Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 4737
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych/Kraj: Nowy "Znachor" w Wałbrzychu

Wtorek, 12 września 2023, 11:32
Aktualizacja: 14:14
Autor: red
Wałbrzych/Kraj: Nowy "Znachor" w Wałbrzychu
Fot. Bartosz Mrozowski
Od 20 do 25 września w wybranych polskich miastach odbędą się pokazy specjalne najnowszej adaptacji Znachora w reżyserii Michała Gazdy.

W roli legendarnego prof. Wilczura zobaczymy Leszka Lichotę (wałbrzyszsnina, posiadającego tytuł Ambasadora Wałbrzycha), natomiast jego córkę zagra Maria Kowalska.

Znachor zawita do Torunia (Kino CAMERIMAGE), Krasnegostawu (Kino Morskie Oko), Wałbrzycha (Kino Apollo), Kalisza (Kino Centrum), Lidzbarku Warmińskiego (Kino Ignacy) oraz Stargardu (Stargardzkie Centrum Kultury).

W specjalnych pokazach weźmie udział obsada i twórcy trzeciej adaptacji powieści Dołęgi-Mostowicza, którzy po projekcjach spotkają się i porozmawiają z widownią o filmie. Spotkania poprowadzą Kinga Burzyńska oraz Odeta Moro.

Znachor zawita do polskich miast, a mieszkańcy będą mogli spotkać się z obsadą i twórcami oraz obejrzeć film jeszcze przed jego premierą w serwisie Netflix. Dobór lokalizacji nie był przypadkowy - wybrane miejsca są związane z kulturą oraz obsadą - film będzie można zobaczyć m.in. w rodzinnym mieście Leszka Lichoty - Wałbrzychu

Limitowane bilety na wydarzenia będą dystrybuowane za pomocą konkursów w mediach społecznościowych kin oraz lokalnych rozgłośni radiowych Meloradia i Radia Złote Przeboje. Szczegółowe informacje znajdują się na stronach internetowych kin oraz wydarzeniach na Facebooku: Toruń, Krasnystaw, Wałbrzych, Kalisz, Lidzbark Warmiński, Stargard.

Twoja reakcja na artykuł?

21
58%
Cieszy
9
25%
Hahaha
2
6%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
8%
Złości
1
3%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group