Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 4584
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Nowy szef prewencji

Piątek, 3 maja 2024, 6:35
Autor: red
Wałbrzych: Nowy szef prewencji
Fot. KMP Wałbrzych
Z dniem 1 maja, na stanowisko naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu mianowany został kom. Szymon Gromian, który dotychczas pełnił funkcje zastępcy naczelnika tego wydziału.

Podczas odprawy służbowej Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu podinsp. Krzysztof Lewandowski, docenił zaangażowanie kom. Szymona Gromniaka, którego mianował na naczelnika Wydziału Prewencji wałbrzyskiej komendy.

Jak podkreślił szef wałbrzyskich policjantów, na tę decyzję wpływ miało m.in. doświadczenie zawodowe, pracowitość funkcjonariusza, skrupulatność, energiczność i oddanie służbie. Komendant złożył „zatwierdzonemu” już na stanowisku naczelnika Wydziału Prewencji serdeczne gratulacje. W swoim wystąpieniu zaznaczył również, że dzisiejszy awans to nie tylko uhonorowanie dotychczasowej drogi zawodowej, ale także wielkie zobowiązanie do dalszej ciężkiej pracy na rzecz mieszkańców powiatu wałbrzyskiego a połączenie cech charakteru, osobowości i pracowitości gwarantuje podołanie nowym wyzwaniom.

Obecna na odprawie służbowej kadra kierownicza wałbrzyskiej komendy życzyła kom. Szymonowi Gromniakowi wytrwałości i wszelkiej pomyślności w realizacji stawianych przed nim zadań, kolejnych osiągnięć zawodowych i wiele satysfakcji ze służby. Naczelnik podkreślił, że pracuje z bardzo dobrymi policjantami i podziękował za zaufanie jakim został obdarzony.

Komisarz Szymon Gromniak do służby w Policji został przyjęty w 2008 roku, zaczynając w Wydziale do walki z Przestępczością Gospodarczą wałbrzyskiej komendy. Od 2009 roku związany był z Komisariatem Policji II w Wałbrzychu, zaczynając jako policjant zespołu prewencji. Od 2018 roku do kwietnia 2022 roku pełnił funkcje Zastępcy Naczelnika Prewencji tego komisariatu. Od maja 2022 roku został mianowany na Zastępcę Naczelnika Prewencji wałbrzyskiej komendy.

Twoja reakcja na artykuł?

16
48%
Cieszy
7
21%
Hahaha
2
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
9%
Złości
5
15%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group