
9%
Smuci
1
9%
Złości
1
9%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group