Sobota, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 4299
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Nowy biurowiec Invest–Park Center

Wiadomości: Wałbrzych
Piątek, 22 lutego 2013, 7:32
Aktualizacja: Sobota, 23 lutego 2013, 10:43
Autor: Robert Bajek
Fot. Robert Bajek
W dniu 21 lutego nastąpiło oficjalne otwarcie nowego biurowca Invest–Park, usytuowanego na wjeździe do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Projekt wykonany został przez firmę PM Group Polska Sp. z o.o., generalnym wykonawcą robót była firma Eiffage Budownictwo – Mitex S. A., inwestorem WSSE INVEST–PARK Sp. z o.o.. Biurowiec powstał ze środków Wałbrzyskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej.

Jest to najnowocześniejszy biurowiec w regionie wałbrzyskim, posiadający podwyższony standard wykończenia i nowoczesny sposób zarządzania. Posiada powierzchnie biurowe pod centrum usług biznesowych, powierzchnie typu Open-Space, możliwość funkcjonalnej aranżacji wnętrz, sale konferencyjne, salki spotkań, wyposażenie multimedialne, nowoczesny system ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, zaawansowane rozwiązania telekomunikacyjne i kontrolowany dostęp. Na terenie biurowca jest całodobowa ochrona i monitoring. Komfortowe warunki pracy zapewnia architektura budynku i wykorzystanie do budowy materiałów najwyższej jakości. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji powierzchni przez najemców.

W chwili obecnej większość powierzchni jest już zajęta, ale nadal istnieje możliwość wynajęcia powierzchni biurowych w Invest-Park Center, co umożliwia uzyskanie zezwolenia
na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a to z kolei upoważnia do korzystania z pomocy publicznej. Invest-Park Center posiada powierzchnie do wynajęcia pod działalność typu bank, usługi finansowe, kancelarie prawne, doradztwo HR, doradztwo podatkowe, centrum medyczne, restauracje, kawiarnie.

Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 7046 mkw, w tym zabudowy 1620 mkw, dróg 2025 mkw, parkingów 1295 mkw, terenów zielonych 1440 mkw.

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group