Poniedziałek, 26 lipca
Imieniny: Anny, Grażyny, Mirosławy
Czytających: 4208
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy Projekt Stowarzyszenia Obrona Praw Człowieka i Obywatela

Wtorek, 13 września 2011, 11:31
Aktualizacja: 11:33
Autor: PAW
Wałbrzych: Nowy Projekt Stowarzyszenia Obrona Praw Człowieka i Obywatela
Fot. red
Stowarzyszenie Obrona Praw Człowieka i Obywatela "St.O.P." w Wałbrzychu realizuje projekt zatytułowany "Specjalistyczne poradnictwo z zakresu prawa lokalowego". Projekt skierowany jest do osób mających trudności z pozyskaniem bądź utrzymaniem własnego mieszkania.

Problemy te mogą wynikać z realnego ubóstwa rodziny, braku środków na zapłatę czynszu lub efektu lawinowego narastania długów w tej materii. Z pomocy będą mogli skorzystać mieszkańcy powiatów kamiennogórskiego, świdnickiego i wałbrzyskiego. W ramach projektu będzie prowadzone bezpłatne, specjalistyczne poradnictwo prawne oraz obywatelskie, w tym doradcza interwencja obywatelska (przygotowywanie pism, wyjaśnianie spraw klienta na zewnątrz) i rzecznictwo indywidualne (występowanie w imieniu klienta). W przypadku postępowania sądowego toczącego się z udziałem petentów doradca będzie udzielał potrzebnego wsparcia na każdym etapie sprawy sądowej.

Więcej informacji można uzyskać w: Biurze Porad Obywatelskich, 58-300 Wałbrzych, ul. Adama Mickiewicza 29, tel 74 6651660, mail; wbpo@poczta.fm strona internetowa: www.obronapraw.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group