Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5108
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: O bezpieczeństwie w pracy

Niedziela, 20 listopada 2022, 6:46
Autor: red
Wałbrzych: O bezpieczeństwie w pracy
Fot. WSSE "Invest Park"
W siedzibie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej "INVEST–PARK" odbyła się konferencja pt. "Bezpieczeństwo Pracy – Wspólna Sprawa". Wydarzenie zorganizowano we współpracy z CIOP–PIB, FAURECJĄ Wałbrzych S.A oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Służby BHP.

Była to świetna okazja do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, rozmowy z przedstawicielami instytucji publicznych i przede wszystkim spotkania w gronie specjalistów BHP. Uczestnicy wydarzenia mogli przekonać się, że budowanie kultury bezpieczeństwa nie zawsze jest związane z koniecznością wydania dużych pieniędzy.

W wydarzeniu wzięło udział ponad 70 uczestników, co utwierdziło w przekonaniu, że szkolenia dla służb BHP powinny być na stałe wpisane do kalendarza. Dlatego już teraz serdecznie zapraszamy na kolejną konferencję pn. "Za co PIP bije najchętniej? Sprawozdanie Państwowej Inspekcji Pracy za 2021 rok", która odbędzie się 2 grudnia 2022 roku w Wałbrzychu. Konferencją WSSE otwiera cykl wydarzeń związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy.

Twoja reakcja na artykuł?

2
22%
Cieszy
1
11%
Hahaha
1
11%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
11%
Złości
4
44%
Przeraża

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group